lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Коли дешевше їхати відпочивати за кордон | Світ туризму

Коли дешевше їхати відпочивати за кордон

Ні попереднє бронювання, ні гарячі тури не принесуть відчутної економії, якщо подорожувати в «неправильний» час. Якщо знати, в які місяці дешевше відпочивати, можна вдвічі скоротити вартість відпустки за кордоном.

Залежно від активності відпочивальників, туристичний сезон поділяється на високий, низький і мертвий. Останній термін з'явився порівняно недавно і означає проміжок часу, коли кількість туристів досягає мінімуму. У такі періоди авіакомпанії та готелі максимально знижують ціни, щоб уникнути збитків і заповнити порожні місця.

Очевидно, що для різних напрямків «мертвий» сезон настає в різний час. Кількість туристів залежить від погоди, пори року, місцевих свят та інших факторів.

Погодні умови

У таких країнах, як Туреччина та Єгипет, в липні та серпні стоїть нестерпна спека, що зменшує потік бажаючих провести відпустку, не вилазячи з готелю або з-під парасольки біля басейну. У Таїланді в червні починається сезон дощів, який триватиме до жовтня. Відповідно, якщо негода - не перешкода, найдешевшими місяцями для відпочинку в цих країнах будуть саме ці.Коли дешевше відпочивати

Місцеві свята та фестивалі

Приміром, квиток до Лос-Анджелеса в перший тиждень грудня обійдеться на третину дешевше, ніж в останній тиждень листопада. А все через День подяки. Вікенд у Парижі на Різдво чи Новий рік коштуватиме вдвічі дорожче, ніж у середині січня. У Венеції в лютому проходить карнавал, що істотно здорожує вартість проїзду та житла. Тому, плануючи подорож, варто заздалегідь дізнатися про наявність свят, фестивалів та інших заходів, і намагатися уникати цих днів.

«Внутрішні» чинники

Якщо не брати до уваги місцеві особливості, традиційно, потік відпочивальників збільшується в літні місяці (особливо липень і серпень), в період шкільних канікул, на новорічні та травневі свята. Якщо хочете заощадити, намагайтеся не планувати подорож на цей час.Коли дешевше відпочивати

Дешеві місяці для відпочинку умовно можна розділити на 3 блоки:

  • Друга половина січня і лютий (за винятком Дня Святого Валентина). У цей час народ ще підраховує, скільки вони витратили за свята і більшості не до подорожей.
  • Вересень вважається одним з найдешевших місяців для відпочинку, через початок навчального року.
  • Друга половина листопада і перша половина грудня обійдуться дешевше через те, що самі завбачливі вже починають економити гроші на Новий рік.

Максимальної економії можна досягти, якщо при виборі часу для відпочинку враховувати сукупність всіх трьох факторів. Це і буде «мертвий сезон», під час якого найдешевше їхати відпочивати.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар