lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Міфи про подорожі з обмеженим бюджетом | Світ туризму

Міфи про подорожі з обмеженим бюджетом

Ви впевнені, що для комфортної поїздки до іншої країни необхідно багато грошей? Це всього лише міф, як і решта стереотипів про подорожі з обмеженим бюджетом. Насправді, ви вже завтра можете зібратися і поїхати в країну своєї мрії.

1. Треба бути молодим

Безумовно, молодим людям легше зірватися з місця і поїхати в тривалу подорож. Більше енергії, менше зобов'язань, немає необхідності думати про іпотеку або з ким залишити дітей... Насправді ж, жодна з цих причин не є перешкодою.

З віком не пропадає бажання подорожувати, змінюються лише погляди на мандрівки. Можливо, ви вже не зупинитеся в першому-ліпшому хостелі, як робили це в 20 років. Так, ви віддасте перевагу спокійній вечері та національним стравам, замість забігу місцевими барами з наміром перепробувати за ніч всі сорти пива. Однак, прагнення до знайомства з новими культурами і любов до красивих пейзажів не залежить від віку.

2. Відсутність грошей не дасть сповна насолодитися подорожжю

Так, з обмеженим бюджетом вам не світить шопінг чи нескінченний похід сувенірними крамницями, однак подумайте про те, скільки часу ви економите! Його можна витратити на огляд визначних пам'яток або прогулянки містом.

У подорожі з невеликою сумою діє той же принцип формування бюджету, що і вдома: не витрачатися на непотрібні речі, щоб заощадити гроші на дійсно важливі і необхідні. Ви ж все одно у себе вдома їсте і платите за комунальні послуги. Так от, за кордоном це можна зробити навіть дешевше.

3. Доведеться спати в кімнаті з незнайомими людьми

Що вам спадає на думку при слові хостел? Незручні двоярусні ліжка, незнайомці, що хроплять навколо, і брудні вбиральні? Є й такі, проте більшість закладів подібного роду мають досить пристойний рівень.

У багатьох хостелах ви можете знайти окрему кімнату з усіма зручностями, яка нічим не буде відрізнятися від середнього готелю. Щоб позбутися стереотипів з приводу «гуртожитків», рекомендуємо почитати Що таке хостел.

4 Потрібно буде постійно носити багато багажу

Насправді, вам знадобиться значно менше речей, ніж під час безтурботного відпочинку за путівкою. Через напружений графік, у вас буде не так вже й багато часу на «перевдягалки».

Беріть тільки найнеобхідніше, що влізе в комфортний для вас рюкзак. Ваша спина скаже за це спасибі, а вам не доведеться морочитися з пранням і прасуванням. Уникнути перевантаження допоможе стаття Як зменшити вагу багажу.

Сподіваємося, нам вдалося розвіяти міфи про подорожі з обмеженим бюджетом. Тож не баріться і починайте збиратися в дорогу.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар