lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 15 порад для безпечної автомобільної подорожі

Як зробити автомобільну подорож безпечною

Збираючись в гості до бабусі або в турне Європою, не виїжджайте з дому, не вивчивши наступних порад. Вони заощадять вам нерви, час і гроші.

1. Перед тривалою поїздкою обов'язково виспіться і гарненько поїжте, таким чином ви забезпечите організм достатньою кількістю енергії. Кофеїн допомагає тільки спочатку, потім ви будете відчувати все більшу втому.

2. Кожні 2-3 години робіть зупинки, навіть якщо не відчуваєте сонливості. Перекусіть, подихайте свіжим повітрям, розімніть ноги. Все це значно подовжить період вашої бадьорості.

3. Якщо є можливість - по черзі займайте водійське місце з кимось із пасажирів. Це дозволить поспати в дорозі, не втрачаючи часу.

4. Якщо їдете на самоті - увімкніть бадьору музику і, по можливості, тримайте вікно відкритим. Утримайтеся від використання круїз-контролю, це допоможе підтримувати пильність.

5. Уникайте розмов по телефону, під час водіння користуйтеся гучним зв'язком. Крім того, що це небезпечно, у багатьох країнах за це передбачені дуже великі штрафи.

6. Слідкуйте за погодою, намагаючись планувати автомобільну подорож на дні, коли немає дощу та інших явищ, що заважають комфортному водінню.

7. Заздалегідь скачайте необхідні карти в свій навігатор або смартфон, це дуже сильно полегшить орієнтування в незнайомому місці.

8. Навіть сама надійна техніка іноді підводить, тому, про всяк випадок, прихопіть з собою паперовий атлас або карту.

9. Надійно закріпіть всі предмети в салоні, непотрібне покладіть в бардачок або багажник. Інакше вам доведеться ловити їх після кожного різкого гальмування.

10. Збираючись на автомобілі за кордон, ознайомтеся з місцевими правилами дорожнього руху, які можуть відрізнятися від звичних вам.

11. Переконайтеся, що ваш автомобіль технічно справний, тиск в шинах відповідає нормам, а палива вистачає до найближчої заправки.

12. Не чекайте, поки бак стане порожнім. Коли бензину залишається менше чверті - починайте виглядати заправку.

13. Не витрачайте даремно паливо. З цією метою уникайте різких прискорень, не перевантажуйте автомобіль зайвим багажем, не перевищуйте швидкості.

14. Подорожуючи з дітьми, зупиняйтеся частіше, не тільки для перекусів, а й просто для розваг. Дитячий організм більше схильний до заколисування, ніж дорослий.

15. Купуйте продукти не на заправках, а в магазинах на шляху проходження. Там і вибір більший, і ціни менші.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар