lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Коли можна купити дешеві квитки на літак | Світ туризму

Коли можна купити дешеві квитки на літак

Здавалося б, що за питання? Чим раніше - тим вигідніше. Але це твердження правильне лише частково, адже існують і інші чинники, крім запасу часу. Давайте ж розберемося, коли можна купити дешеві квитки на літак.

Існує безліч авторитетних досліджень, що переконливо демонструють, наскільки вигідно купувати авіаквитки якомога раніше. Багато мандрівників через це зі шкіри пнуться, щоб спланувати поїздку заздалегідь, а потім сильно розчаровуються, дізнавшись, що заощадили б ту ж суму (а іноді й більше), зробивши покупку за пару місяців до вильоту, а не за рік. Чому ж так відбувається?

Коли можна купити найдешевші авіаквитки

Якщо ви купуєте квиток за рік до вильоту, то це вигідно, насамперед, авіакомпанії, а не вам. Перевізник отримує гарантованого пасажира та оборотні кошти, а ви - головний біль, оскільки, погодьтеся, непросто спрогнозувати дату за стільки часу.

Досвідчені мандрівники радять починати думати про покупку авіаквитка не раніше, ніж за 4-5 місяців до потрібної дати. Саме в цей час авіакомпанії, виходячи з відсотка заповнення рейсу, починають «викидати на ринок» цікаві пропозиції.Дешеві квитки на літак

Оптимальним часом для покупки більшість туристів вважає 90 днів до вильоту, плюс-мінус 10 днів. Американський журналіст і мандрівник Пітер Грінберг стверджує, що найдешевші квитки на літак можна купити за 50-60 днів. На його думку, саме в цей час відбувається актуалізація статистичних даних і тимчасовий спад ціни. А ось багаторічна статистика компанії CheapAir називає навіть точну дату - 54 дні.

Після того, як до вильоту залишається менше 50 днів - шанси вигідно купити квиток на літак стрімко тануть. Мабуть, знають це не всі, оскільки саме тоді і починається пік попиту. За статистикою, найбільше квитків купують за 30-40 днів до вильоту, коли вони коштують чи не найдорожче.

Якщо проґавили 50-денний рубіж, то залишається ще один шанс роздобути дешевий авіаквиток. Правда, шанс досить ризикований, тому до нього слід вдаватися лише в тому випадку, якщо виліт не критичний. Потрібно холоднокровно чекати, а напередодні вильоту почати «жити» на сайті авіакомпанії, в надії, що хтось зніме бронь і квиток виставлять на продаж за низькою ціною. Таке буває, правда, як і дива, вельми рідко.

Читайте також: Що робити, якщо скасували рейс

У які дні можна купити найдешевші авіаквитки

Так, не дивуйтеся. День, і навіть година покупки квитка відіграють не меншу роль, ніж час, що залишився до вильоту. Вартість одного і того ж авіаквитка, купленого, скажімо, в четвер увечері і в п'ятницю вранці, може відрізнятися на 10-20%.Дешеві квитки на літак

Найвигідніші дні для покупок - вівторок і середа, коли відбувається оновлення баз авіакомпаній. Згаданий вже Пітер Грінберг стверджує, що ідеальний час - перша година попівночі, в середу. Так це чи ні - невідомо, але є певний сенс у тому, що вигідніше купувати квитки на літак саме вночі.

Більшість людей шукають дешеві авіаквитки на так званих агрегаторах. Це сайти, які збирають інформацію різних агентств і операторів, завантажуючи ціни з їхніх сторінок. Якщо ви зайдете на такий сайт вдень, в пік навантаження, існує ймовірність того, що він просто не встигне за відведений йому час завантажити всі дані. В результаті, якийсь із привабливих варіантів може не потрапити до видачі. Вночі ж навантаження мінімальне, що дозволяє виключити таку ймовірність.

Таким чином, знаючи, коли можна купити дешеві квитки на літак, ви зможете заощадити від 10 до 40% їх вартості і частіше літати в заплановані до відвідування країни.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар