lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Де сховати гроші під час подорожі | Світ туризму

Де сховати гроші під час подорожі

Збираючись у дорогу, в багатьох туристів виникають далеко не риторичні запитання: куди покласти документи, гаманець, де сховати гроші під час подорожі... Розглянемо найбільш зручні варіанти.

По-перше, знаєте, возити з собою пачки грошей - це вже років 10 як моветон. Тому, в першу чергу, варто розглянути, які існують альтернативи готівці.

Пластикові картки: незамінні в будь-якій подорожі

Взявши з собою пару карток, ви можете позбавити себе проблеми де сховати гроші в мандрівці. Чому пару? На всяк пожежний. Одну кредитну та одну дебетову. З дебетовою менше шансів зайти у мінус в запалі туристичного шопінгу, але банкомати в деяких країнах їх не приймають. Якщо дотримуватися мінімальних заходів безпеки, користуючись картами, то вони можуть стати основним способом розрахунку під час подорожі. Мабуть, єдиний їхній істотний мінус - значна комісія за зняття в банкоматах інших країн і втрата на конвертації, якщо карта не в валюті.Де сховати гроші під час подорожі

Дорожні чеки: уже не в моді, але все ще доступні

Років 30-40 тому дорожні чеки були чи не єдиним безпечним способом зберігання грошей під час поїздки. Це іменний документ на певну суму, що випускається банками. Перетворити його на гроші зможе тільки власник, який пред'явив паспорт і поставив підпис. Для злодіїв це просто нікчемні папірці, а ви завжди зможете відновити загублені або вкрадені дорожні чеки, знаючи їх серію та номер. Чеки донині цінуються за безпеку, проте зручність їх використання так і залишилося на рівні 80-х. Для переведення чека в готівку потрібно шукати відповідний банк, та й комісія теж не радує...

Готівкові гроші: завжди під рукою

Картки, чеки, електронні гроші... Це все прекрасно і зручно, якщо поблизу є банки і АТМ. А, застрягши в якійсь глушині, вам допоможе тільки стара добра готівка. Досвідчені мандрівники рекомендують завжди мати при собі певну суму, незалежно від того, куди ви збираєтесь. Природно, чим далі ви плануєте віддалитися від цивілізації, тим більшою повинна бути ця сума. І тут ми підійшли до того, з чого почали: де сховати гроші під час подорожі.

Не сумнівайтеся, всі секретні місця давно вже відомі грабіжникам і злодіям. Враховуючи досить обмежені в цьому плані можливості людського тіла (навіть в одязі), придумати щось кардинально нове складно. Навіть якщо вдасться – то парадокс в тому, що, як тільки таємне місце стає надбанням громадськості, воно перестає бути таємним. Тому головне - зрозуміти загальні принципи, а вибір конкретного місця, де можна сховати гроші під час подорожі, залишимо за вами.Де сховати гроші під час подорожі

Принцип перший: доступність для вас

Наприклад, стара, як світ, схованка в трусах безвідмовно працює і сьогодні, незважаючи на зміни в моді і зменшення в розмірах цього предмета гардеробу (особливо жіночого, в якому точно багато не сховаєш). Єдиний недолік цього способу - незручність використання в громадських місцях. Адже не станете ж ви роздягатися в кожному магазині. Тому, робимо висновок: де б ви не сховали гроші під час подорожі, до них повинен бути хоча б відносно комфортний доступ.

Принцип другий: недоступність для злодіїв та грабіжників

Якщо ви гуляєте вулицями туристичного міста з гаманцем, який стирчить із задньої кишені джинсів, то його втрата - лише питання часу. Те ж саме стосується і портмоне, недбало кинутого в сумку, на самий верх інших речей. Висновок: гроші в подорожі повинні бути заховані від сторонніх очей.

Принцип третій: ближче до тіла

Багато «неляканих» туристів ховають гроші в рюкзаках і сумках. Непогана спроба, як то кажуть. Адже можна запхати готівку в туби для таблеток з аптечки, кинути серед брудної білизни, зашити в підкладку... Все це чудово, якби не одне але - саме рюкзаки крадуть найчастіше. Сумки теж досить часто просто виривають з рук. А потім вже, в спокійній обстановці, шукають в них «схованки». До того ж, ви банально можете десь забути або загубити рюкзак. Тому третій висновок: гроші під час подорожі повинні бути заховані на вас.Де сховати гроші під час подорожі

Виходячи з вищесказаного, можна дати декілька порад:

1. Перекладіть гаманець з задньої кишені в передню або у внутрішню (якщо ви в куртці), це у багато разів зменшить ймовірність крадіжки.
2. Не носіть у гаманці всю готівку. Основну частину грошей можна сховати в більш затишному місці, а в гаманець перекладати в міру необхідності. Так значно зручніше, а в разі пограбування ви можете спокійно віддати портмоне з кількома купюрами.
3. Документи, кредитки та частину готівки можна зберігати в поясний сумці, захованій під одягом. Якщо душа поета не сприймає «базарного» аксесуару, можна просто купити спеціальний широкий ремінь з потайними відділеннями.
4. Жіночий бюстгальтер - всім давно відома, однак, не менш надійна від цього, схованка. Конкуренцію йому можуть скласти хіба що згадані вище труси з пришитою кишенькою. На завершення пікантної теми нижньої білизни можна ще згадати шкарпетки (можна знайти з уже вшитою кишенею).
5. Непоганою схованкою вважається взуття. Можна просто покласти купюри під устілку, а можна висвердлити спеціальний отвір у підборі.
6. Якщо ви носите краватку - її теж можна використовувати як схованку.

Ну і головна порада - не ловіть гав, і тоді ви зможете без проблем їздити навіть по досить небезпечних для туристів країнах.

1 відповідь

  1. Не ловіть гав ! Це головна порада…

Залишити коментар