lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Харчування в туристичній подорожі | Світ туризму

Харчування в туристичній подорожі

Є такі країни, в які буквально їдеш, щоб поїсти. В Італію - щоб спробувати смачну піцу, в азіатські країни - незвично приготовані морепродукти і навіть комах. Однак якщо не знати, в яких місцях їх купувати, можна наштовхнутися на серйозні проблеми: починаючи від зіпсованого настрою, закінчуючи отруєннями. У цій статті ми розповімо вам, як забезпечити правильне харчування в туристичній подорожі і зберегти здоров'я.

До кого звернутися за порадою?

Коли ви вирушаєте в туристичну подорож, не завжди хочеться готувати самому або слідувати графіку харчування готелю, в якому ви зупинилися. Саме тому варто розпитати рекомендацій щодо місця, де можна поїсти. У кого запитати?

Ось деякі категорії людей, які ймовірно дадуть корисну і слушну пораду:

1. Місцеві жителі.

Це якраз ті люди, які ходять по закладах громадського харчування у святкові дні або коли хочуть відпочити. Тому вони неодмінно порадять вам заклад зі смачною їжею, яка не залишить вас байдужим.

2. Персонал готелю.

Працівники готелю обов'язково будуть знати місця, де можна поїсти. Але найчастіше, це заїжджені варіанти, які вони говорять кожному приїжджому. Тому заклад, в який ви прийдете по їх рекомендації, буде повний туристів (і високих цін). Але якщо цей фактор для вас не важливий - можете сміливо користуватися їхніми порадами.

3. Таксисти.

Це один з найбільш доброзичливих варіантів пошуку харчування в туристичній подорожі. До того ж, він допоможе вам ще й відразу дістатися до потрібного місця. Таксисти - відмінне джерело інформації, до того ж по дорозі вони детально розкажуть все про заклад і піднімуть настрій.

Якщо ви вирішили питати поради у перехожих, вибирайте людей у віці 35-55 років - вони найчастіше харчуються поза домом і вже добре знають місто. А якщо вас турбує мовний бар'єр, ми розповімо вам і про інші способи, як знайти хорошу їжу.Вулична їжа

Вулична їжа в туристичній подорожі

Напевно, ви чули про те, що вуличною їжею можна отруїтися, та інші жахливі факти. Проте, в цьому способі харчування під час мандрівки є один значимий плюс: ви можете відстежувати повністю весь процес приготування. Ясна річ, що непоказні кіоски з маленьким віконцем, що пропонують вишукані страви - це вже відлякує. Але маленька лавка, в якій вам пропонують національні страви, - більше здивує своєю простотою, а ви самі захочете доторкнутися до традицій. Наприклад, у Болгарії вам запропонують смачну баніцу і страви з бринзою, а в Грузії чи Вірменії - порадують незабутнім шашликом.

Час їжі в туристичній подорожі

У всіх країнах робочі поспішають на обід в певний час. Іноді це можна помітити за потоком людей в певні заклади. До того ж, до цього часу ресторани спеціально готують свіжу гарячу їжу, щоб повністю задовольнити попит. А ще одна перевага: вона буде подана швидко і за порівняно невисокою ціною.

Контингент закладу

Важливо звертати увагу на людей, які вирішили відвідати конкретний заклад. Якщо це місцеві жителі, які виглядають більш ніж пристойно - ймовірно, що в цьому ресторані готують прекрасну їжу. Але якщо відразу видно, що кафе наповнене туристами - краще відмовтеся від цього варіанту. Звідси випливає і наступне: не судіть про заклади по їх популярності, тому що іноді вони можуть виявитися звичайними пам'ятками для приїжджих.Млинці

Туристичний маршрут - геть

У місцях поселення туристів зазвичай спеціально відкривають заклади для їх харчування. Звичайно, вони зручні, мають англомовне меню, європейське обслуговування і широкий асортимент. Але вони завжди заповнені, невиправдано дорогі і нічим особливим не дивують. Щоб спробувати вишукану національну кухню, краще вирушайте у віддалені райони, а то й незвідані провулки.

Мова меню

Думаємо, вас має також насторожити меню російською мовою, подане в ресторані Парижа. Тут одразу стає зрозумілим, що це заклад «живе» за рахунок туристів. Намагайтеся вибирати місця, в яких меню пропонується на національній мові, а в крайньому випадку - дублюється англійською. Що ж до вибору страви з меню, не соромтеся поглядати, що замовляють інші. Так є шанс потрапити на «божественне блюдо».

Стислість сестра таланту

Досить часто зустрічається така ситуація, коли мала кількість позицій в меню впливає на якість приготування страв. Це дозволяє концентруватися на чітко поставлених позиціях і отримувати кращий результат. А от якщо ви обираєте меню з сотнями страв - по-перше, є ризик, що безлічі позицій не буде в наявності, а також, що через рідкість їх приготування, вийде не сама смачна їжа.Гамбургер

Соціальні мережі

На сьогодні в багатьох соціальних мережах є групи про туризм і подорожі, де люди діляться досвідом перебування в різних країнах. У вас є прекрасна можливість знайти статтю про потрібну країну, а після прибуття в неї не втрачати часу, харчуватися в хороших закладах і отримувати задоволення від відпочинку.

Звичайно, не варто забувати, що найсмачніші домашні страви можна приготувати і самим. А вже тим більше, якщо ваша поїздка планується надовго - краще обійтися без експериментів. При такому розкладі краще підібрати оптимальний для себе режим харчування в туристичній подорожі і варіанти сніданків, обідів і вечерь. Так відпочинок пройде легко і для вас, і для вашого шлунка!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар