lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Де знайти попутника для відпочинку | Світ туризму

Де знайти попутника для відпочинку

Іноді не виходить підібрати компаньйона для майбутньої поїздки з числа знайомих. Одні не мають грошей, інші - часу, треті просто набридли. У таких випадках, не залишається нічого іншого, як знайти попутника для відпочинку з числа незнайомих людей.

Навіщо шукати попутника для подорожі

І правда, який у цьому сенс? Чи не простіше відпочивати одному? Основна причина - економія. Розміщення в двомісному номері зазвичай обходиться значно дешевше одномісного. До того ж, з попутником можна розділити й інші витрати за кордоном, як таксі, чайові в ресторанах, орендувати авто на двох...

Серед решти причин, чому люди шукають компанію, зустрічаються самі різні. Комусь просто нудно одному, хтось вважає небезпечною самостійну подорож, багатьом потрібен «спонсор» для відпочинку, а хтось, навпаки, готовий оплатити комусь подорож за надання додаткових послуг. І це не обов'язково те, про що ви подумали. Послуги можуть виражатися як у взятті на себе всіх організаційних моментів, так і у володінні потрібною мовою.

Як бачите, причини у всіх різні, тому, перед тим, як перейти до пошуку компаньйона для відпочинку, слід для себе прояснити, навіщо він вам потрібен. Це допоможе уникнути розчарування від зіпсованої відпустки.

Пошук попутника для відпочинку через турагенцію

Найпростіший спосіб - звернутися до тієї ж турфірми, де купуєте путівку. Ви далеко не самотні в своєму бажанні знайти попутника для відпочинку за кордоном, і, цілком імовірно, що вам підберуть сусіда «не відходячи від каси». Це безпечний і зручний варіант, який заощадить вам багато часу на самостійний пошук.

У такого способу є один, але дуже вагомий, недолік. Турфірма підбирає людей без урахування їх особливостей. Іншими словами, підбір іде лише за статевою ознакою: хлопчики в одні номери, дівчатка - в інші.

Через це 20-річний ловелас і любитель погуляти до ранку запросто може опинитися в одному номері з «пенсіонером», у якого відбій о 22.00 і підйом о 6.00. А шанувальниці руїн та пам'яток може дістатися в сусідки «пляжний тюлень», що безперервно базікає лише про сонцезахисні креми. Тому, краще не сподіватися на долю, а зайнятися пошуками самостійно.Відпочинок з попутником

Як знайти попутника для відпочинку в Інтернеті

Цей шлях дещо складніший, але надійніший, адже запорука успішної відпустки у ваших руках. Щоб знайти дійсно гарного попутника для відпочинку, краще починати пошуки завчасно. Якщо є відвідуваний, «живий» міський форум - варто почати саме з нього. Подорож із земляком має ту перевагу, що, навіть будучи за кордоном, у вас вже є, як мінімум, одна спільна тема для розмови - рідне місто.

Подальші пошуки можна продовжити на туристичних форумах і в соцмережах, де також є безліч тем подібного роду. Або ж відразу вирушити на сайти, які спеціалізуються на пошуку попутників для відпочинку і подорожей. Серед найбільш розкручених і популярних, можна назвати blablacar.com.ua, poputchiki.com.ua.

Читайте також: Що таке карпулінг

Не поспішайте відразу розміщувати своє оголошення з контактними даними. Для початку, перегляньте вже наявні, можливо, серед них ви знайдете цікавого компаньйона, без необхідності публікації свого телефону і пошти, які потім часто опиняються в базах спам-розсилок. Якщо не знайшли нікого - тоді вже переходьте до складання оголошення.

Цей вельми важливий крок чимось нагадує пошук пари на сайтах знайомств. Якомога точніше описуйте себе, свої вподобання у відпочинку, досвід минулих подорожей, інтереси. Висловіть також свої побажання щодо майбутнього попутника. Вкажіть конкретні параметри майбутньої поїздки: дати, тривалість, маршрут та інші подробиці. Чим більше ви вкажете даних - тим менше доведеться потім витратити часу на відсіювання «лівих» людей.

Як знайти ідеального попутника для відпочинку

Погоджуватися на першу ж пропозицію не варто. Зачекайте, поки з'явиться вибір, а потім почніть з самого, на ваш погляд, перспективного варіанту. Запропонуйте людині розмову скайпом або по телефону, щоб обговорити деталі майбутньої спільної подорожі.Відпочинок з попутником

Розмова повинна бути відвертою. Розкажіть в деталях, якою ви бачите майбутню відпустку, чим збираєтеся займатися, як проводити вільний час, і попросіть потенційного попутника зробити те ж саме. Питання, що виникли в процесі розмови, задавайте відразу ж, уточнюйте всі деталі. Краще зараз з'ясувати якісь неприйнятні для когось із вас факти і розпрощатися на цьому етапі, ніж всю відпустку дутися один на одного.

Окремо варто обговорити фінансовий бік питання. Якщо ваші бюджети на відпочинок істотно відрізняються, це може стати причиною багатьох непорозумінь і навіть конфліктів. Приміром, один з вас планує вечеряти в ресторанах, а інший - готувати самостійно.

Якщо по телефону вам все сподобалося і є така можливість - призначте особисту зустріч, під час якої найкраще приймати остаточне рішення. Якщо воно позитивне - залиште комусь із близьких координати свого компаньйона і сміливо вирушайте в подорож.

Сподіваємося, що ви зможете знайти попутника для відпочинку, і зробите правильний вибір. Навіть якщо в чомусь помилилися - не турбуйтеся, адже єдине, що вас об'єднує - готельний номер. Решту часу ви можете проводити так, як цього хочеться вам.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар