lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Бізнес-туризм: як організувати ділову подорож | Світ туризму

Бізнес-туризм: як організувати ділову подорож

Поїздки ділової людини розписані буквально по хвилинах: сьогодні - Лондон, завтра - Стамбул. За такого щільного графіку вільного часу практично не залишається. Але навіть у відрядженні можна встигнути побути туристом і відпочити. Ми дамо кілька порад, як правильно організувати ділову подорож.

Плануйте поїздку заздалегідь

За кілька днів до поїздки визначтеся з маршрутом. Відзначте на карті, де вам побувати необхідно, а де - хотілося б. Намагайтеся по максимуму використовувати час у проміжках між діловими зустрічами: напевно ви знайдете цікаві вулиці, якими варто пройтися, а, можливо, встигнете забігти і в музей поблизу. Уточніть години роботи і подбайте про квитки заздалегідь, щоб не стояти в чергах. Також варто скласти список ресторанів з високим рейтингом, відзначити їх на карті, забронювати столик у вподобаному закладі.

Не беріть із собою зайвого

Ретельно продумайте список необхідних речей, які ви плануєте взяти в ділову подорож. Це предмети особистої гігієни, аптечка, аксесуари, взуття (в ідеалі - дві пари), зарядні пристрої. Покладіть до валізи пару зручних комплектів одягу, в якому комфортно гуляти, діловий костюм, кілька теплих речей. Почитайте поради, як не брати зайвого, за 2-3 дні до від'їзду не полінуйтеся подивитися прогноз погоди. Можливо, доведеться скоректувати плани - щось прибрати, а щось додати. Документи краще скласти в окрему папку, туди ж можна покласти готівку і кредитки - і взяти в ручну поклажу. Не здавайте в багаж те, без чого ви не зможете обійтися, особливо якщо планується стикувальний рейс.

Знаходьте місця, які надихають

Практично будь-яка ділова поїздка передбачає, що більшу частину часу ви присвятите роботі. Розраховувати на те, що ви встигнете оглянути всі основні визначні пам'ятки, не варто. Але це не означає, що ви не зможете перейнятися культурою країни і атмосферою міста, в якому перебуваєте. Колоритні вулички, автентичні ресторани, старовинні мости, химерні орнаменти на будівлях, музеї - все це може служити джерелом натхнення та енергії. Частіше роззирайтеся довкола: можливо, старий будинок за рогом вашого офісу має багату історію і вважається однією зі знакових пам'яток.

Проводьте вільний час з користю

Дійте за обставинами. У проміжках між нарадами вирушайте на прогулянку. По-перше, піші прогулянки корисні для здоров'я. По-друге, вони допомагають зібратися з думками і глянути по-новому на те чи інше питання. По-третє, вони дозволяють відчути дух міста. Можна безцільно бродити кварталами або дотримуватися заздалегідь спланованого маршруту. Вільний вечір проведіть в опері, відвідайте модний ресторан, а в теплу погоду покатайтеся на річковому трамвайчику чи теплоході. Вранці оглянути місто можна під час пробіжки або прогулянки до кафе чи пекарні.

Таксі багато не буває

У короткострокових бізнес-поїздках особливо цінуються час і комфорт. Тому, якщо потрібно швидко дістатися з одного пункту в інший, таксі - ідеальний транспортний засіб. Не варто боятися, що таксист буде спеціально возити вас довгим шляхом з метою взяти плату побільше. Дізнайтеся про особливості таксі в різних країнах, знайдіть контакти великої компанії з хорошим парком машин. Простіше, якщо це буде міжнародний бренд - щоб виключити мовний бар'єр і платити строго за лічильником.

З кожної поїздки привозьте пам'ятні речі

Сувеніри - невід'ємна частина кожної подорожі, нехай навіть ділової. Колегам, друзям і родичам можна привезти магніти, яскраві тарілки, лімітовані парфуми або алкоголь, шовкові хустки, ароматний шоколад. Не забудьте прикупити щось для себе - річ, яка нагадуватиме про поїздку і надихатиме на нові подорожі. Сувеніри, до речі, можна шукати не тільки в спеціалізованих крамницях, але й на блошиному ринку, у майстернях.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар