lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Лікувальний туризм | Світ туризму

Лікувальний туризм

Якщо раніше більшість туристів їздили за кордон виключно заради відпочинку і огляду визначних пам'яток, то на сьогоднішній день актуальною в таких поїздках є також турбота про своє здоров'я. Саме тому лікувальний туризм набирає обертів, особливо в Європі.

Головна мета оздоровчих турів - це лікування тієї чи іншої патології, а також профілактика. Галузь медицини, яка вивчає медичний туризм, має назву курортології. Враховуючи це, європейський лікувальний туризм можна розділити відповідно до видів курортів:

1. Бальнеологічні. Головним лікувальним фактором виступають мінеральні води.
2. Кліматичні. Для лікування використовуються особливості клімату, температурного режиму і повітря, що мають ті чи інші корисні властивості:
- гірські, адже розріджене повітря корисне для профілактики та лікування серцево-судинних та легеневих хвороб, туберкульозу.
- приморські, головним лікувальним фактором яких є морське повітря, корисне при бронхо-легеневій патології та для загального зміцнення організму.
- пустелі, в яких з організму випаровується вода, корисні при ниркових хворобах.
3. Грязьові курорти рекомендують при хворобах опорно-рухового апарату. Властивості грязів не втрачаються навіть при перевезенні.Лікувальний туризм
4. Комбіновані (універсальні) - включають комбінацію декількох лікувальних факторів.

Найбільш популярний лікувальний туризм саме в Європі. Тутешні клініки та санаторії вже давно себе зарекомендували, як найкращі. Кваліфіковані досвідчені фахівці, прекрасна екологічна обстановка, новітнє сучасне обладнання сприяють тому, що оздоровчі тури тут настільки затребувані. Серед популярних місць для лікувального туризму в Європі виділяють передгір'я Альп (Австрія, Німеччина, Віші у Франції, Північна Італія), західну частину Чехії (Карлові Вари), Угорщину, Мертве море Ізраїлю...

Лікувальний туризм у різних країнах

Австрія, крім гірських озер, мальовничих вершин і м'якого клімату, відома прекрасно розвиненою системою охорони здоров'я. Тут знаходяться лікувально-оздоровчі курорти з мінеральними соле-і йодовмісними, радоновими і сірчистими водами, які використовують для лікування різних патологій за допомогою бальнеотерапії. Найбільш відомі австрійські курорти - Бад Гаштайн, Бад Блюмау, Бад Ишль, Лаа-ан-дер-Тайя, Лойперсдорф.

Живописні та екологічно чисті місця, термальні джерела, лікувальні грязі та мінеральні води ваблять людей з багатьох куточків планети в Німеччину. Меккою європейського лікувального туризму можна назвати Баден-Баден. Місцеві джерела багаті мікроелементами (цинк, кобальт, мідь) і мінеральними речовинами (магнієм, цезієм, марганцем, літієм та ін.). Серед інших курортів Німеччини можна виділити Шайдегг, Бад Фюссінг, Бад Тельц, Хінделанд.Лікувальний туризм

Одні з найдорожчих лікувальних курортів Європи - французькі. Вони відрізняються особливою вишуканістю і високим рівнем сервісу. Франція славиться центрами таласотерапії, а також джерелами мінеральних вод. Найвідоміший курорт країни - Віші, на території якого є 15 мінеральних джерел. Вода з них рекомендована людям з порушеним обміном речовин, хворобами опорно-рухового апарату, органів травлення, при депресії, перевтомі.

Італія багата озерами і оточена чотирма морями, завдяки чому вона є основоположницею таласотерапії і SPA-індустрії. Мальовничі пейзажі і чудовий клімат сприятливо впливають на відновлення у відпочивальників психологічного комфорту, що дуже важливо для ефективного оздоровлення. На півночі Італії розташовані великі приватні клініки, відомі своїми інноваційними діагностичними методиками. Найвідоміші курорти країни - Абано Монтегротто, Абано Терме.

Чехію по праву називають державою мінеральних цілющих джерел. Відомий на весь світ чеський курорт - Карлові Вари, на якому можна успішно лікувати гінекологічну патологію, обмінні порушення, хвороби опорно-рухового апарату і травних органів. Також використовуються лікувальні грязі і торф. Однак лікувальні тури в Чехію не обмежуються цим курортом. Бажаючим поправити своє здоров'я можна порадити Маріанські Лазні, Тржебонь, Тепліце.

Угорщина славиться великою кількістю термальних джерел і відмінною інфраструктурою. Відомі купальні - Харкань, озеро Хевіз, Мішкольц-Тапольца, Будапешт, Дебрецен.Лікувальний туризм

Мертве море Ізраїлю здавна відоме своїми лікувальними властивостями. Наповнені мінералами і солями води дозволяють позбутися від дерматологічних захворювань, бронхіальної астми, патології суглобів.

Не лише Європа може похвалитися цікавими місцями для лікувального туризму. Штат Колорадо в США порадує туристів кристально чистим гірським повітрям, що особливо важливо для людей, що страждають хворобами органів дихання.

На курортах Китаю можна поєднати унікальні лікувальні фактори з різними методиками місцевої медицини. Відомі курорти - Вейхай, Далянь, Аньшань.

Лікувальний туризм - це прекрасна можливість відпочити, а заодно зміцнити своє здоров'я і жити повноцінним життям.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар