lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 типів людей, які дратують всіх на пляжі

10 типів людей, що дратують на пляжі

Пляжний сезон у розпалі, а значить, у вас є всі шанси не тільки гарненько засмагнути, але і зустрітися з одним з наступних персонажів. Це типи людей, які дратують всіх на пляжі. Тримайтеся від них подалі, але головне - постарайтеся не бути ними.

1. Все своє носи з собою

Сумка-холодильник, розкладний стіл, намет, кілька надувних матраців, мангал, дрова ... Що б ще притягти на пляж, щоб відчувати себе, як вдома?

2. Глухий меломан

Ну чому, чому деякі люди переконані, що всім на світі подобається однакова музика? Причому, як правило, голосніше за всіх її слухають шанувальники сучасної російської естради та шансону.

3. Яблуко від яблуньки ...

Так, ми просто обожнюємо, коли ваші малолітні маніяки, що постійно кричать, кидають нам в обличчя пісок, бризкають водою і справляють потребу прямо на пляжі. Вони ж просто діти ...

4. Горе-нудисти

Якщо є, що показати, то чому б і не позасмагати топлес і не одягнути вузенькі стрінги? Воно то так, але ви впевнені, що ваше тіло дійсно викликає захоплення, а не роздратування оточуючих?

5. Криворукі спортсмени

Ми розуміємо, ви випили, закусили, вам хочеться трохи «розім'ятися». Але якщо ваш м'яч постійно прилітає до сусідів, то, можливо, волейбол - це не ваше?

6. Викрадачі простору

Ви просто приходите, розкладає свю величезну парасольку і лягаєте спати. А нічого, що ви закрили сонце і заважаєте засмагати ще кільком людям? Поважайте чужий особистий простір.

7. Старий ловелас

Безумовно, всі симпатичні дівчата в бікіні так і мріють познайомитися з 40-річним чоловіком з пивним пузом, що вигукує на їх адресу вульгарні жарти.

8. Sex on the beach

Хлопці та дівчата, ми розуміємо, діло молоде, гормони, всі ці справи ... Але вдаватися до любовних пестощів краще вдома, а не в громадському місці.

9. Ходяче сміття

Мова про тих, хто залишає після себе на пляжі гори пляшок, недопалків і недоїдків. Народ, ну невже так важко віднести свій непотріб до найближчої урни?

10. Буря в пустелі

Все правильно, не потрібно відходити вбік, щоб витрусити рушники від піску. Робіть це в самому людному місці пляжу, засліплюючи всіх навколо.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар