lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Популярні курортні зони та міста Болгарії

Курортні міста Болгарії

Курортні міста Болгарії давно стали улюбленим туристичним напрямком для мандрівників. Наші туристи цінують цю країну за різноманітний відпочинок (літній та зимовий), демократичні ціни і відмінний сервіс. Це прекрасний вибір для відпочинку з сім'єю та дітьми, як взимку, так і влітку.

З 2012 року країна входить до шенгенської зони Євросоюзу, тому варто подбати про візу заздалегідь. В останні роки курортні міста Болгарії стрімко розвиваються, зростає кількість нових готелів 4 і 5 зірок, а також поліпшується рівень сервісу.

Види відпочинку в Болгарії

Тут відомий не лише пляжний відпочинок - користуються популярністю також і оздоровчі, гірськолижні, екскурсійні тури. Любителі активного відпочинку можуть знайти для себе безліч розваг на воді, в горах, у печерах. Паломництво до християнських святинь також можна віднести до особливого виду туризму. Пляжний сезон в курортних містах Болгарії відкритий з травня по жовтень, тому кожен може вибрати для себе відповідний час.

Гірськолижні траси в Болгарії прості, без складних віражів і перепаду висот, тому ідеальні для початківців, і зроблять ваш зимовий відпочинок незабутнім. Це особливо важливо для відпочиваючих з дітьми, які також захочуть навчитися кататися на лижах.

Оздоровчий туризм передбачає перебування в санаторіях або готелях окремих курортних міст Болгарії, де надаються різні медичні послуги. Рекреаційний напрям залишається популярним тут протягом усього року.

Кулінарних гурманів порадує різноманітна і смачна болгарська кухня з явним балканським колоритом. Любителям покуштувати місцевої смакоти можна влаштувати власний вид відпочинку - кулінарний тур. Обов'язково спробуйте знамениті фаршировані перці, каварму з м'ясом, картоплею та грибами, а також м'ясні ковбаски, смажені на грилі гювеч, суп таратор і різноманітні страви з бринзою, адже це головний кисломолочний продукт цієї країни.

Місцеві вина порадують цінителів не тільки смаком, але і низькою ціною. Так, келих вина в будь-якому курортному місті Болгарії коштує від 1 євро, тоді як гаряче блюдо від 4 євро. Розрахуватись тут можна в євро або доларами, нарівні з місцевою валютою, особливо на курортах.

Курортні міста Болгарії

Курорти Болгарії можна розділити на морські та гірськолижні, в залежності від пори року. Також існує велика екскурсійна програма по містах - це популярні маршрути до знаменитих православним соборів і храмів, а також гірські туристичні напрямки. У свою екскурсійну програму необхідно включити такі міста, як Софія, Варна, Пловдив, Бургас і Мелнік.

Морські курорти Болгарії можна розділити на північні та південні - так, як ділять морське узбережжя Балканскі гори. На північному узбережжі популярні курорти Золоті Піски, Варна і Албена. На південному узбережжі - Сонячний Берег, Созополь, Бургас, Несебр, Синєморець, розташований на території національного заповідника.

Чорноморські курортні міста Болгарії помітно відрізняються рівнем сервісу, вибором розваг і готелів, від інших країн Причорномор'я. Море тут завжди чисте, а пляжі - доглянуті. Варто відзначити, що у всіх курортних містах Болгарії головні пляжі безкоштовні для туристів, що пояснює їх величезну популярність і завантаженість. За один лежак і парасольку доведеться заплатити близько 10 левів. Літня денна температура на пляжних курортах відмінна, близько +27-30 градусів, вода +23.

Гірськолижні курорти Болгарії відрізняються європейським рівнем обслуговування та демократичними цінами. При тому, що вартість набагато нижче популярних європейських гірськолижних курортів, траси обладнані всім необхідним. Початківці лижники та сім'ї з дітьми відмінно відпочинуть і розважаться, навчаться кататися на лижах і насолодяться свіжим гірським повітрям. Знайдуться хороші місця і для професіоналів. Гірський масив Рила - найвищий в Болгарії, а гора Мусала досягає висоти 2925 м. Крім них, в Болгарії є також масиви Родопи і Пірін.

Так як гори в Болгарії трохи нижче, ніж в Європі, то і сезон катання тут коротший - грудень-лютий, завдяки більш теплому клімату. Зимова температура в горах - близько 3-11 градусів нижче нуля. Популярністю користуються болгарські гірськолижні курорти Боровець, Пампорово, Бансько, курорти на горі Вітоша. В горах Родопи знаходяться мінеральні джерела, печери, гірські озера і річки, а також монастирі.

Лікувальні курортні міста Болгарії можна розділити на термальні (Санданські), таласотерапевтичні (Золоті Піски, Помор'я) і кліматичні (гірські курорти). Крім спеціальних лікувальних процедур в санаторіях, тут можна просто дихати чистим гірським або морським повітрям, здійснювати оздоровчі активні прогулянки, знімати стрес, зміцнювати імунітет і піклуватися про свою красу. Різні програми з оздоровлення шкіри і позбавлення від зайвої ваги припадуть до душі милим дамам.

Екскурсії по курортних містах Болгарії

Унікальні пам'ятки культури, що охороняються ЮНЕСКО, а також природні пам'ятки - це золота спадщина Болгарії, батьківщини Спартака та Орфея. Міста, в яких слід побувати: Несебр, Велико-Тирново, Пловдив і Софія. Більшість музеїв знаходиться в столиці й у Велико-Тирново. Цікавими для пізнавальних туристів стануть: бібліотека ім. Кирила та Мефодія, Національна художня галерея, Національний історичний музей і Центральна мінеральна баня в Софії, Художня галерея в Бугасі.

Релігійним паломникам та туристам надається можливість відвідати відомі монастирі та храми - висічений із скелі монастир Аладжа, Рильський і Бачковский монастирі, Боянська церква біля гори Вітоші та печерні церкви Іваново. У Софії є знаменита давня мечеть Баня-Баші.

Крім цього, в Болгарії безліч природних та археологічних заповідників, печер, фракійських гробниць. Долина троянд, озера Бургаса та острів св. Анастасії - продовжувати цей список можна ще дуже довго. Відпочинок в будь-якому з курортних міст Болгарії залишить незабутні враження.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар