lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Коли краще відпочивати в Таїланді | Світ туризму

Коли краще відпочивати в Таїланді

Таїланд - одна з тих країн, для поїздки в які потрібно ретельно вибирати час року. Пов'язано це як зі специфічним кліматом, так і з відчутною різницею у вартості путівок. Так коли краще відпочивати в Таїланді?

Кліматичні сезони в Таїланді

Перше, що потрібно врахувати при виборі часу для поїздки - це погода. Таїланд - одна з найспекотніших країн світу. Незважаючи на це, тут прийнято розділяти рік на три сезони:

Прохолодний сезон. Він триває з листопада по лютий. Дощі випадають рідко, а температура тримається в межах 30 градусів, що вельми комфортно для країни з тропічним кліматом.

Спекотний сезон стартує в березні і тягнеться до травня. Температура нерідко перевищує 40 градусів, що робить прогулянки вельми сумнівним задоволенням.

Сезон дощів заступає на зміну в червні і триває по жовтень. Спека спадає, але висока вологість не дає насолодитися прохолодою.Коли краще відпочивати в Таїланді

Регіони Таїланду

Здавалося б, ось і відповідь на питання, коли краще їхати в Таїланд відпочивати. Кінець осені і зима - оптимальний час. Але не все так просто. Була б це країна, розміром з Ліхтенштейн (нехай пробачать нам його жителі), - то так би й було. Але Таїланд - одна з найбільших країн Азії.

За одну поїздку ви встигнете, у кращому випадку, відвідати лише один регіон. Тому слід враховувати погодні особливості саме тієї області, в яку ви збираєтеся. Інакше може вийти, що по всій країні стоїть приємна погода, а на вашому курорті ллють дощі або його взагалі затопило (буває й таке). Наступна таблиця допоможе визначити, коли краще їхати в той чи інший регіон Таїланду.

Коли краще відпочивати в Таїланді

Коли краще відпочивати в Таїланді

Фінансова сторона питання

Ну ось, регіон ми вибрали, погоду дізналися, можна купувати путівку або бронювати квиток. Але от невдача, саме на ці місяці туроператори піднімають ціни до максимуму. Не дивно, адже інші туристи теж знають, коли краще їхати до Таїланду на відпочинок.

Читайте також: Коли дешевше відпочивати за кордоном

Якщо ви, зціпивши зуби, погодитеся-таки на завищену вартість путівки, то вже на місці вас чекає ще один сюрприз. Тайці, як ніхто інший, в курсі цих погодних перипетій, тому у «високий» сезон не варто чекати низьких цін на житло, сувеніри і навіть продукти. Тому, якщо бюджет поїздки обмежений - краще їхати до Таїланду в «низький» сезон. Тим більше, що

Таїланд гарний у будь-який час року

Січень, квітень чи серпень - яка різниця, коли їхати? Якщо правильно скомбінувати вид відпочинку, сезон і регіон, то можна комфортно провести час у будь-яку погоду. Спека - зовсім не перешкода для пляжного відпочинку, а дощі - для екскурсій.Бангкок, Таїланд

Сезон дощів зовсім не означає, що півроку ллє, як з відра, не перестаючи. У цей час погода досить мінлива і непередбачувана. Зазвичай дощ іде кілька годин увечері чи вночі, а потім вщухає і стоїть досить непогана погода. Часто буває, що дощу немає кілька тижнів. До речі, подорож у прохолодну пору зовсім не гарантує вам гарної погоди.

Резюмуючи, можна сказати, що краще відпочивати у Таїланді тоді, коли у вас це виходить, не відкладаючи. У кожному сезоні є свої переваги і недоліки. Гарна погода супроводжується напливом туристів і високими цінами, а в «низький сезон» можна заощадити, відпочити від натовпу і знайти більш привабливі варіанти житла. Якщо їхати з гарним настроєм - то ніяка погода не зіпсує враження від знайомства з цією чудовою країною.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар