Де шукати дешеві квитки на літак

Для справжнього любителя самостійних подорожей, без послуг турагентств, важливою складовою у формуванні бюджету є вартість перельоту. Які ж можливості заощадити на авіаквитках існують для істинного туриста-дикуна? Шукаємо дешеві квитки на літак.

Безперечно, часто буває так, що пакетний тур коштує дешевше, ніж куплений окремо від пакета квиток на літак. Однак дикуни - народ впертий, їх олл інклюзівом не заманиш, то для лузерів, вважають вони. Ось і ми вирішили не шукати легких шляхів, тим більше, що самостійна подорож має свої переваги: ви самі собі гід, немає потреби підлаштовуватися під інших, можна продовжити перебування в країні, яка сподобалася, на стільки, скільки душа забажає, ну, або дозволить бюджет. Справа за малим, знайти дешевий переліт, адже тут арифметика проста: чим більше заощадимо на авіаквитках, тим більше грошей залишиться на розваги в обраній країні.

Шукаємо дешеві квитки на літак: авіакомпанії, агенти, туроператори

Здавалося б, логічним кроком було б купити квиток безпосередньо у авіакомпанії, але, на жаль, це далеко не завжди так. Часто на інтернет-ресурсі авіакомпанії ціни набагато вище, ніж на аналогічні квитки у агентів, до того ж, багато рейсів у них взагалі відсутні. Але чому?

Відповідь дуже проста, у світі існує кілька глобальних центрів бронювання, куди стікається інформація про абсолютно всі рейси і ціноутворення на них, а по простому тарифи. Як і у будь-яких виробників товарів і послуг, у авіаперевізників існують різні тарифи для тих чи інших покупців, висловлюючись зрозумілою мовою - роздріб і опт. Природним чином, це передбачає різні ціни, з урахуванням інтересів великих (оптових) гравців на ринку.Дешеві квитки на літак

Хто ж це такі? Перші - це, звичайно ж, туроператори, які досягають економії на авіаквитках за рахунок обсягів, викуповуючи чартерні рейси. Другу сходинку займають агенти з продажу квитків, які збирають бонусні бали або, так звані, "милі". І перші, і другі отримують дешеві авіаквитки за оптовою ціною і мають право ставити тарифи вище або нижче, виходячи з наповненості рейсу. Тому, звертаючись безпосередньо до авіаперевізника, ми отримуємо роздрібні тарифи. І тут саме собою спливає питання: а де ж ті рейси, про які немає інформації у самих авіаперевізників? Відповідь очевидна, їх уже викупив хтось із оптовиків. Де їх знайти? Звичайно ж, в Інтернеті. Зараз з'явилося досить сайтів з російською мовою, як, наприклад, skyteam.com, однак, якщо є хоча б базове знання англійської, то вибір буде значно більше. Для прикладу, oneworld.com або staralliance.com.

Типовий спосіб заощадити на авіаквитках - придбати їх зарані...

Ще одна можливість знайти дешеві квитки на літак - це купити їх заздалегідь. Купуючи квиток за кілька місяців до дати вильоту, можна заощадити до 50% його вартості. Є сенс також вивчити профільні гілки туристичних форумів, там люди досить часто продають куплені раніше квитки у зв'язку з відсутністю можливості вилетіти з тих чи інших причин. Правда, в цьому випадку доведеться повозитися зі зміною імені, але якщо воно того варте - то чому б і ні ...Дешеві квитки на літак

... або в останню хвилину

Якщо ж ви належите до тієї категорії людей, які так далеко не загадують, віддаючи перевагу спонтанності, то гарячі пропозиції - це те, що вам потрібно. Такі квитки зазвичай з'являються за день до рейсу, іноді - за пару днів. А самі "смачні" ціни бувають, звичайно ж, в день вильоту. У гонитві за ними деякі особливо ризикові туристи приїжджають в аеропорт взагалі без квитків. Вони заходять на сайт потрібної компанії і чекають, коли хтось зніме бронь. І тут вже, як кажуть, або пан, або пропав. Якщо пощастить - можна заощадити на авіаквитку до 70% від його вартості, але якщо Фортуна відвернеться - доведеться повертатися додому ні з чим.

Ну і наостанок кілька корисних порад, як ще можна заощадити на авіаквитках:

- Вибирайте для перельотів будні, на вихідні ціни зазвичай вищі;
- Якщо час поїздки не критичний - намагайтеся літати в "низький сезон", коли потік туристів знижується;
- Користуйтеся послугами бюджетних авіакомпаній, так званих лоукостерів;
- Чим більше пересадок - тим дешевший квиток на літак, тому тривалість перельоту іноді може компенсувати економія на авіаквитках.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар