lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Місця, де здійснюються бажання | Світ туризму

Місця, де здійснюються бажання

Є на планеті особливі місця, які приносять удачу. Недостатньо просто побувати в них, потрібно знати, що необхідно зробити для того, щоб привернути до себе увагу фортуни. Сьогодні ми відвідаємо найбільш відомі місця, де здійснюються бажання.

1. Фонтан Треві (Рим, Італія)

З древнім фонтаном пов'язано безліч легенд. Само собою, хто кине монетку - повернеться сюди ще раз. Але заповзятливі римляни пішли далі. Виявляється, якщо кинути дві монетки - то знайдеш у Римі своє кохання, а якщо три - то це взагалі джек-пот: одружишся з нею, а значить, столична прописка вже в кишені. Кидати потрібно правильно - правою рукою через ліве плече, інакше бажання не збудеться. Так чи інакше, а наївні туристи щодня встеляють дно фонтану монетами на 3000 євро.

2. Серце на тротуарі (Единбург, Великобританія)

Відвідавши столицю Шотландії, обов'язково слід зробити цей дивний ритуал. У центрі Единбурга, біля Собору Святого Джайлза, на тротуарі красується акуратно викладене з каменю серце, з мішенню посередині. Не поспішайте туди ставати, інакше ризикуєте бути запльованими іншими туристами, які знають, в чому сіль. Виявляється, в серце потрібно плюнути на удачу, причому саме в центр мішені.Серце в Единбурзі

3. Міст бажань (Яффо, Ізраїль)

Тут все просто. Заходимо на міст, серед 12 знаків зодіаку шукаємо свій, кладемо на нього руки, загадуємо бажання. При цьому потрібно задумливо дивитися вдалину, на горизонт над Середземним морем. Принаймні, так роблять більшість туристів. Кажуть, здійснення бажань гарантовано.

4. Колона, що плаче (Стамбул, Туреччина)

Наступне місце виконання бажань знаходиться біля головного входу в музей Айя-Софії. Це колона з магічними властивостями, не інакше. У спеціальний отвір потрібно просунути великий палець руки і провернути його на 360°. Якщо не зламаєте палець, і він стане вологим — бажання здійсниться.

5. Show girls (Лас-Вегас, США)

Біля входу в готель «Рив'єра» знаходиться бронзова скульптура, яка зображує семеро дівчат. Вони стоять спиною до глядачів, тобто до нас. Вгадайте, по якому пікантному місці треба погладити чи ляснути, щоб бажання здійснилося? Не сумнівайтеся, за відполірованими ділянками ви відразу здогадаєтеся, де найчастіше бували руки мисливців за фортуною в Вегасі.Show girl у Лас-Вегасі

6. Статуя Яна Непомуцького (Прага, Чехія)

Статуя чеського великомученика - найстаріша зі скульптур у цій частині Праги. Ян був ченцем, якого за відмову порушити таємницю сповіді втопили в цьому самому місці. Якщо потерти табличку на барельєфі, ви назавжди виженете бідність зі свого будинку.

7. Лежачий Будда (Бангкок, Таїланд)

У древньому храмі Ват Пхо можна побачити багато цікавих буддійських святинь. Але одна вражає своїм розміром і виглядом. Це покрита золотом статуя лежачого Будди, довжиною 45 метрів і заввишки 15. Її ступні оброблені перламутром, дотик до них виконує бажання і приносить удачу.

8. Усміхнений Будда (Ханчжоу, Китай)

Ще одного «удачливого» Будду можна знайти в китайському храмі Лін'їси. Якщо доторкнутися до живота цього веселуна, можна привернути успіх і перейняти його гарний настрій.Усміхнений Будда

9. Храм Сенсодзі (Токіо, Японія)

У дворі храму стоїть величезне кадило. Якщо хочете вилікуватися - потрібно потерти хворе місце ладаном. Для виконання бажань процедура дещо складніша. Потрібно двічі плеснути в долоні, привертаючи до себе увагу богів, чемно вклонитися, кинути монету і тільки після цього висловити своє прохання.

Читайте також: Чого не варто робити в Японії

10. Гертрудіс де Ботеро (Картахена, Колумбія)

Прогулюючись історичним центром міста, ви не зможете пропустити цю скульптуру лежачої жінки, яку місцеві називають просто Гертруда. Кажуть, якщо доторкнутись до сідниць - отримаєте удачу, а якщо до грудей - то тривалі й міцні відносини. На всяк випадок, обмацайте і те, і інше.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар