lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 причин, чому зараз літати комфортніше, ніж 20 років тому

10 причин, чому перельоти стали більш комфортними

Багато досвідчених мандрівників з ностальгією згадують часи, коли на борту смачно годували, а контроль безпеки займав лічені секунди. Однак, багато речей стали кращими за останні десятиліття.

Кількість авіакомпаній

Нові перевізники потіснили панівних на ринку KLM, Lufthansa, Аерофлот ... Завдяки цьому з'явилися нові аеропорти і термінали, рейси і напрямки. Посилення конкуренції між авіакомпаніями призвело до головного результату - зниження цін.

Ціни на квитки

Двадцять років тому мінімальна вартість авіаквитка з Європи в Америку становила $2000.. Зараз, при бажанні, можна знайти такий же квиток за $500, а якщо пощастить - то й дешевше. Календар дешевих авіаквитків

Розваги на борту

Раніше більшість пасажирів цікавило питання, чим зайнятися під час перельоту. Сьогодні такої проблеми немає.

10 причин, чому перельоти стали більш комфортними

У сучасних лайнерах встановлені музичні та відеоплеєри, а в деяких навіть відеоігри.

Куріння

У минулі часи запах в салоні нагадував кімнату завзятого курця. Незважаючи на всі зусилля екіпажу з очищення, вивести його остаточно не вдавалося. Починаючи з 2000 року, сморід залишився в минулому.

Інтернет

Ще якихось десять років тому це здавалося фантастикою. А сьогодні все більше авіакомпаній пропонують своїм пасажирам високошвидкісний Wi-Fi на борту. Для багатьох можливість залишатися на зв'язку навіть в повітрі - безцінна.

Преміум послуги

Перший і бізнес-клас в літаках почали надавати дійсно VIP-послуги, а не просто огорожу від інших пасажирів.

VIP-послуги в літаку

Деякі з них зараз більше нагадують кімнату в шикарному готелі, ніж кабіну в літаку.

Покращена конструкція

Завдяки використанню нових сучасних матеріалів, корпуси літаків витримують більш високий тиск. Це означає, що пасажири отримують більше кисню, повітря не таке пересушене, і взагалі, переліт проходить в більш комфортних умовах.

Більше багажу

Норми безкоштовного перевезення багажу дещо пом'якшилися. Замість одного місця, вагою не більше 20 кг, багато авіакомпаній дозволяють провозити кілька валіз. Максимально дозволена вага збільшилась до 23, а у деяких перевізників до 30 кг.

Безпека

Статистика падінь літаків підтверджує: зараз небо безпечніше, ніж будь-коли. З кожним роком кількість авіакатастроф і загиблих в них людей зменшується.

Час в дорозі

Нове покоління літаків здатне провести в небі більшу кількість годин без обслуговування і дозаправки. А це означає, що навіть в саме віддалене місто можна потрапити з меншою кількістю пересадок. Зараз рекордсменом вважається рейс Делі - Сан-Франциско, протяжністю 15 300 км.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар