lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Подорож на Галапагоські острови

Подорож на Галапагоські острови

Цей екзотичний напрямок обожнюють любителі натуральної природи. Тут можна познайомитися з унікальними видами тварин, гігантські ігуани і черепахи - лише мала частина з них.

Галапагоси належать Еквадору і складаються з декількох десятків островів різної величини розташованих в Тихому океані. Відсутність небезпечних хижаків створює ідеальні умови для спостереження за більш ніж 600 видами дивовижних тварин. Збереженню архіпелагу сприяє включення його в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Саме ця унікальна екосистема сприяла науковій основі для теорії еволюції Чарльза Дарвіна. Він неодноразово заявляв, що подорож на Галапагоські острови змінило його життя. Бідолаха навіть не уявляв, скількох людей його наукові праці зацікавлять виключно в якості туристичного путівника по Галапагосам.

Що можна подивитися на Галапагоських островах

Чарівність цього місця полягає в біорізноманітті рослинного і тваринного світу, які можна спостерігати в природних умовах. Тому логічно, що програми екскурсій переважно включають огляд дикої природи, екскурсії по парках і островах, снорклінг та дайвінг.

Важливо відзначити, що на всьому архіпелазі вільний доступ відкритий лише в деякі райони. Найвіддаленіші і незаймані куточки можна відвідати виключно в складі круїзного або екскурсійного туру.

Самостійну поїздку можна здійснити на острови Сан-Крістобаль, Санта-Крус і південну частину Ізабелли. Вони заселені, до них легко дістатися, можна зняти житло і присвятити себе дослідженням околиць.

Флореан, Бартоломе і Сантьяго доступні тільки в якості одноденних турів. А на Еспаньйолу, Геновезу, Вольф, Дарвін і північну частину Ізабелли можна потрапити лише під час круїзу.

Що потрібно знати

Для того, щоб подорож на Галапагоські острови пройшло з користю, варто заздалегідь вивчити історію цих місць. Що робить їх унікальними? Як Дарвін прийшов до створення теорії еволюції? І чому саме зяблики наштовхнули його на потрібні думки? ..

Важливо дотримуватися правил. Це не парк атракціонів, а найцінніша спадщина людства, яка заслуговує нашої турботи і поваги. Смітити не можна, це ми знаємо. Але в ході відвідування природних парків гіди іноді просять зробити дивні речі: не сходити з вузької стежки, помити взуття при переїзді на інший острів, як приклад. Поставтеся з розумінням, це робиться виключно з метою захисту флори і фауни.

Вибір пори року для поїздки на Галапагоські острови в чомусь залежить від погоди і того, чим ви плануєте займатися. Високим сезоном тут вважається червень-вересень, грудень і січень. Уникнути натовпів туристів можна пізньої осені, коли ще досить сухо. А ось дайверам краще їхати сюди в сезон дощів, тоді море більш спокійне.

Переконайтеся, що ви в хорошій фізичній формі. Дістатися до деяких захоплюючих місць можна тільки після тривалої прогулянки гірськими стежками. На безлюдному острові туристів возять на гумових човнах і часто практикують «мокру висадку»: плавзасіб зупиняється в декількох метрах від берега, і решту шляху вам потрібно подолати вплав або пішки, по воді. Важливо мати для цього відповідне взуття, дно часто кам'янисте.

В'їзд на територію Галапагосів платний. Ще в аеропорту вас зустрінуть місцеві рейнджери і попросять зробити внесок на користь захисту Національного парку. Для дорослих сума становить 100 доларів, для дітей до 12 років - 50.

Корисна інформація

Єдиний спосіб потрапити на Галапагоси - літак. Один аеропорт розташований на острові Сан-Крістобаль, другий - на острові Бальтра, де, до речі, знаходяться і центри розмноження гігантських черепах.

Офіційна валюта Еквадору - долар США, мова - іспанська.

Через близькість екватора тут досить жаркий клімат. З грудня по квітень триває сезон дощів із середньою температурою від 22 до 31 градуса. У «холодний» сезон (з травня по листопад) температура падає до 19-25 градусів. Найкраще планувати подорож на Галапагоські острови в період міжсезоння, коли тварини проявляють максимальну активність і можна спостерігати за їх чисельними міграціями.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар