lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Кредитна карта за кордоном | Світ туризму

Кредитна карта за кордоном

Кредитна карта полегшує життя туристу за кордоном: не потрібно постійно носити з собою пачки грошей, думати, куди сховати готівку, і ставати мішенню для грабіжників. Часом без цього шматочка пластика просто не обійтися. Ми дамо прості поради, як підібрати кредитну карту для подорожей і не стати жертвою шахраїв.

Для чого потрібна кредитна карта за кордоном?

Вона знадобиться вам уже на етапі планування подорожі. Багато консульств вимагають виписку з карткового рахунку, щоб видати візу платоспроможній людині, а не майбутньому нелегальному мігранту. Купівля квитків, бронювання готелю також мають на увазі оплату карткою. Якщо виявиться, що готель блокує енну суму в рахунок непередбачуваних витрат, таких як користування міні-баром в номері, то кредитний ліміт не дасть залишитися без грошей.

В дорозі може статися всяке: знадобляться гроші на медичне обслуговування, оплату штрафу або просто на якусь дуже потрібну, але незаплановану покупку. Достатньо взяти картку в подорож і кредитні кошти не дозволять залишитися без копійки. Крім того, на карту легко перерахувати гроші. Тобто, витративши особисті та кредитні кошти, можна попросити родичів або друзів про допомогу.Немає грошей

Практично все під час подорожі за кордоном можна оплачувати кредиткою. Часом буває складно знайти автомат для покупки квитків за готівку. Неможливо без кредитної картки взяти напрокат автомобіль. Для того, щоб перейти на валюту країни, в якій перебуваєте, зовсім не обов'язково міняти гроші за грабіжницьким курсом. Тим більше, поряд з обмінниками можуть крутитися злодії, примічаючи туристів з готівкою. Кредитна карта допоможе і тут. Банк автоматично переведе ваші кошти в потрібну валюту за курсом, який можна дізнатися заздалегідь.

Втрачаючи готівку, ви втрачаєте її назавжди, а от кредитну картку можна відновити. На митниці можна не декларувати кошти, що знаходяться на кредитці, досить просто повідомити про її наявність.

Як вибрати кредитну карту в поїздку?

Більшість кредитних карт є міжнародними, з платіжними системами VISA та MasterCard. Але перед подорожжю все ж варто уточнити: чи не потрібно активувати можливість оплати за кордоном? Адже багато банків автоматично блокують рахунок, як тільки бачать зняття готівки або покупку в іншій країні, оскільки логічно припускають, що карта була вкрадена.

Банк може також випускати кредитні картки для мандрівників. Такі карти включають страховку і бонусну програму. Наприклад, авіакомпанії нараховують бонусні милі, по одній за кожен витрачений долар. Тому, витрачаючись на одну поїздку, можна відразу починати збирати на іншу. Ще по таких картах деякі магазини і бутики надають спеціальні знижки, список цих місць слід дізнатися заздалегідь.Підведення балансу

Якщо ви плануєте часто бувати за кордоном, то слід розглянути відкриття картки в євро або доларах, щоб не витрачатися на обміні валюти. Адже багато банків включають в цю операцію свій відсоток. Якщо є час, то замовте іменну картку з чіпом. Це додаткова безпека для вас і можливість розплатиться картою скрізь. За кордоном, в деяких випадках, неіменну карту можуть не прийняти. Також слід врахувати, що деякі банкомати за кордоном не обслуговують дебетові картки (або карти для виплат).

Ще до поїздки уточніть, який ліміт встановив банк на зняття готівки, на кількість проведених операцій. Можливо, його необхідно зняти або збільшити. Заздалегідь дізнайтеся про блокування або відновлення кредитної картки за кордоном. Вам дадуть номер телефону банку для екстреної допомоги та адреси фінансових установ, де можна отримати заміну вашої кредитки.

Підключивши інтернет-банкінг, здійснюйте всі операції самостійно, не витрачаючи гроші на дзвінки. Це полегшує контроль витрати коштів на кредитній карті. Уточніть список місць, де можна буде знімати готівку з найменшим відсотком.Банкомат видає гроші

Як знизити ризики?

Основний вид шахрайства з кредитними картами - це крадіжка даних. Ніколи не передавайте карту обслуговуючому персоналу: консьєржу, офіціантові, продавцеві в дрібній лавці. Завжди вимагайте принести термінал. Якщо, наприклад, в ресторані або кафе немає переносного терміналу, то самі підійдіть до стійки. Уважно дивіться, яку суму вводить продавець. Самі вводьте пін-код на пристрої, так, щоб неможливо було його підглянути. Не соромтеся попросити відвернутися або відійти занадто настирливих продавців.

За допомогою спеціальних пристроїв, шахраї зчитують дані карти при знятті готівки в банкоматі. У подорожах використовуйте тільки банкомати у великих торгових центрах, на вокзалах і в людних місцях. Уважно оглядайте пристрій, за наявності підозрілих деталей краще не ризикувати.

Скористайтеся внутрішнім банкоматом у відділенні банку. Підключіть смс-інформування, щоб відразу отримувати повідомлення про рух коштів на рахунку. Дотримуючись нехитрих заходів обережності, ви отримаєте масу переваг і кредитна карта стане вам надійним другом і помічником під час закордонної подорожі.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар