lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Де провести Хеллоуїн | Світ туризму

Де провести Хеллоуїн

Добряча порція страху не завадить нікому, особливо в переддень Хеллоуїну. Саме 31 жовтня оживають міські легенди, а прості страшилки викликають панічний жах. Пропонуємо кілька моторошних місць, відвідування яких здатне налякати найсміливішого туриста.

Багато міст світу приховують жахливі таємниці, які роблять їх ідеальним місцем, щоб провести Хеллоуїн. Чи вистачить у вас мужності на це?

Маршрут Джека Різника - Лондон, Великобританія

Як щодо подорожі вулицями, якими розгулював найстрашніший вбивця дев'ятнадцятого століття?

Восени 1888 року дві бідних райони Лондону стрясла серія жорстоких вбивств. Маніяк діяв методично й безжалісно, не залишаючи жодних слідів. Поліція була безсилою, а преса тут же дала вбивці ім'я - Джек Різник.

Минуло майже 130 років, а легенда жива дотепер. Туристам пропонують екскурсію місцями, де були виявлені жертви, із зупинкою в пабах, де, цілком імовірно, бував найвідоміший лондонський злочинець.Де провести Хеллоуїн

Орадур-сюр-Глан - Лімузен, Франція

Місто стало місцем одного з найжорстокіших масових вбивств під час Другої світової війни.

Дізнавшись, що в околицях ховаються французькі партизани, туди був відправлений батальйон СС. За кілька годин було вбито все населення, більше 600 людей, а сам Орадур-сюр-Глан був спалений.

Кілька разів робилися спроби відбудувати місто, проте у результаті було прийнято рішення залишити все, як є, на науку нащадкам.

Кладовище Bachelor's Grove - Чикаго, США

Чи наважитеся ви провести Хеллоуїн на кладовищі, де живуть привиди?

Легенда свідчить, що тут можна ховати виключно чоловіків. Але заповідь було порушено, після чого на кладовищі стали відбуватися дивні речі. У 1970 році двоє патрульних побачили коня з плугом, яким керував старий дід. Вони з'явилися нізвідки і розчинилися в темряві, перш, ніж поліцейські відійшли від шоку.Смерть на кладовищі

З тих пір зібралося більше 100 свідоцтв паранормальної активності на кладовищі. Очевидці описували примарні вогні, двоголових монстрів, автомобілі і навіть будинок. А найчастіше з'являється Дама в Білому, яку навіть вдалося одного разу сфотографувати.

Замок Бран - Брашов, Румунія

Любителі історій про вампірів можуть провести Хеллоуїн в замку, власник якого став прототипом самого Дракули.

Читайте також: Найстаріші замки світу

У XV столітті тут жив Влад Цепеш, цілком реальна історична постать. Так, був грішок, страждав він надмірною жорстокістю. А, за свідченнями очевидців тих часів, ще й пив кров своїх жертв. Правда це чи ні - невідомо, адже деякі дослідники стверджують, що Влад взагалі не жив у замку, а лише з'являвся проїздом. Але після того, як Брем Стокер написав свій відомий твір, у графа не було шансів залишитися в історії звичайною людиною.

В даний час у замку відкрито музей, присвячений історії та легендам про графа Дракулу, найвідоміший румунський персонаж.

А які ви знаєте моторошні місця, де можна провести Хеллоуїн?

Коментарів ще немає.

Залишити коментар