lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як правильно збирати речі в дорогу: 10 правил

10 золотих правил зі збору речей в дорогу

Провівши деякий час в подорожах, починаєш шукати відповіді на різні цікаві запитання. І одне з них, найбільш важливе, стосується зборів у дорогу.

Які речі взяти з собою, що залишити вдома, як правильно спакувати валізу. Кожен раз, повертаючись з чергової поїздки, ви розумієте, що могли б ще більше полегшити свій багаж. То ж давайте позбудемося декількох проблем і приступимо до основ того, як правильно збирати речі в дорогу.

10 правил складання багажу

1. Золоте правило №1: візьміть вдвічі менше речей і вдвічі більше грошей, ніж мали намір спочатку. Неможливо не підкреслити, наскільки це важливо.

2. Беріть тільки те, що можете забрати в руках. По можливості, відмовтеся взагалі від реєстрованого багажу, і беріть з собою тільки ручну поклажу, де буде найнеобхідніше. Так, зараз це звучить дивно, але, коли авіакомпанія втратить ваш багаж, і ви опинитеся в якомусь північному місті в легкому спортивному костюмі, ви повністю оціните цю пораду.

3. Попросіть наклеїти на ваш багаж стікер «Крихке», це допоможе йому опинитися на вершині гори інших валіз і сумок. А також в числі перших бути вивантаженому з літака після прибуття. Крім того, ви, швидше за все, не єдиний володар чорної валізи. Тому наклейка або яскрава червона стрічка допоможе не втратити багаж в аеропорту, і швидко відшукати свою власність у натовпі.

4. Вибирайте одяг, який легко поєднати. Візьміть 3 сорочки і три речі в якості «низу». Разом ви отримаєте 9 комплектів одягу.

5. Книги і вінілові платівки - це прекрасно. Але краще завантажити книги разом з путівником в улюблену електронну «читалку», а музику - в MP3-плеєр, та заощадити місце і вагу.

6. Не будьте «зіркою». Ви ж не з тих, хто не може відправитися в дорогу, не прихопивши з собою особистий фен (гидуючи готельним), тапці, шампуні і купу іншого непотрібного мотлоху.

7. Куртки і теплі светри займають більшу частину дорогоцінного простору валізи і багато важать. Якщо ви не плануєте вирушити на Північний полюс, багатошаровий одяг буде відмінною заміною.

8. Якщо у вас вийде, тримайтеся подалі від джинсів. Вони швидко вбирають бруд і запахи, досить громіздкі і потребують багатоденного просушування. Правильний вибір - бавовна або армійське хакі.

9. Цінні речі, які ви не зможете покласти в маленький рюкзак для денної прогулянки, залишайте вдома. Речі крадуть, де б ви не були. Досвідчені мандрівника завжди складають свої ноутбуки, камери та інші цінності в рюкзак. І в натовпі, як би це смішно не виглядало, тримають його перед собою.

10. У будь-якій країні, куди б ви не поїхали, продають мило. І шампунь. І шкарпетки. І футболки. Тому не переживайте, якщо ви забули щось - ви завжди можете це купити на місці.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар