lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 кращих міст світу для подорожі з дітьми

10 кращих міст світу для відпочинку з дітьми

Світ не стоїть на місці, і тепер батьки беруть своїх чад не тільки в село до бабусі, а й відправляються з ними навіть в закордонні тури.

Правда, в цьому випадку необхідно знати, які куточки планети найбільше підготовлені для прийому малолітніх туристів. Нижче будуть описані 10 кращих міст для подорожі з дітьми.

Лос Анджелес

10 кращих міст світу для подорожі з дітьми

Південна столиця американської Каліфорнії - це, зрозуміло, Діснейленд. Даний факт відомий кожному школяреві, який мріє опинитися в світі улюблених мультфільмів. Після прийняття сонячних і морських ванн на широких піщаних пляжах, туристи можуть познайомитися з вражаючими уяву декораціями кіностудії «Universal». Деякі з них переносять глядачів на іншу планету.

Париж

10 кращих міст світу для подорожі з дітьми, фото

Столиця Франції вважається містом любові. Причому не тільки чоловіка до жінки, а й батьків до своїх дітей. Адже тут (як і в США) є Діснейленд, подорож в який сприймається дітлахами як кращий подарунок.

Лондон

Куди поїхати на відпочинок з дітьми

Підростаюче покоління впізнає мегаполіс по найбільшому в світі оглядовому колесі, з якого видно не тільки Біг Бен, а й величезну частину міста. Колись наймогутніша імперія відбудувала собі незвичайну столицю. Найкрасивіших парків з фонтанами і музеїв з цікавими штучками тут не злічити. До того ж, гуляючи по Лондону, іноді (в основному, на світанку) розумієш: на лондонських вулицях більше пам'ятників, ніж людей ...

Аланья

Відпочинок з дітьми, фото

У курортній околиці турецького міста знаходяться чисті і пологі піщані пляжі. Надається різноманітний вибір атракціонів (аквапарки, катання на надувних засобах і гідроциклах). Зазвичай, харчування в місцевих готелях включено у вартість проживання (меню наповнене фруктами і зеленню).

Сінгапур

10 ідей для подорожі з дітьми

У цього азіатського міста-держави не тільки один з найбільш комфортабельних аеропортів, а й дуже уважні органи правопорядку. Так що про свою безпеку переживати не доведеться. Крім того, вигляд Сінгапуру залишає в дитячій пам'яті найяскравіші спогади, а архітектура і деякі міські ландшафти переносять юного туриста в майбутнє.

Ванкувер

Найкращі міста для відпочинку з дітьми

Головна туристична акваторія Канади - осередок всіх яхт і піщаних пляжів. Ванкувер славиться тематичними зонами відпочинку, розрахованими не на роздільне, а на спільне дозвілля дітей та батьків. На човнах в аквапарках великі сидіння згруповані з маленькими, а бебі-клуби в парках розваг пропонують виключно сімейні вікторини.

Сідней

10 кращих міст світу для подорожі всією родиною

Найкраще в світ дикої природи дітей занурить саме Австралія -  материк, поки мало заселений людиною. Безпечне спілкування дитини з екзотичною флорою і фауною забезпечать сафарі-парки, зоосади і заповідники в межах агломерації Сіднея. Вони обладнані за останнім словом і розраховані навіть на найменших дітей.

Копенгаген

Найкращі країни для подорожі з дітьми

Крім похмурого неба, тісних готичних кварталів і галасливих пивних Копенгаген запам'ятається більшості туристів як «Леголенд». Тут можна знайти не тільки величезні лего-конструкції, а й кафе, ресторани і тематичні магазини.

Таллінн

Куди поїхати з дітьми, фото

Як правило, столиця Естонії дивує своїх відвідувачів ... іграшками. Тому, сюди з'їжджаються сім'ї з усього світу. Є в місті навіть містечко «понарошку» - світ Томаса, по якому можна пересуватися на крихітному паровозику. На багатьох тутешніх вулицях, як і в середньовіччі, можна побачити виступи лялькарів.

Тенеріфе

Куди відправитися на відпочинок з дитиною

Головний туристичний центр Канар - «поєднання яскравого з яскравим». Тобто, іспанського запалу з африканським природним колоритом. Юних туристів не відірвати від знаменитого на весь світ Сіам Парку, де кожен водний атракціон являє собою декорацію до легенди будь-якого тропічного народу. Тут найсильніше пахне пригодами ...

Як видно, за багатьма критеріями найкраще для подорожі з дітьми підходять країни Західної Європи. Але це анітрохи не применшує заслуги туристичних центрів США, Туреччини, Сінгапуру, держав Британської співдружності і Прибалтики. Заключною в списку «дитячих» міст є іспанська Африка - Тенеріфе.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар