Канари – острова вічної весни

Канарські острови потопають в тропічній зелені, променях сонця і океанських хвилях. Розташовані відносно віддалено один від одного, острови мають одну спільну рису - той неперевершений шарм, який випромінює кожна вуличка, кожен пляж, що знаходиться в їх власності.

Гостинно відкривають двері швейцари найпрестижніших готелів, ви піднімаєтеся у свій номер, щоб незабаром опуститися вниз. Знайомство з пляжним відпочинком на Канарах починається ...

Пляжний відпочинок на Канарських островах

Гомер присвятив Канарам цілий розділ «Одіссеї». Як він мав рацію, назвавши це місце «землею, де живуть Боги, а люди проживають радісне і спокійне життя, не знаючи ні зими, ні дощів ...». І не дарма деякі вчені вважають, що Канари - залишки легендарної Атлантиди, адже рельєф, який дістався островам, надзвичайно прекрасний.

З вікон номеру готелю видніються м'які силуети пагорбів, вкритих екзотичною рослинністю; білосніжні або золоті піски прибережної смуги; сади дивовижних дерев, величезних, яскравих, кольорових, насичених солодкими ароматами і співом незнайомих птахів. А ще, практично поруч, знамениті печери. І знову блакитна безкрайність теплого моря, яка з такою привітністю запрошує змити з себе тугу холодного клімату.

Ні, недарма ця земля створена островами. Більше води, вона тут з усіх боків. А в ній, немов вставлений в оправу дорогоцінний камінь, неповторний Тенеріфе. Місто, що має форму трикутника, що відрізняється дивовижною різноманітністю ландшафтів - від міні-пустель до стрімких скель і вулкана Тейде, де на вершинах лежить сніг (а чого варті його знамениті парки: Парк папуг і національний парк Каньядас).

Ла Гомера, звідки Христофор Колумб почав своє плавання в сторону Нового Світу. І Гран-Канарія - справжній парадиз для пляжного відпочинку та занять різними видами спорту у воді. Тут зосереджені найпрестижніші і дорогі готелі, серед яких Маспаломас Оазис і Штайнбергер ля Канарія, де панує по-справжньому вишукана атмосфера, а гості переодягаються до вечері в вечірні туалети.

Канари - острова вічної весни

Лансароте - це результат високопрофесійного тандему творчої діяльності природи і художника Цезаря Манрике, який перетворив острів в свою «майстерню під відкритим небом». І, звичайно, Фуертевентура, краса пляжів якого лідирує в світовому списку найбільш респектабельних курортів вже не одне століття.

Архітектура староіспанського колоніального стилю або гори Фуего (Вогняні гори острову Лансароте), або морські прогулянки на білосніжних яхтах, - все, що пропонують Канарські острови, чудово.

Є одна розвага для пляжного відпочинку, про яку хочеться розповісти окремо, а саме - підводний скутер, який керується на зразок мотоцикла. Ваша голова знаходиться в прозорому «шоломі», наповненому повітрям, ви «їдете» по мальовничому дну і спостерігаєте за дивовижно-цікавим життям різноманітних мешканців глибин. Канари - це щастя, і ви його варті!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар