lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 порад, як позбавитися зайвого багажу | Світ туризму

10 порад, як позбавитися зайвого багажу

Давайте дивитися правді в очі, важка валіза дратує, стомлює, а іноді й обходиться досить дорого. То чому не брати приклад з досвідчених мандрівників, які можуть об'їздити півсвіту з легким рюкзаком за плечима? Навіщо кожен раз намагатися втиснути у валізу весь свій гардероб? Кілька простих принципів допоможуть вам позбавитися цієї шкідливої звички. Ви назавжди забудете про непідйомні баули і відчуєте задоволення від подорожі без зайвого багажу.

1. Не беріть того, що є на місці

Перед збором валіз, виділіть кілька хвилин на дзвінок в готель, хостел або де ви плануєте зупинятися. Запитайте, чи є там рушники, простирадла, фен, капці, туалетні приналежності. Якщо так - залишайте це все вдома.

2. Враховуйте пору року і погоду

Надворі зима? Беріть теплий одяг. Літо? Везіть легкий. Не набирайте речей «про всяк випадок», які ви навряд чи навіть дістанете з валізи.Валізи з зайвим багажем

3. Вибирайте правильні кольори

Не тільки жінки ретельно планують свій гардероб. Для тих, хто звик підбирати все в єдиному стилі і тоні, рекомендується брати з собою одяг в коричневих, білих, чорних, пастельних кольорах. Так ви зможете комбінувати їх між собою і щодня ходити в новому вбранні, не перевантажуючи валізу зайвим багажем.

4. Просте правило

Для подорожей, тривалістю в межах тижня, існує одне просте правило: беріть рівно стільки речей, скільки потрібно. Не менше, але й у жодному разі не більше. Одна сорочка (футболка) і комплект нижньої білизни на кожен день поїздки, светр (кофта), пара штанів, дві пари взуття, плюс сезонний одяг: плащ, куртка, купальник. У 90% випадків цього достатньо.

5. Рахуйте і перевіряйте

Перед тим, як приступати до укладання речей до валізи, необхідно провести останню ревізію. В ідеалі, можна скласти список усього, що ви збираєтеся брати, включаючи навіть дрібниці, типу шкарпеток і туалетного приладдя. Або ж просто розкласти їх на дивані чи на підлозі. Таким чином, ви наочно побачите, від чого можна відмовитися.Речі для подорожі

Читайте також: Як правильно спакувати валізу

6. Найважче перевозимо на собі

Ця маленька хитрість добре відома досвідченим мандрівникам. Саме тому вони навіть у літню спеку часто летять у важких черевиках, джинсах і куртці. Це не завжди комфортно, зате можна позбавитися зайвого багажу.

7. Користуйтеся пральнею

99%, що в тому місці, де ви плануєте зупинитися, буде пральня. Так навіщо везти тонни одягу, якщо можна взяти тільки необхідний мінімум і періодично прати?

8. Дрібниць не буває

Помічали, що більшу частину багажу займають саме дрібниці? Пляшка шампуні, флакон піни для гоління - і вільне місце тане на очах. Можна позбавитися зайвого багажу, якщо везти з собою спеціальні, «похідні» версії необхідних речей у маленьких розфасовках. Якщо це рідина - можна відлити необхідну кількість в меншу тару.Багато речей

9.Карти, путівники й інша макулатура

Дивно, скільки людей планують свій маршрут за допомогою брошур і журналів, які тільки збільшують вагу валізи. Скачайте необхідні додатки на смартфон, пошліть самі собі електронного листа з необхідною інформацією (якщо на місці буде Інтернет). Якщо не довіряєте ґаджетам - випишіть все найнеобхідніше в маленький блокнот.

10. Подарунки й сувеніри

Якщо ви з кожної поїздки привозите щось всім близьким, кращим варіантом буде місцева їжа, солодощі та напої. Так ви заощадите місце у валізі і позбавите себе від болісного вибору сувенірів для кожного. А по приїзду зможете зібрати всіх за столом, де кожен скуштує все з привезеного. Заодно подивитеся фотографії з поїздки і поділитеся враженнями.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар