lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Коли їхати на Мальдіви - кращий сезон для відпочинку

Кращий сезон для відпочинку на Мальдівах

Це незвичайна країна, тиха екзотична казка. Туриста чекають тут лагуни і білосніжний оксамитовий пісочок на 1192 коралових острівцях архіпелагу в екваторіальній частині Індійського океану. Коли ж варто їхати на Мальдіви для пляжного відпочинку, дайвінгу і серфінгу?

Поруч з атолами проходить екватор, а це означає, що клімат рівний, тропічний. Тут протягом усього року тримається приблизно одна і та ж температура з незначними коливаннями в пару градусів, в середньому від 26 до 30 градусів тепла. І тим не менше, літо на Мальдівах є.

Дорого і тепло: високий сезон для відпочинку

Найпопулярніший час для відпочинку на Мальдівських островах триває з кінця листопада і до середини квітня. Це пора, коли сюди приходить зимовий північно-східний мусон, який прибирає вологість і дарує ясні погожі дні. Тому ці місяці і називають сухим сезоном. У цей період на суші + 28-30 ° C і майже стільки ж у воді: + 26-28 ° C.

Що отримує турист, купивши путівку в цей період, який вважається найкращим для відпочинку на тропічних островах? Відмінний дайвінг з комфортною для занурення температурою води. На глибині до 40 м - 27 ° C. Неможливість замерзнути ніде, окрім як у номері готелю. Якщо ви добре переносите спеку і готові викласти значну суму за тур в високий сезон, то саме взимку варто їхати на Мальдіви.

Низький сезон або як відпочити комфортно і недорого

Південно-західний мусон на Мальдівах дме з кінця квітня по листопад. Це не найпопулярніший час, коли ціни на путівки падають. Безсумнівний плюс для туриста, бо погода продовжує радувати. Рясні дощі, якщо і трапляються, то швидко закінчуються. Пісок тут же осушують яскраві промені сонця. У цю частину року денна температура падає всього на пару градусів, але значно підвищується вологість.

Європейське літо - найкращий час для любителів пляжного відпочинку, їх порадує і погода, і ціни. В цей же час на Мальдіви їдуть для занять серфінгом. З червня по вересень океан хвилюється стабільними, рівними хвилями до 2,5 метрів. Протягом всього року на островах можна займатися вітрильним і всілякими водними видами спорту. Але все ж краще не робити цього в червні і в липні. У ці місяці найбільш висока ймовірність штормів.

Острови і місцевий календар

Для того, щоб вирішити, коли їхати відпочивати на Мальдіви, слід заздалегідь визначитися з островом. У кожного з існуючих є своя спрямованість. Наприклад, вибрали ви Куредду, а там основна розвага - дайвінг. Значить, з квітня по листопад там робити нічого. В цей час краще попрямує туди, де акцент роблять на серфінг - на північний атол Мале.

Цікавим способом вибрати кращий сезон на Мальдівах є стародавній календар. Місцеві жителі склали його, грунтуючись на своїх спостереженнях за зірками і зміною погоди. Весь рік вони поділили на періоди в 13-14 днів, які називаються «Нікайя». Деякі туристи відзначають, що чим ближче острів до екватора, тим правдивіше прогноз.

Отже, на Мальдіви можна їхати коли завгодно. Пік сезону припадає на новорічні свята і європейську зиму. У цей період на островах сухо, але ціни дуже високі. У літні місяці тут тепло, можна комфортно засмагати і купатися, море дивовижно прозоре. Дощі не затяжні і дуже красиві. До того ж, приємна вартість путівки може зробити цей період найкращим для відпочинку.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар