lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 5 речей, до яких не можна торкатися в готелі

5 речей в готелі, яких не можна торкатися

При заселенні в чистенький готель, важко повірити, що середньостатистичний готельний номер брудніший, ніж типовий житловий будинок, школа й навіть літак. Тим не менш, це так. Як правило, у покоївок є всього кілька годин на прибирання номера, і домогтися за цей час ідеальної чистоти неможливо. При цьому, деяким речам вони приділяють найменше уваги або взагалі не торкаються до них місяцями.

Пульт дистанційного керування

Вірите чи ні, але одним з найбрудніших предметів у вашому готельному номері є пульт дистанційного керування. Електроніка - останнє, до чого доходить черга під час прибирання. Деякі дослідження переконливо доводять, що пульт дистанційного керування містить приблизно таку ж кількість бактерій, як і обідок сидіння унітазу.

Телефон

Навіть в номерах кращих готельних мереж телефони рясніють бактеріями. При цьому, що цікаво, найбруднішим місцем виявилися не кнопки, до яких торкаються постояльці не завжди чистими руками, а трубка, в яку вони дихають. Якщо хочете уникнути зараження на застуду або грип, завжди возіть з собою серветки для дезінфекції. Ретельно витирайте ними не тільки трубку телефону, але й всі інші предмети зі списку.

Змішувач у ванній кімнаті

Двічі подумайте, перш, ніж доторкнутися руками, і тим більше губами (під час чищення зубів), до змішувача. Навіть якщо верхня хромована поверхня блищить, в нижній його частині скупчуються хвороботворні бактерії, іржа та грибки.

Ковдра

Завжди перевіряйте матрац і ковдру перед сном. Так, постільна білизна може сяяти чистотою і пахнути ароматом після прання, але подумайте самі, коли останній раз чистилась ковдра або матрац? Цілком можливо, що за довгі роки вони жодного разу не покидали меж кімнати. Якщо ви дійсно турбуєтеся про своє здоров'я і хочете виспатися в готелі - краще возите з собою невелику ковдру.

Відерце для льоду

Ще один предмет, який під час прибирання часто залишається поза увагою. Уникайте зберігати в ньому напої, а якщо вам дійсно не обійтися без холодного шампанського - попросіть на ресепшені одноразові пластикові пакети для льоду. Або купіть їх заздалегідь і беріть із собою.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар