lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Чим розважитися в літаку | Світ туризму

Чим розважитися в літаку

Тривалі перельоти бувають різними. Для когось 12 годин - звична справа, а хтось нудиться, не знаючи, чим зайнятися в літаку, за годину польоту. А як важко з дитиною, якій так складно перебувати постійно на одному місці! Прочитавши про розваги в літаку, ви обов'язково підберете варіант для себе.

Розваги для самотніх мандрівників

Майбутній переліт без компаньйона можна сприйняти, як подарунок долі. За більш ніж шаленого ритму життя, не часто випадає можливість зайнятися в літаку самоаналізом. Це гарний час для медитації або розкладання по поличках планів на майбутнє. Накопичену втому дуже добре знімати сном. Таким же чином можна боротися з страхом польотів. А найкраща розвага в літаку - читання легких гумористичних оповідань. І дочитати встигнете і прилетите в гарному настрої.

Відмінною розвагою під час перельоту є планшет, ноутбук, телефон та інші подібні ґаджети. Тоді можна й книгу почитати, і погратися, і фільм подивитися. Займіться під час польоту розбором файлів: непотрібне видалити, потрібне структурувати і розкласти по теках. Якщо хочеться приділити час самоосвіті - скачайте заздалегідь уроки іноземної мови. Можна вивчити основні фрази для туристів мовою країни, в яку летите.

Рукодільницям варто подумати, чим можна буде зайнятися в літаку, крім звичних в'язання та вишивання. Адже колючі предмети провозити заборонено. Можна розважити себе розгадуванням сканвордів або судоку, скласти кубик Рубіка. Якщо вже зовсім все набридло, порозглядайте сусідів. Може, хтось теж нудьгує і не проти поспілкуватися. Так є шанс завести корисне знайомство або навіть зустріти свою другу половинку.Розваги в літаку

Розваги в літаку з друзями

З друзями або родиною пережити тривалий переліт легше. Не потрібно шукати компанії з чужими людьми. Надійний спосіб - поговорити про майбутню подорож. Обговорити, які місця хочете відвідати, як будете розміщуватися в готелі, що робити вечорами. Так ще в польоті ви дізнаєтеся у кого які очікування і зможете скласти план подальшого відпочинку, уникнувши неприємних несподіванок і розбіжностей.

Якщо обговорювати вже нічого, то можна напружити пам'ять, зігравши в знайомі з дитинства «Міста». Гру «Так чи ні?» можна трохи оптимізувати під ситуацію, описуючи і відгадуючи пасажирів літака. Якщо компанія не надто велика, то для розваги підійдуть кишенькові шахи або шашки, Ерудит, він же Скрабл. Не варто забувати про карти, з ними варіацій ігор безліч. Можна пограти в «Хрестики-нулики», «Морський бій». Гра «Набір слів» підійде для великої компанії, яка не знає, чим можна зайнятися в літаку. Обираєте якомога довше слово, з літер якого треба створити маленькі. Хто за певний час складе більше слів, той і переміг.

Розваги в літаку з дітьми

Потрібно заздалегідь продумати, чим зайнятися з маленькими непосидами в літаку. Інакше ви ризикуєте провести весь політ в гонитві за чадом, вислуховуючи скарги інших пасажирів. Малюкам, які люблять малювати, візьміть альбом, поставте в ньому карлючку, а дитина нехай домальовує її, перетворюючи на щось цікаве. Для ліплення є спеціальний пластилін, який не розмазується. Можна взяти пальчиковий ляльковий театр і придумати казку. Брати улюблену машинку для хлопчика загрожує тим, що він може захотіти ганяти нею по всьому салону.Розваги в літаку

Чим можна зайнятися в літаку з малюками? Зовсім маленьких легко розважити пальчиковим лабіринтом або шнурівкою. Тільки не беріть шнурівки з намистом, втомитеся збирати. Забавити малюка можуть чарівні візерунки калейдоскопа. Магнітні конструктори не розлетяться на частини, але для безпеки вибирайте їх з великими деталями. Купіть малюкові в поїздку пару нових іграшок, поки він з ними буде розбиратися, у вас з'явиться трохи вільного часу. Можна почитати книжечку з картинками або вивчити нові віршики.

Старшим дітям запропонуйте зробити оригамі. Поповнюйте словниковий запас, намагаючись придумати якомога більше слів на одну літеру. Розкажіть дитині про літак, де знаходяться пілоти і стюардеси, в чому полягає їхня робота. Поясніть, як потрібно поводитися в польоті і чому, чим можна зайнятися в літаку, а що робити не слід. Зрештою, можна вручити дитині мобільний телефон або планшет з мультиками, іграми. Але краще використовувати вільний час для спілкування.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар