lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Готель чи хостел, що вибрати | Світ туризму

Готель чи хостел, що вибрати

Житло - чи не найважливіший аспект у плануванні подорожі. Як готелі, так і хостели мають своїх прихильників. Для багатьох туристів різниця між ними настільки принципова, що вони наводять найнеймовірніші аргументи на користь свого вибору. Почасти, це і стало причиною появи безлічі стереотипів, якщо не міфів. То на чому ж зупинити вибір? Готель чи хостел?

Кожному своє

Готелі ідеально підходять для туристів, які на перше місце ставлять комфорт. Їм важливо отримати свій «острівець забуття», з необхідним рівнем послуг, де вони могли б відволіктися від щоденної рутини і не думати ні про що, окрім відпочинку.

Хостели - більш соціальне середовище, де важко, а часом і неможливо, уникнути нових знайомств, з усіма очевидними наслідками.

Читайте також: Що таке хостел

Така відмінність сформувала громадську думку, ніби ці заклади призначені для абсолютно різних типів людей. Насправді, бажання насолоджуватися комфортом готелю не означає бути самітником. Точно так само життя в хостелі не передбачає «вечірки без початку і кінця».Двоярусне ліжко в хостелі

Хостели тільки для молоді

Ця поширена помилка особливо популярна серед прихильників готелів, які самі ніколи не бачили хостел своїми очима. Вони впевнені, що в «гуртожитках» тусується виключно молодь до 21 року, яка в силу студентської звички і відсутності стабільного доходу воліє ділити кімнату і ванну з такими ж «рюкзачниками».

Насправді більшість хостелів пропонує кілька варіантів розміщення. Крім ліжко-місць у кімнатах по 8-16 чоловік, існують цілком пристойні одно- і двомісні номери зі зручностями. Правда, їх вартість дещо вища, ніж стандартних.Кімната в хостелі

Для прихильників хостелів головна їхня перевага не в тому, що можна значно заощадити, а в широких можливостях для спілкування. У кімнаті, їдальні, в коридорі ви знайомитеся з такими ж мандрівниками з усього світу. Тут дуже легко завести корисні знайомства і просто потоваришувати з людьми з інших країн.

Готелі тільки для «диванних» туристів

Прихильники готелів також страждають від своїх же власних кліше. Багатьох турбує питання: «я мандрівник чи турист?». Першими прийнято вважати людей, які подорожують світом, щоб заглибитися в середовище і культуру різних країн, а другими - «тюленів», любителів пляжного відпочинку і all inclusive. Насправді ж це просто інша форма сприйняття світу.Кімната в готелі

Проживання в готелі далеко не завжди передбачає повну відмову від подорожей. Це теж цікавий і унікальний досвід, від якого не слід відмовлятися через дурні забобони. Готелі бувають різними, для будь-якого типу відпочинку: екологічні, заміські і навіть тематичні, крижані або соляні, наприклад.

Готелі пропонують безліч послуг, яких не зустрінеш у хостелі: ресторан, тренажерний зал, та хоч те ж прибирання в номерах, без якого багато хто не може повною мірою насолодитися відпочинком.

Підводячи підсумок, можна зробити висновок, що цінним є як досвід, отриманий в будь-якій подорожі. А готель чи хостел - справа другорядна. Не можна сказати, що краще саме для вас, поки не спробуєте обидва варіанти.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар