lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 речей, за які вас можуть вигнати з літака

10 речей, за які вас можуть вигнати з літака

Всі ми знаємо, що не можна проносити на борт ножиці, шампуні та інші потенційно колючо-ріжучо-вибухонебезпечні предмети. Проте, існують також менш очевидні і негласні правила авіакомпаній, за порушення яких вас можуть навіть вигнати з літака.

1. Одяг «з душком»

Покупка квитка передбачає, що пасажир з'явиться на посадку в пристойному вигляді і без явно відчутних сторонніх запахів. Якщо не було часу прийняти душ, можна скористатися туалетом в аеропорту або, хоча б, вологими серветками.

2. На борт зі своїми мікробами

Повірте, в літаку їх і без того вистачає. Тому можуть не пустити на посадку пасажира з явними ознаками хвороби, особливо інфекційної. Розбиратися ніхто не буде, тому, в разі наявності видимих симптомів, краще взяти довідку від лікаря, що ваша хвороба не є заразною.

3. Провокаційний одяг

Стюардеси чомусь недолюблюють пасажирок у джинсах, що залишають відкритою половину, пардон, попи. Можливо, тому, що собі вони цього дозволити не можуть. Крім того, багато хто залишився «за бортом» через непристойні написи та політичні гасла на футболках.

4. Утримайтеся від лихослів'я

Більшість перепалок, що виникають під час посадки, вирішуються екіпажем досить радикально. Як тільки суперечки посилюються і в хід іде ненормативна лексика, можуть вигнати з літака всіх учасників конфлікту.

5. Останні 100 грам були зайвими ...

Невелика доза алкоголю може пом'якшити відчуття стресу перед польотом, а може і зовсім позбавити його. Ні, не стресу, польоту. Будь-яка з ознак сп'яніння (запах з рота, хитка хода, невпевнена мова...) є достатньою підставою для відмови в посадці на рейс. При цьому, рівень алкоголю в крові може бути в межах норми, перевіряти ніхто не стане. Досить самої підозри.

6. Публічний прояв почуттів

Пристрасні поцілунки в літаку, на очах у інших пасажирів - що може бути романтичніше? Однак, потерпіть з цим до готелю, або хоча б до зльоту, інакше ризикуєте залишитися удвох на порожній злітній смузі.

7. Не створюйте галасу

Так, не ваша вина, що дитина або онуки закатали істерику, але якщо ви їх не заспокоїте до зльоту - маєте всі шанси попрощатися з відпусткою. І якщо дитину ще можуть зрозуміти і «ввійти в положення», то дорослих, які поводяться надто голосно чи агресивно, запросто можуть вигнати з літака.

8. Не знімайте взуття

Ви впевнені, що аромат ваших шкарпеток - це саме те, чого так не вистачає сусідам? Якщо ні - краще не ризикуйте. Що цікаво, на перебування в шкарпетках можуть закрити очі, а ось ходити взагалі без них - категорично заборонено правилами більшості авіакомпаній.

9. Не затримуйте зліт

Відмовляючись виконувати прохання екіпажу (пристебнути ремені, відключити електронні пристрої...) ви змушуєте витрачати на вас додатковий час. Часто екіпажу простіше виставити неслухняного пасажира за двері, ніж читати йому лекцію про безпеку.

10. Поводьтеся чемно

Приставання до інших пасажирів або суперечка зі стюардесою також можуть стати причиною того, що вас виженуть з літака. Мало кому хочеться провести політ з хамським суб'єктом по сусідству.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар