lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 7 порад, як заснути в літаку

7 порад, як заснути в літаку

Якщо ви не можете розслабитися і спати під час польоту, то 10-годинний рейс може здатися вічністю. Наступні 7 нехитрих секретів розкажуть, як заснути в літаку, і забути про дискомфорт, погане самопочуття і порушення біоритмів.

1. Уникайте кофеїну

Ви про це не думали? Адже це основа основ. Чекаючи оголошення на посадку, скільки разів ви з нудьги ходите до кавового автомату? А потім щиро дивуєтеся, що всю дорогу у вас ніякого натяку на сон, а очі - як два тенісних м'ячі. Менше налягайте на напої перед вильотом, особливо ті, що містять кофеїн.

2. Не відсипайтеся перед польотом

Багато хто любить гарненько поспати перед поїздкою. Мовляв, треба берегти сили для виснажливого перельоту. Ще б пак, весь час дивитися фільми або заздрісно розглядати сплячих сусідів, як тут не втомишся ... А чи не краще приїхати в аеропорт злегка стомленим? У такому стані ви зможете заснути в літаку ще до того, як почнуть розносити їжу.

3. Візьміть в дорогу музику

Музика - відмінний і давно відомий спосіб змінити сприйняття дійсності. Однак, багато хто користується цим інструментом неправильно, не отримуючи бажаного результату. Перед польотом ми скачуємо гігабайти спеціально рекомендованої музики для релаксу або класики, яку по прильоту відразу ж видаляємо, тому що «не допомагає».

Наш мозок влаштований таким чином, що, якщо йому включити незнайому мелодію, він буде перебувати в стані підвищеної активності, намагаючись обробити нову інформацію. І навпаки, якщо поставити звичну музику, під яку ви з успіхом засинаєте вдома, то сон не змусить себе чекати. Тому слід заздалегідь скласти спеціальний плейлист, що діє на вас, як снодійне.

4. Не беріть багато ручної поклажі

Притягнувши в салон два баули, будьте готові до того, що один з них буде всю дорогу лежати у вас в ногах, заважаючи не те що спати, але навіть прийняти зручне положення. Правильно упаковуйте валізу і беріть з собою мінімум речей. Тільки так ви зможете спокійно спати в літаку.

5. Думайте наперед

Не чекайте, поки вам захочеться спати, щоб попросити подушку і плед. Зробіть це відразу ж після зльоту. Більшість авіакомпаній не возить запас для кожного пасажира, тому хто перший взяв - той і заснув. Як варіант, можна брати на борт власну надувну подушку і плед.

6. Одягайтеся зручно

Так, ці джинси сидять на вас просто божественно, але якщо вони хоча б злегка тісні в талії - не бачити вам сну. Одяг та взуття для перельоту повинні бути легкими і комфортними. Залиште вечірні сукні та смокінги в багажі, а самі одягніть улюблений спортивний костюм. Ваше тіло по прильоту скаже за це спасибі.

7. Ретельно вибирайте місце

Вірите чи ні, але правильно вибране місце грає чи не вирішальну роль у тому, чи вдасться вам заснути в літаку. Подбайте про це заздалегідь і ви здивуєтеся, наскільки комфортним може бути переліт.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар