lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Чи можна літати на літаку під час вагітності

Чи можна вагітним літати на літаку?

Намічається відпочинок в іншій країні або необхідно у справах швидко подолати кілька сотень або тисяч кілометрів? Все просто - достатньо купити квиток на літак і вилетіти потрібним рейсом. Але виникають сумніви при виборі виду транспорту, якщо ви жінка, і ви вагітна.

Чи можна літати на літаку під час вагітності? Як це може позначитися на здоров'ї майбутньої мами і дитини? Адже хочеться перед новим і складним життєвим періодом відпочити і набратися сил. Але і ризикувати власним здоров'ям і здоров'ям малюка не варто.

Дослідження і думки

Вагітність завжди була оповита безліччю дивних і не дуже прикмет. Деякі впевнені, що в очікуванні поповнення в родині будь-які перельоти строго заборонені. Але так це чи ні? Лікарі поки точно не виявили причин для заборони або дозволу перельотів, але всі сходяться на думці, що це представляє певний ризик для жінки.

  • Не пропустіть: Що робити, якщо закладає вуха в літаку?

Є певні правила, яких краще дотримуватися вагітним пасажиркам, якщо вони планують подорож повітряним транспортом. Що потрібно врахувати при виборі виду транспорту і в яких ситуаціях відмовитися від літака? До якого терміну вагітності можна літати на літаку?

Серед медиків є думка, що вагітним не можна літати в першому і третьому триместрах. На ранніх термінах залишається загроза переривання вагітності, тому надмірні навантаження і стреси небажані.

На останніх місяцях організм жінки вже перебудовується і активно готується до процесу пологів. Звідси швидка втомлюваність, набряклість, складності в пересуванні. Точних доказів небезпеки перельотів в ці місяці немає, але лікарі радять вагітним утриматися від повітряного транспорту.

Чи можна літати на літаку під час вагітності

 

Якщо лікар визначив загрозу викидня, або виявив якісь ускладнення вагітності або патології - краще викреслити літак зі своїх планів.

Якщо у вас є страх польотів, висоти, аерофобія - також не поспішайте брати квитки на літак. У цьому випадку будь-який переліт - це стрес. А стреси при вагітності точно не приносять користі.

Тим більше що медикаменти або алкоголь, які допомогли б зняти занепокоєння і страх, при вагітності заборонені. Якщо летіти необхідно, і дуже серйозних загроз немає, тоді не забувайте і про наступні моменти:

  1. Для вагітних максимальна тривалість перельоту не повинна перевищувати 4 годин.
  2. Перед польотом одягніть компресійну білизну. Довге перебування в сидячому положенні погано позначається на кровообігу, викликає ще більшу набряклість.
  3. Під час самого перельоту кожні 20-30 хвилин необхідно підніматися і здійснювати невеликі прогулянки по борту, щоб розігнати кров. Під час сидіння частіше міняйте пози і не забувайте розминати ноги.
  4. Не забувайте пити. Кожні півгодини через підвищену сухість повітря на борту вагітній жінці потрібно випивати до півлітра рідини, щоб заповнити водний баланс. Воду завжди можна попросити у стюардеси.

Корисні поради

У літаку, по можливості, вибирайте перший ряд місць в класі економ, де більше простору попереду сидіння. Втім, деякі авіакомпанії самі бронюють такі місця для певної категорії пасажирів, куди входять і вагітні дами. В бізнес-класі зручним буде будь-яке сидіння. Заходити в літак краще серед останніх пасажирів, щоб не сидіти зайвий час в кріслі.

Одяг і взуття для перельоту краще вибирати вільні, зручні, без зайвих деталей і шнурівок, щоб у вузькому туалеті або при спробі зняти якусь частину, не відчувати дискомфорт. Теплі шкарпетки захистять від холоду, а при необхідності завжди можна попросити у стюарда плед. Ремінь пристібати важливо вчасно і проводити його під животом, щоб не створювати тиск на дитину.

Деякі авіакомпанії не пускають на борт після певного терміну вагітності, і цей момент слід уточнити заздалегідь. У деяких випадках може знадобитися довідка від лікаря з дозволом перельоту або розписка самого пасажира про його усвідомлення всіх ризиків і взяття на себе відповідальності за своє здоров'я.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар