lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Коли краще відпочивати у В’єтнамі | Світ туризму

Коли краще відпочивати у В’єтнамі

Цей напрямок стрімко набирає популярність і приваблює все більше туристів з України. Ми розповімо, коли краще відпочивати у В'єтнамі, як вдало вибрати час для подорожі і коли стартує пляжний сезон у цій дивовижній країні.

Це порівняно невелика держава, однак, її географічне положення і особливості рельєфу роблять свій внесок в і без того вельми своєрідний клімат. Країна, як можна побачити на карті, розтягнулася з півдня на північ. Тому, вибираючи, коли краще відпочивати у В'єтнамі, слід уважно вивчити погоду у вподобаному регіоні, яких тут три:

  • південний (Хошимін, Вунгтау, Кондао, Фукуок);
  • центральний (Нячанг, Муйне, Дананг);
  • північний (Ханой, Халонг, Трако).

Субтропічний клімат В'єтнаму характерний невеликими коливаннями температури протягом року і високою вологістю. По суті, тут немає чотирьох звичних нам пір року, а є всього два сезони: сухий і вологий (або сезон дощів). До того ж, настають вони не рівномірно по всій країні, тому без мінімальних знань географії важко буде розібратися, коли краще відпочивати на певному курорті.

Читайте також: Найбільш екстремальні погодні місця в світі

Сухий сезон у В'єтнамі

На півдні країни він починається в грудні і триває всю зиму і частину весни (приблизно до середини квітня), гарантуючи відмінний пляжний відпочинок. Температура, зазвичай, тримається біля позначки 30-32 градуси, вода - 24-26°C. Під вечір спека спадає до 20-23°C, що дозволяє комфортно поєднати пляжний відпочинок з екскурсійним.

Центральний В'єтнам більш вибагливий у плані погоди. На початку зими тут ще тривають дощі, які припиняються тільки на початку лютого. У цей час вони нетривалі і не заважають безлічі туристів насолоджуватися новорічними канікулами на пляжах. Справжній рай тут настає в лютому і триває до кінця весни. Це час, коли краще відпочивати саме в центральному регіоні.

Північний В'єтнам в зимовий сезон стає непридатним для пляжного відпочинку. Температура падає до +15°C, море для купання холодне. Зате цей час підходить для екскурсій. З настанням весни картина змінюється, стає тепліше, але справжнє тепло приходить лише в другій її половині.Коли краще відпочивати у В’єтнамі

Сезон дощів у В'єтнамі

На півдні країни сезон дощів стартує з початком нашого літа, в червні, і триває до самого кінця осені. Це не означає, що півроку безупинно йде дощ. Зазвичай, справжні тропічні зливи проходять вдень, протягом декількох годин, а потім знову виходить сонце. Проблема в іншому. Вологість підвищується до такої міри, що спека стає нестерпною. До того ж, саме в цей час активізуються москіти, які літають цілими хмарами і роблять свій внесок в і без того не зовсім комфортний відпочинок.

Читайте також: Наскільки безпечно подорожувати по Азії

Але це дрібниці, порівняно з погодою, яка в цей час стоїть у центрі В'єтнаму. Влітку на курортах цілком комфортно, а от осінь тут називають сезоном тайфунів. Дмуть дійсно сильні вітри, нерідкі справжні урагани з руйнуваннями і людськими жертвами. Бувають і відносно спокійні дні і навіть цілі сезони, коли обходиться без катаклізмів, проте друга половина осені - це період, коли краще відпочивати в іншій частині країни.

Північний В'єтнам також іноді піддається впливу тайфунів в осінній час, однак, у вересні та жовтні тут стоїть досить комфортна погода. Вода ще добре прогрівається для купання, а дощі вельми нетривалі.

Коли краще відпочивати у В'єтнамі

Якщо не хочете розбиратися в тонкощах місцевого клімату, можна дати просту пораду: в зимовий сезон слід їхати на південь країни, а в літній - на північ. Якщо плануєте займатися дайвінгом, який тут дуже цікавий, врахуйте, що в зимові місяці море досить неспокійне, а вода не настільки прозора, щоб розгледіти всі підводні красоти.

Є також місця, в яких можна з комфортом відпочивати практично цілий рік, як архіпелаг Байтилонг або затока Халонг, наприклад. Зрозуміти, коли краще відпочивати у В'єтнамі, на тому чи іншому курорті, допоможе наступна таблиця.

Коли краще відпочивати у В’єтнамі

Коли краще відпочивати у В’єтнамі

Коментарів ще немає.

Залишити коментар