lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Лазурний берег Франції, міста Французської Рив'єри

Лазурний берег Франції

Лазурний берег Франції вже давно став синонімом розкоші, багатства, розміреного відпочинку біля скелястих морських заток. Море круглий рік тепле, і більше ніде в світі ви не побачите таких шикарних зелених і яскраво-синіх відтінків води, що переливається на сонці.

Побувати в цих мальовничих краях мріє кожен турист. Саме тому, опинившись у цій країні, мандрівники обов'язково включають в свій маршрут міста Французької Рив'єри.

Історія Лазурного берега Франції

Ще на початку минулого століття сучасні міста Французької Рив'єри представляли собою непримітні села, в яких жили рибалки. У 1870 році письменник і поет Стефан Льєжар оспівав місцеву красу в книзі «Côte d'Azur» (Лазурний берег), і ця назва почала поширюватися серед французів та іноземних гостей. Письменник був настільки захоплений кольором води і мальовничими краєвидами, які відкриваються на море з неймовірно красивих заток, що не зміг не присвятити їм свій твір. З легкої руки Льєжара, Лазурний берег Франції здобув світову популярність.

У повоєнні роки в європейців з'явилася можливість отримувати оплачувані відпустки, і З00-кілометрова смуга пляжів перетворилася на туристичну Мекку.

Сучасність Лазурного берега Франції

Сьогодні Французька Рив'єра - це світова столиця розваг, де цілий рік панує свято. Карнавали і ходи змінюються феєрверками, фестивалями, презентаціями. Недарма Лазурний берег облюбували знаменитості і найбагатші люди світу. Жоден курорт не може похвалитися такою кількістю вілл, палаців, п'ятизіркових готелів і шикарних ресторанів. У різні роки на Лазурному узбережжі відпочивали король Бельгії Леопольд II, члени сімейства Ротшильд, імператриця Марія Олександрівна, П'єр Карден... Власне житло на престижному місці мають Елтон Джон, Род Стюарт, Орнелла Муті, Рінго Стар, Тіна Тернер, Клаудіа Шиффер...Ніцца

Міста Лазурного берега Франції

Найбільш відомими і привабливими центрами світового відпочинку є Ніцца, Монте-Карло, Канни, Сент-Тропе, Антіб.

Колись Ніцца була маленьким селом, але з середини ХІХ століття - це модний курорт, який користується великою популярністю у аристократії усього світу. Саме тут прагнуть поселитися заможні емігранти з усього світу. Сьогодні найбільше місто Французької Рив'єри щодня живе святом. Взимку тут стартує карнавал квітів і кінофестиваль. Влітку Ніцца перетворюється на столицю світового джазу, що збирає найталановитіших музикантів. Саме Ніцца відкрила колись імена Луї Армстронга, Стефані Грапеллі і Чарльза Мінгуса.

Заквітчані магноліями Канни на зорі свого становлення були невеликим поселенням, і лише стараннями лорда Брегхема, який зумів зацікавити цим місцем англійську аристократію, місто досягло нинішнього стану. Щорічно Канни стають центром одного з найбільш визначних подій світового кінематографу - фестивалю ігрового і документального кіно. І вже звичайно, важко уявити собі це місто Лазурного берега Франції без знаменитого фестивалю піротехніки. Тисячі туристів і городян виходять на вулиці, щоб подивитися на феєрверки, що освітлюють небо над затокою. Туристам буде цікаво відвідати і ще одну місцеву визначну пам'ятку - форт на острові Сент-Оноре - місце ув'язнення «Залізної маски». Зараз у стінах колишньої в'язниці обладнаний музей моря і центр дайвінгу.Казино в Монте-Карло

Монте-Карло - столиця князівства Монако - фешенебельний курорт, ніби спеціально створений для того, щоб задовольняти химерні забаганки багатих туристів. Ще в 50-х роках минулого століття маленьке князівство було всього лише карликовою державою з обмеженими ресурсами. Однак, після весілля князя Рене III з відомою американською актрисою Грейс Келлі, в Монако прибуває все більше знаменитостей і ділових людей. Багато в чому завдяки іноземному капіталу і популярності княгині Грейс, Монте-Карло перетворився на столицю грального бізнесу. У цьому місті Французької Рив'єри також проводяться Фестиваль телебачення, Гран-Прі Формули 1, фестиваль циркових мистецтв та ін.

Сан-Тропе, відомий нашим кіноглядачам зі знаменитого фільму про пригоди жандарма, вже давно став центром відпочинку найбагатших людей світу. У різні роки тут творили художники Поль Синьяк, Матісс, Пікабіа і Ван Донген. У 20 столітті розташоване в мальовничому місці рибальське поселення стає натурою для зйомок багатьох кіношедеврів: «І Бог створив жінку», «Жандарм із Сент-Тропе», «На яскравому сонці». Сьогодні туристи приїздять сюди не тільки, щоб поніжитися під ласкавим сонцем, але щоб взяти участь у театралізованій вуличній ході, присвяченій святому Тропесу, а також відвідати місцеві пам'ятки: музей Моря, музей метеликів і художні експозиції.Антіб

Антіб часто називають «містом п'яти портів», центром світового яхтингу. Найпрестижніші виставки яхт і вітрильників проходять саме в цьому місті Лазурного узбережжя Франції. А ще Антіб відомий своїм джазовим фестивалем, що відкрив дорогу багатьом легендарним музикантам. Любителі природи гідно оцінять ботанічний сад Exflora з його тематичними експозиціями, ну а тим, хто бажає познайомитися з історією цього краю, варто відвідати музей Наполеона, історії та археології.

Лазурний берег Франції - квітучий край, в якому ніколи не буває холодно. Відпочивати тут можна цілий рік, м'яка зима і тепле літо створюють особливий мікроклімат, а чудові середземноморські пейзажі додають відпочинку нотки романтики. Можливо, саме тому Французька Рив'єра завжди залишатиметься одним з найпрестижніших і дорогих курортів Європи.

Коментарі закрито.