lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less У якій країні виготовляють найсмачніший шоколад

8 країн для любителів шоколаду

Навряд чи знайдеться людина, байдужа до цієї смакоти. Об'єднавши її з подорожжю, ми отримаємо ідеальне поєднання, а заодно дізнаємося, в якій країні виготовляють найсмачніший шоколад.

1. Гент, Бельгія

Саме Бельгію називають країною шоколаду. Її жителі дуже люблять винаходити різноманітні сорти і комбінації, здатні здивувати найвитонченішого гурмана-ласуна. Один з провідних шоколатьє Гента - The Chocolate Shop Van Hecke, який вже понад 70 років виготовляє кілька кращих сортів у світі.

2. Сен-Ремі-де-Прованс, Франція

Париж і Французька Рив'єра — чудові місця, проте, шлях справжніх гурманів лежить до кулінарної столиці країни - Провансу. Саме тут ви сповна насолодитеся смаком французької кухні і, звичайно ж, дивовижним шоколадом, який створює відомий кондитер Жоель Дюран в Сен-Ремі-де-Прованс.

3. Нью-Йорк, США

Незважаючи на відсутність такого поняття, як американська кухня, Нью-Йорк вважається однією з гастрономічних столиць світу. Тут можна спробувати практично всі страви планети, а заодно насолодитися шоколадними цукерками, які не мають собі рівних за смаком. Виготовляють їх на кондитерській фабриці Mast Brothers Chocolate.

4. Відень, Австрія

Відень є ідеальним місцем для відвідування під час Різдва, коли падає сніг, всюди шумлять строкаті різдвяні ринки, а ледь не на кожному розі радо відкривають двері маленькі кафе, запрошуючи зігрітися і насолодитися філіжанкою кави. Ви не пошкодуєте, якщо знайдете Café Schwarzenberg, і замовите фірмовий Schwarzenberg-Cappuccino. У звичайний еспресо додають гарячий шоколад, збиті вершки і шоколадну стружку, роблячи смак незабутнім.

5. Торонто, Канада

Канада - одна з найхолодніших країн світу, а калорійний шоколад чудово допомагає переносити навіть сильний мороз. Будучи в Торонто, не забудьте зазирнути до кондитерської Nadege. Тут ви знайдете найсмачніші десерти в місті.

6. Цюріх, Швейцарія

Країна, відома своїми годинниками і сирами, досягла успіху також і у виробництві шоколаду. Батьківщина відомого «Toblerone» здатна порадувати ласунів багатьма видами шоколадних виробів. Одна з найбільших кондитерських розташована на площі Paradeplatz, в Цюріху.

7. Аліканте, Іспанія

Саме іспанські конкістадори завезли в Європу какао-боби і зробили можливим виробництво шоколаду. Було б дивно, якби в цій державі не знайшлося пристойною кондитерської. І вона є, причому з власним музеєм. Фабрика Valor, розташована в передмісті Аліканте, пропонує гостям чудові десерти і цікаві експонати.

8. Батанг Калі, Малайзія

Думаєте, найсмачніший шоколад виготовляють тільки країни Європи і Америки? На щастя ні. Подорожуючи по Малайзії, ви можете переконатися в цьому самі, відвідавши кондитерську Genting Highlands в місті Батанг Калі. Крім шоколадних виробів, тут можна насолодитися також смачною випічкою.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар