lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Каучсерфінг: безкоштовне житло за кордоном

Каучсерфінг: безкоштовне житло за кордоном

Кожен турист, вирушаючи в поїздку, завжди дуже ретельно продумує фінансову сторону питання. Все-таки, хочеться відпочивати і насолоджуватися подорожжю, не замислюючись про те, чи вистачить грошей. Тому при складанні плану завжди приємно виявити, що на чомусь можна значно заощадити.

Що таке каучсерфінг?

«CouchSurfing» - це гостьова мережа, яка об'єднує мільйони людей у більш, ніж 250-ти країнах світу. Вона являє собою онлайн-службу чи навіть соціальну мережу, в якій люди з різних країн пропонують один одному безкоштовне житло у себе вдома. Зазвичай це взаємна домовленість, при якій вам можуть забезпечити навіть харчування.

У перекладі з англійської «couch» - це диван, ну а серфінг - це вже цілком звичне слово з Інтернет-сленгу, яке означає пошук по Мережі. Тобто, дослівно каучсерфінг можна перекласти як «пошук дивану». По суті це так і є, адже ви шукаєте ліжко-місце для ночівлі.Каучсерфінг

Каучсерфінгом користується вже більше 7 мільйонів мандрівників у всьому світі. Найцікавіше - це ідеологія, яка об'єднує всіх цих людей. Вони вважають, що у кожного є друзі по всьому світі, просто вони поки один про одного не знають. Досить кумедно звучить, але на реальному досвіді можна переконатися, що багато хто радо приймає гостей і з задоволенням селить їх безкоштовно у себе вдома. А якщо пощастить - то, подорожуючи каучсерфінгом, можна знайти приємні знайомства, які переростуть у дружбу на все життя.

Де шукати місце для «диванної ночівлі»?

Найпопулярніша і найперша гостьова мережа - CouchSurfing.org. Цей портал був розроблений ще в 2004 році, а його головною метою була глобалізація та обмін культурами між різними країнами. Тут найбільший вибір житла для каучсерфінгу, користуватися сайтом досить просто, він має схожість зі звичайними соціальними мережами.

У кожної людини є своя анкета, у якій вона заповнює свої дані, параметри пошуку чи надання житла. Після цього ви можете вільно написати будь-якому з учасників про бажання зупинитися у нього на ніч.

Раніше ця мережа мала тільки англійський інтерфейс, проте з кожним роком з'являлися нові мови користування сайтом. З недавніх пір можна побачити і підтримку порталом російської мови, однак, певна річ, якщо ви збираєтеся подорожувати за кордон, анкету краще заповнити англійською.

Крім цієї відомої мережі, є ще інші, менш популярні серед любителів подорожей каучсерфінгом: Hospitalityclub.org, BeWelcome.org, Globalfreeloaders.com.

Читайте також: Готель чи хостел, що вибрати

Переваги каучсерфінгуВеселий каучсерфінг

Безумовно, крім фінансової вигоди, у такого способу подорожей є ще безліч переваг:

  1. Коли ви приїжджаєте до іншою країни, то вже на 100% впевнені, що вас там чекають. Це позбавляє вас від зайвих клопотів і необхідності шукати житло по приїзду.
  2. Багато хто відзначає, що звичайні люди зустрічають в гості набагато душевніше, ніж будь-який працівник рецепції в готелі.
  3. Домашнє житло набагато затишніше, ніж стандартний номер в готелі.
  4. Це прекрасна можливість познайомитися з новими людьми, які в майбутньому можуть стати вашими добрими друзями.
  5. Прекрасна практика англійської мови, або будь-якої іншої, на якій ви збираєтеся спілкуватися між собою.
  6. Місцеві жителі завжди знають про своє місто набагато більше, ніж гіди, які проводять типові екскурсії. Так ви можете дізнатися про ту чи іншу країну надзвичайно багато захопливої та цікавої інформації.

Як бачите, користуючись каучсерфінгом, крім економії коштів, ви отримуєте ще й багато позитивних емоцій.

Недоліки каучсерфінгу

Звичайно, у поїздки до абсолютно незнайомих людей є і свої недоліки:

  1. Приїжджаючи в дім до незнайомої людини, ви автоматично стаєте її гостем, який повинен дотримуватися певних правил. Вам потрібно буде підлаштуватися під графік, ритм життя, звички і традиції країни та сім'ї, в яку приїхали.Безлад
  2. На пошуки підхожого варіанту може піти досить багато часу. Особливо це проблематично в теплий сезон у великих містах.
  3. Ніколи невідомо на 100%, яка людина вас чекає. Не дивлячись на всю інформацію в профілі і кількість відгуків, швидше за все перша зустріч буде сюрпризом.

Окремо хотілося б сказати і про застереження для тих, хто вперше збирається в подорож каучсерфінгом і не знає ще, як ним правильно користуватися. Будьте уважні при виборі житла, адже в бідних країнах досить низький рівень життя і вони можуть надавати не найкращі варіанти, за нашими мірками. До того ж, дуже часто власники готелів або агентств знайомств реєструються під виглядом каучсерферів для залучення клієнтів. Зустрічаються також банальні шахраї та інші маніяки, тому завжди перевіряйте своїх потенційних співмешканців, шукайте відгуки про них або інформацію в соцмережах.

Якщо ви вважаєте, що вам все підходить, і вирушили в каучсерфінг-подорож, не забудьте про прояв поваги - прихопіть невеликі сувеніри або подаруночки для людей, які надають вам таку послугу.

1 відповідь

  1. Я дуже підтримую цю систему (обмін диванами) як зарееструватись

Залишити коментар