lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Кращі гірськолижні курорти Європи | Світ туризму

Кращі гірськолижні курорти Європи

Активний відпочинок став найпопулярнішим видом дозвілля в сезон зимових відпусток. З настанням сезону безліч туристів заповнюють кращі гірськолижні курорти Європи в пошуках снігу, пейзажів та екстриму.

І дійсно, що може бути краще, ніж покататися по акуратно постеленому сніжному насту, а заодно і помилуватися мальовничими пейзажами, які відкриваються як зверху гори, так і знизу? Ну, а якщо до цих переваг зимового відпочинку додати ще й найкращі умови для комфортного розміщення - зручні будиночки в стилі гірських шале, фешенебельні готелі, ресторани зі смачними і ситними стравами - то ви дуже скоро зрозумієте, чому все більше туристів віддають перевагу відпочинку саме в холодну пору року.

Сьогодні існує маса можливостей відпочити в горах з користю. Існує багато приємних для ока і для настрою містечок, які вам обов'язково варто відвідати, але сьогоднішній огляд присвячений кращим гірськолижним курортам Європи.

Гірськолижні курорти Франції

Франція пропонує туристам-гірськолижникам ідеальні траси для катання і висококласний сервіс, розрахований як на VIP-клієнтів, так і на гостей з середнім достатком. Кращі гірськолижні курорти ЄвропиПопулярний в Європі гірськолижний курорт Мерібель відповідає всім необхідним характеристикам. Зручні і ретельно доглянуті траси, шикарні зимові панорами, - всі ці переваги роблять відпочинок максимально цікавим, корисним і дають чудову можливість розслабитися. Любителям екстремальних гонок є де розвернутися, адже довжина спортивних треків перевищує 150 кілометрів!

Не відстає від Мерібель і інший французький гірськолижний курорт - знаменитий Шамоні. Ця назва вже давно стала візитівкою Французьких Альп. Найбільш імениті гірськолижники світу, бізнесмени і знаменитості обожнюють відпочивати саме на схилах "Білої Долини" - 20-кілометрової цілини. Для любителів екстремального спуску і професіоналів тут облаштовані окремі маршрути. Сумарна протяжність трас Шамоні становить 170 км. Один з кращих гірськолижних курортів Європи став відомий завдяки своїй красі ще в позаминулому столітті. Сьогодні він залишається Меккою гірськолижного спорту з розвиненою туристичною інфраструктурою, оточеною невинно чистою природою.

Ще одним цікавим місцем для любителів активного зимового відпочинку по праву вважається Валь-д'Ізер. Цей комфортабельний європейський гірськолижний курорт входить в знамениту зону Еспас-Кіллі, що дарує спортсменам і любителям дивовижні відчуття адреналіну і захвату. Тут проходять траси різного рівня складності, і повз Валь-д'Ізер не проїде жоден турист-гірськолижник.

Гірськолижні курорти Швейцарії

Від Франції перейдемо до гірськолижних курортів Швейцарії. Ця маленька гірська країна в буквальному сенсі слова рясніє зручними для спуску трасами. Найбільш старі й відомі в Європі центри гірськолижного катання знаходяться саме тут.Кращі гірськолижні курорти Європи

Взяти хоча б яскравий Церматт, що затишно влаштувався в оточенні гірських вершин. Тут облаштовано близько 200 кілометрів маркованих трас, багато з яких доступні для публіки в цілорічному режимі. Максимальна висота станції Кляйн Матерхорн, до якої підйомник доставляє спортсменів, перевищує позначку в 3800 метрів! Чи варто говорити про приголомшливу природу і чисте морозне повітря, просякнуте ароматом гір? Спеціально підготовлений персонал суворо стежить за тим, щоб жодна машина не змогла проїхати на територію одного з найкращих гірськолижних курортів Європи.

Ще один швейцарський гірськолижний курорт, що здобув світову славу - це, звичайно ж, Санкт-Моріц - улюблене місце відпочинку аристократів і багатіїв-філантропів. Катаючись на місцевих трасах (протяжність яких становить близько 350 км), ви можете легко зустрітися з представниками монарших родин та іншими знаменитостями. Відпочинок в Санкт-Моріц - одне з найдорожчих і ексклюзивних задоволень. Але турист, який викладає нечувані суми за подорож у гори, може бути впевнений у високій якості обслуговування в ресторанах, готелях і на трасах. Дорогий сервіс зовсім не відлякує туристів. Щорічно в Санкт-Моріц приїжджають понад півтора мільйона гостей.

Гірськолижні курорти Австрії

Австрія - консервативна і заможна країна - славиться своїми прекрасними містами, які наче хтось змалював з різдвяних листівок. Котеджі з загостреними дахами, що потопають у снігу на вершинах гір, відкривають свої двері перед любителями гірськолижного спорту.Кращі гірськолижні курорти ЄвропиТаким курортом і є Целль-ам-Зеє. Цікаво, що відпочинок тут коштує набагато дешевше, ніж у Швейцарії чи Франції. Незважаючи на порівняно невелику протяжність трас (всього 130 кілометрів), цей гірськолижний курорт Європи доступний для катання в будь-яку пору року. Наприклад, льодовик Капрун можна відвідати і навесні, і влітку, коли внизу вже досить жарко.

Перенесемося в ще одне популярне місце гірськолижного дозвілля - курорт Санкт-Антон. У 1922 році тут розпочала свою роботу перша в світі школа гірськолижної майстерності. З роками містечко не втратило своєї популярності: найрозкішніші готелі і ресторани сконцентровані саме тут. Заможні мандрівники їдуть сюди, щоб отримати перший інструктаж з катання на сноуборді чи на лижах. Досвідчені спортсмени гідно оцінять траси різного рівня складності, що простягнулися на 276 км.

Популярний гірськолижний курорт австрійського Арлберга — Лех, зацікавить як заможних туристів, так і мандрівників середнього класу. Для всіх тут знайдуться прийнятні цінові рішення при ідеально якісному сервісі. Найбільш засніжені зими видаються саме тут. Ось чому цей курорт протягом багатьох років радує любителів гірськолижного спорту з усього світу.

Можна ще довго перераховувати кращі гірськолижні курорти Європи ... З року в рік удосконалюються траси і готельна інфраструктура, величезна увага приділяється питанням екології. Таким чином, відпочинок в холодну пору року перетворюється на корисне для здоров'я заняття і в той же час дарує людям можливість поринути у казку.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар