lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Система харчування в готелях BB (bed & breakfast)

Що таке харчування bb в готелі

Вибираючи готель, біля графи «харчування» ви побачите латинські абревіатури. Кожна з них має власну розшифровку, що входить у вартість, а за що доведеться платити окремо.

Тип харчування BB означає bed & breakfast, що дослівно перекладається як як «ночівля та сніданок». Це означає, що заклад пропонує ліжко і, як мінімум, легкий перекус з ранку. Незалежно від того, скількох зірок має обраний готель, перший прийом їжі буде включений у вартість вашого номера.

Як з'явилася система bb

Назва йде з післявоєнних часів, коли почали відроджуватися подорожі англійців по всьому світу. Подорожні шукали недорогий нічліг, можливість відпочити і заощадити кошти. Згодом конкуренція між готелями і гостьовими будинками виросла, і господарі почали успішно практикувати пропозиції не тільки з нічлігом, але і сніданком для своїх гостей. Це міг бути чай або кава з тістечками, бутербродами або їжа будь-якого типу, на розсуд власників. Готували сніданок окремо найняті люди, кухар, або ж самі власники, які стежили за чистотою кімнат, білизни та затишком.

Так, у кожному будинку, де здавалася кімната, мандрівники могли не тільки відпочити з довгої дороги, а й поїсти вранці. Це було вигідно для власників таких будинків. Деякі робили з дому готель, що працює цілий рік, а самі жили на зароблені кошти. Намагалися створити кращі умови, прикрашали кожну кімнату, обставляли меблями з різьбленими малюнками.

Так з'явилася концепція харчування bb, що збереглася до наших днів практично в первозданному вигляді. У різних країнах діяли свої закони, обов'язковою умовою було безпечне приготування їжі для своїх відвідувачів.

Харчування BB у готелі

Чи залежить сніданок від категорії готелю

У готелі 2* вам запропонують каву або чай, круасан з варенням. У 3* готелі до попереднього списку може додатися тонко нарізаний один або кілька видів сиру, м'ясні вироби, яйця і тости. У готелі з відміткою 5* до попередніх продуктів вам подадуть на вибір гарячий омлет, склянку соку, булочки з джемом.

Вибір меню, яке ви отримуєте в «bed & breakfast», залежить від того, що запропонує вам готель. Важливо відзначити, що в різних країнах цей вибір змінюється, як і сама концепція обслуговування. Це означає, що може бути як «шведський стіл», так і певне меню, коли офіціант подає вже готовий сніданок.

Особливості типу харчування BB

Сніданок вважається основним з прийомів їжі за день. Важливі зустрічі, конференції або туристичні подорожі не завжди можна розпланувати з приходом на обід і вечерю. Перевага ВВ - це дуже зручно для ділових людей та туристів, яким не потрібно хвилюватися про сніданок. Досить кілька хвилин для прийняття смачної і теплою їжі, і можна сміливо працювати чи подорожувати.

Мінус такої пропозиції - обмеженість вибору. Це означає, що іноді ви не можете вибирати продукти, а отримуєте те, що вибирає готель. Також не завжди є можливість взяти добавку. Власне, цей прийом їжі вами оплачений, інше ви можете брати за додаткову плату.

Під час подорожі сім'єю, діти іноді починають вередувати, і доводиться купувати те, що подобається їм. Але, зазначимо, все залежить від кількості зірок в обраному готелі для відпочинку і країни проживання.

При бронюванні номера з видом харчування «bed & breakfast» ви можете попросити приготувати раніше 7 ранку ваш сніданок. Якщо такої можливості немає, вам видадуть пакет з легким перекусом.

Перед бронюванням номера, ознайомтеся з відгуками про кухню, яке меню і види продуктів. Так ви будете впевнені, що обраний готель порадує не тільки приємним комфортним відпочинком, але і смачною, свіжою їжею. Придивіться до різниці в харчуванні інших готелів, відзначте для себе важливі моменти. Адже кожна країна вас здивує і порадує в своєму особливому стилі приготування і подачі вже знайомих страв.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар