lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Скільки коштують і де купити квитки в Діснейленд у Парижі

Як купити квитки в Діснейленд у Парижі?

Думаєте, тільки діти мріють потрапити в цю мультиплікаційну казку? Тоді вас здивує, що більше третини відвідувачів складають дорослі, які прийшли без дітей. Давайте ж дізнаємося, скільки коштують квитки в Діснейленд в Парижі, і як їх можна купити.

Погана новина - найдешевших квитків, з конкретною датою, більше немає. А хороша в тому, що більше не доведеться підлаштовувати свої плани під певний день. Починаючи з 2016 року, всі квитки в Діснейленд в Парижі мають відкриту дату і дійсні протягом певного періоду часу (до року).

Як і раніше, найдешевше можна купити квитки на офіційному сайті Діснейленду. Зробити це потрібно мінімум за добу до відвідування, оскільки в день покупки вони ще не діють. Кожен тип квитка дає право відвідати парк в певні дні, згідно з таблицею.

Таблиця відвідування Діснейленду за квитками

Тепер розглянемо особливості кожного з них.

Одноденні квитки

Квиток MINI

Дає право відвідування обох парків Діснейленду протягом одного дня, переважно, по буднях. У таблиці дозволені дні входу за цими квитками відзначені зеленим. Плюс в тому, що серед тижня не так багато людей і можна без черг потрапити на найпопулярніші атракціони. А мінус - деякі цікаві шоу проводяться тільки по вихідним.

Вартість квитка в Діснейленд MINI: дорослий - € 62, дитячий (3-12 років) - € 55. Існує також спеціальний, «зимовий» тариф: дорослий - € 47, дитячий - € 40. Однак, скористатися акційними квитками можна лише до 16 березня.

Квиток MAGIC

За цим квитком можна потрапити в обидва парки паризького Діснейленду приблизно 340 днів на рік. У таблиці вони відзначені зеленим і блакитним кольором. Практично, квитки MAGIC дійсні цілий рік, за винятком різдвяних свят і Хеллоуїна.

Ціна квитка MAGIC: дорослий - € 74, дитячий - € 67. «Зимовий» спецтариф, дійсний до 16 березня, коштує дешевше: дорослий - € 59, дитячий - € 52.

Квиток SUPER MAGIC

Цей тип квитка є сенс купувати тільки якщо ви збираєтеся відвідати Діснейленд в особливі дні. Такими вважаються Хеллоуїн і різдвяні свята, а також деякі вихідні в листопаді і всі вихідні грудня. У таблиці ці дні відзначені синім кольором. Само-собою, ви зможете скористатися цим квитком і в будь-який інший день.

Ціна квитка SUPER MAGIC: дорослий - € 84, дитячий - € 77.

Багаторазові квитки

Далеко не всім достатньо одного дня, щоб оглянути весь Діснейленд і насолодитися всіма атракціонами. Тому існує й інший тип квитків, що дає право входу на 2, 3 і 4 дні. Вони дійсні протягом усього року і набагато вигідніше покупки окремого квитка на кожен день.

Крім того, зовсім не обов'язково використовувати всі дні поспіль. Можна робити перерви між відвідинами. Це зручно, якщо ви плануєте поєднати розваги в Діснейленді з оглядом Парижа. Можна чергувати активний відпочинок у парку з неспішними прогулянками вуличками французької столиці.

Вартість багаторазових квитків в Діснейленд:

  • 2 дні: дорослий - € 139, дитячий - € 126;
  • 3 дні: дорослий - € 174, дитячий - € 158;
  • 4 дні: дорослий - € 209, дитячий - € 190.

Купуючи квиток через офіційний сайт, вам потрібно буде його роздрукувати та пред'явити на вході в парк. Також майте на увазі, що вся інформація про те, скільки коштує квиток в Діснейленд в Парижі, актуальна на момент написання статті. Перевіряйте вартість на офіційному сайті.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар