lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Екстремальний туризм: переваги та недоліки, особливості

У чому привабливість екстремального туризму

Не всіх туристів приваблює море, спекотний пляж, музеї та подорожі відомими місцями. Декому необхідний екстрим. Тому вони і вибирають саме цей туристичний напрямок. Як випробувати всі принади екстремального туризму? Чи варто ризикувати?

Що ж включає в себе це поняття? Можна вирушити в далеку країну, де не знайдеться звичних благ цивілізації. Чим не екстрим? На кожному кроці мандрівника чекатимуть небезпеки, невідома місцевість, незнайома флора і фауна, яка може бути небезпечною для непідготовленої людини. А якщо турист навмисно відмовиться від звичних засобів зв'язку, зброї, навігатора, то зробить свою подорож ще більш небезпечною. Доведеться покладатися виключно на себе.

Але екстрим екстримом, а перед поїздкою краще вивчити особливості місцевості. Адже в будь-який момент можна зустрітися зі страшним звіром або проковтнути що-небудь небезпечне для життя. А першочерговим завданням будь-якого мандрівника можна назвати благополучне повернення в рідні пенати.

Якщо мандрівник робить свої перші кроки в цьому туристичному напрямку, то його подорож не повинна поєднувати відразу кілька типів. Тобто, він повинен або сплавлятися гірською річкою, або підніматися на гірську вершину, або підкорювати джунглі. Поєднувати все це може тільки дуже досвідчений мандрівник, який не раз побував в екстремальних умовах і готовий освоювати нові горизонти. Новачкові так ризикувати не можна.

Так, екстремальний туризм передбачає небезпеку і ризики. Але ж потрібно все прорахувати і залишитися живим. Кому потрібні жертви? Зовсім не обов'язково вирушати в небезпечну подорож поодинці. Екстремальним туризмом займаються і цілими групами. Від цього дорога не стає легшою, свою частку пригод отримає кожен учасник експедиції.

Чому людям подобаються небезпечні пригоди? Саме своєю безрозсудністю і невідомістю. Щоденна рутина здатна поглинути будь-кого. А ці кілька екстремальних днів допоможуть підняти бойовий дух, підвищити самооцінку, отримати свою порцію адреналіну і відчути себе справжньою людиною, що не даремно живе на світі. Удачі в дорозі!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар