lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Чи можна подорожувати одному | Світ туризму

Чи можна подорожувати одному

Стомилися від пошуків компаньйона для майбутньої поїздки? Киньте, нехай і далі займаються «важливими» справами і заглиблюються в рутину щоденних проблем. Подорожувати одному зовсім не нудно і страшно, як може здатися. Більше того, в цьому є свої переваги.

Повна свобода

Самостійна подорож, особливо тривала, дасть вам невідоме досі почуття повної свободи. Вам не потрібно підлаштовуватися під бажання колективу, тільки ви вирішуєте, куди і на чому їхати, як довго пробути у вподобаному місті, чим займатися у вільний час. До того ж, відсутність попутників вносить певну частку авантюризму в будь-яку подорож, що робить її більш яскравою і незабутньою.

Турбуєтеся, що не буде з ким розділити враження? За нинішнього розвитку технологій, ви зможете часто виходити на зв'язок, розповідати близьким про свої пригоди і навіть показувати фото. У більшості туристичних місць є Wi Fi.

Можливості для самопізнання

Перебуваючи в групі, ми, так чи інакше, намагаємося відповідати створеному нами ж образу, що змушує часом стримувати цікавість і природні пориви. Адже в кожній людині ховається відразу кілька особистостей. Одна - на роботі, інша вдома, з друзями - третя... Люди, які подорожують поодинці, не потребують оцінки їх дій, вони роблять не те, що інші вважають правильним, а те, що подобається їм.Чи можна подорожувати одному

Ви зможете побачити і оцінити свою поведінку в ситуаціях, в яких раніше не доводилося бувати, можливо, навіть екстремальних. Це допоможе глибше зрозуміти себе і свої можливості, які до цього залишалися незатребуваними.

У перші кілька днів подорожі поодинці вам буде бракувати рідних і друзів, що призведе до переоцінки відносин з ними і підвищить їх цінність. По закінченні тижня ви знайдете гармонію з собою і будете просто насолоджуватися процесом.

Не бійтеся самотності

Вирушаючи в «сольну» поїздку, мало хто здогадується, наскільки мало часу йому доведеться подорожувати одному. Зазвичай цікава компанія знаходиться вже в першому місці ночівлі, будь то хостел або готель. Це і такі ж одинаки, як ви, і невеликі групи, об'єднані спільною метою - досліджувати світ. Ви зможете разом повечеряти, вивчити місто, а якщо збігаються плани - то і вирушити в подальшу, вже спільну, подорож.

Не втрачайте можливості заводити нові знайомства. Люди більш охоче йдуть на контакт саме з самотніми подорожніми, ніж з парами і компаніями. Побіжно кинуте в поїзді зауваження про погоду може перерости в тривалі стосунки. Знайомтеся в транспорті, в ресторанах і хостелах. Спілкуйтеся з такими ж мандрівниками, і особливо з місцевими жителями. Хто знає, може вас запросять пожити кілька днів у якомусь цікавому місці, в компанії нових друзів.Чи можна подорожувати одному

Якщо вам важко даються спонтанні знайомства, не варто турбуватися. У вас буде вкрай мало часу, щоб роздумувати про свою самотність. Пошуки житла, складання оптимального маршруту, транспорт, огляд визначних пам'яток ... Нудьгувати не доведеться, повірте.

Пара ложок дьогтю

Напевно, буде не зовсім чесно, не згадати про деякі недоліки подорожі поодинці. По-перше, це дещо підвищений бюджет. Багато витрат, які можна було б розділити з кимось (оплата таксі, оренда авто), вам доведеться оплачувати самостійно. Вирішити проблему можна за допомогою вищезгаданих знайомств.

Мабуть, основна - це безпека. Подорожувати одному набагато небезпечніше, ніж в компанії. Тому слід бути подвійно уважним і обережним, дотримуватися заходів безпеки і регулярно повідомляти близьких про своє місце знаходження і плани.

Саме страх і невпевненість у своїх силах заважають вирушити в самостійну подорож. Але, одного разу подолавши їх, ви відчуєте неймовірний приплив сил, і ваше життя ніколи вже не буде колишнім.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар