lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Авторські екскурсії в Празі та Чехії | Світ туризму

Авторські екскурсії в Празі та Чехії

Авторські екскурсії в Празі та Чехії відкривають з абсолютно іншого боку як всю країну, так і її чарівну столицю. Під час них них знайдеться маса цікавого для любителів історії та містики, для шанувальників таємних орденів, літератури і, звичайно, для поціновувачів пива.

Вибираємо ексклюзив

Авторські екскурсії ще називають тематичними, тому що це не прогулянка з екскурсоводом протореними туристичними доріжками, а абсолютно унікальні розповіді на одну тему. Вони можуть бути присвячені таємницям вулиць чи будинків, розповідати про життя якоїсь унікальної особистості або діяльність організацій, невідомі або втрачені пам'ятники архітектури, промисловість, їжу, та що завгодно! Такі екскурсії незвичайні і оригінальні.

Авторами екскурсій стають не тільки професійні історики. Гідом може бути бармен, музикант, любитель-краєзнавець або архітектор, будь-яка людина, що знає своє місто з якогось незвичайною боку. Любитель вкладає в розповіді частинку своєї душі і ділиться нею з іншими. Пішохідні прогулянки можуть поєднуватися з дегустаційними, автобусними екскурсіями або відвідинами концертів, ярмарок. Такі екскурсії цікаві людям, які прагнуть цікавих деталей і тим, хто хоче зануритися в життя міста чи країни.Прага, Чехія

Університети, замки і курорт

Авторські екскурсії набули широкої популярності в Чехії, незважаючи на те, що з'явилися порівняно недавно. Пропозицій існує безліч, знайдуться на будь-який смак і гаманець. Наприклад, для майбутніх студентів та їхніх батьків буде цікавий авторський тур основними університетами Чехії. Це прекрасна можливість дізнатися всі деталі системи вищої освіти в країні, особливості кожного навчального закладу, щоб визначитися з вибором.

Для любителів старовини і казок в Чехії є замки і фортеці: Чеський Крумлов, замки Локет, Мильников, Сихров, Карлштейн та інші, знаменита фортеця Звиков. Звичайні екскурсії по них будуть ознайомчими, вас проведуть залами і розкажуть все те, що можна знайти в інтернеті. Щоб такого не трапилося, виберіть місцевого любителя-краєзнавця для проведення авторської екскурсії. Тоді точно не доведеться вислуховувати загальновідомі факти, які втиснули в програму туру.

Відвідайте знаменитий курорт Карлові Вари. Сюди з часів Петра I приїжджали поправляти здоров'я дворяни та люди мистецтва. Їздити «на води» було модно, про це знають всі, хто читав класиків. Любителі читання знайдуть для себе чудову авторську екскурсію «літературними» місцями. Пройдуться маршрутом Толстого на гору Петра, побачать великий зал, де він проводив свої літературні вечори, на яких Тургенєв читав «Записки мисливця», дізнаються, що тут Гоголь писав «Тараса Бульбу» ...Прага, Чехія

Старовинні пивоварні, таємниці тамплієрів і чарівна природа

Вибираючи авторські екскурсії в Празі та Чехії, не можна пройти повз головний напій країни. Чехи - найбільш пивна нація в світі. Любителі розробляють цілі пивні маршрути. Це найкращі таверни і корчми, заводи Літовел, Бероунський Медвед, Постржижинський пивовар, знаменитий, величезний завод королівського пива Крушовіце. Тут сотні великих і маленьких броварень, де можна подивитися процес варіння, продегустувати і навіть прийняти гарячу ванну в улюбленому напої. Оригінальне пиво - гарний сувенір з Чехії.

Не тільки пивоманам буде цікава ця країна. Серед авторських екскурсій Чехією знайдеться і спеціальна - для любителів вина. У туристів буде унікальна можливість випити напій Богів, приготований у підвалах тамплієрів. Шанувальники самого ж ордену зможуть потренувати ерудицію, розгадуючи шифри і займаючись пошуками скарбів лицарів у Моравії.

Самі чехи полюбляють відпочивати в горах, лісах і на озерах цієї мальовничої країни. Зарядитися енергією допоможе подорож «місцями сили» Чехії. Хоча туристів частіше притягують місця з поганою славою. За допомогою авторських екскурсій в Чехії можна дізнатися про дивну подію в лісі Бор, коли солдати місцевої військової частини перестріляли один одного, побачити фігури примар або потрапити в паралельну реальність. А чого варті Чорне і Чортове озера, де плавають загублені душі, чорти, виходять з води прекрасні незнайомки і бородаті дядьки!Прага, Чехія

Місто з безліччю облич - Прага

У такій багатоликій країні, як Чехія, і столиця під стать - Прага. Кожна людина бачить і сприймає це місто по-своєму, деякі хочуть поділитися своїм поглядом з іншими. Яких тільки авторських екскурсій по Празі ви не знайдете! Вас здивують містичною, середньовічною, антикризовою, єврейською, гастрономічною, солодкою, пивною, вечірньою, нічною і просто іншою Прагою. Запропонують подивитися на скандальну Прагу, як місто гріха і розпусти.

Досвідченого туриста можуть познайомити з чеською літературою, письменниками, книгами та їх героями, покажуть літературні кафе, про які знають лише обрані. У місті є шанс вибрати в гіди самого Карла IV, присвятити час розгляданню незвичайних пам'ятників або вінтаж-шопінгу, досліджувати велосипедні траси. Тут знайдеться все і на будь-який смак, варто тільки вибрати авторські екскурсії Прагою та Чехією замість традиційних, розрахованих на масового туриста.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар