lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Молодіжний відпочинок за кордоном | Світ туризму

Молодіжний відпочинок за кордоном

Любите вечірки до нестями? Їдете в подорож, щоб зануритися в ритми музики? У всьому світі існує лише декілька країн, які розвивають танцювально-музичні напрямки туризму. У цій статті ми назвемо унікальні місця для найкращого молодіжного відпочинку за кордоном.

Гоа (Індія)

Як відомо, Гоа - найменший штат Індії. Однак це якраз той випадок, коли розмір – не головне. Все пояснюється найкращими вечірками електронної музики, на які збираються абсолютно всі, починаючи від молодих рейверів, закінчуючи 50-річними хіпі. Тут також збираються ті, кому вже набридло танцювати в Детройті і Гемпширі - у пошуках кращого молодіжного відпочинку вони їдуть за кордон, на Гоа, щоб отримати максимальне задоволення.

Що ж вабить сюди всіх цих людей? Відповідь очевидна:

- величезна кількість спокус;
- найпопулярніші жанри електронної музики;
- веселощі на пляжах під красивими пальмами;
- ейфорія в прямому сенсі цього слова.

Для того, щоб люди не перетворювалися на «танцювальних зомбі», туристам забороняється залишатися там більше місяця. Але є такі екстремали, які настільки закохуються в життєвий ритм Гоа, що залишаються тут набагато довше.

Ібіца (Іспанія)

Ну хто не знає про цей відомий острів? Він уже давно став найпопулярнішим центром для найкращого молодіжного відпочинку і обріс безліччю легенд. Оточений водами Середземного моря, він не тільки славиться своїми пейзажами і пляжами, але й кращими рейв-вечірками світу.Молодіжний відпочинок за кордоном

Що може включати звичайний нічний клуб Ібіци? Ось приблизний список:

- величезний танцпол;
- ще кілька менших танцполів;
- сцена;
- вихід до пляжу;
- ресторанна зона;
- шикарне обслуговування.

Якщо ви хочете зануритися в дивовижну атмосферу галасливих і багатолюдних клубів, зарядитися енергійною музикою і відпочити на білосніжному пляжі - вам сюди!

Амстердам (Нідерланди)

Здавалося б, столиця Голландії - цілком скромне місто, без особливих вишуканостей. Але сюди постійно їдуть натовпи туристів, які хочуть доторкнутися до ментальності цієї нації і відчути справжню свободу. Наприклад, ось чим може привабити Амстердам:

- Район Червоних Ліхтарів (в якому великою популярністю користується секс-туризм);
- легальність деяких наркотичних речовин;
- безліч місць для відмінного молодіжного відпочинку.

Хтось вважає це місце вульгарним, а хтось - кумедним. В цілому ж нічого кримінального тут немає, тому що, коли людям все дозволено - робити це «все» у великій кількості не хочеться. Тому не бійтеся побачити вулиці наркоманів і німфоманок - все дуже доброзичливо і легко.

Берлін (Німеччина)

Не дарма це місто називають європейською рейв-столицею. У пошуках молодіжного відпочинку за кордоном сюди приїжджає безліч туристів. І не даремно, адже в Берлін постійно з'їжджається безліч зірок електронної музики, що дають масштабні концерти. З кожним роком відкривається все більша кількість нічних клубів, які намагаються стати один краще іншого. Тому танцювальні ночі в кращих клубах вам забезпечені.Молодіжний відпочинок за кордоном

Також в Берлін часто приїжджають на концерти зірки світового масштабу, які рідко або взагалі не доїжджають до України. Вони виступають на великих аренах або концертних майданчиках, а можливість потрапити на них більшою мірою з'являється в теплу пору року.

Відпочиваючи в Берліні, ви отримуєте:

- високоякісне обслуговування;
- проживання в хороших готелях;
- задоволення від модної і якісної музики.

Дуже багато туристичної молоді раніше відвідувало це місто через Парад кохання, але зараз більшість приїжджає сюди, щоб отримати дозу музичного задоволення.

Нью-Йорк (США)

Місто, яке не спить - сама коротка характеристика Міста Великого Яблука. Якщо звернути увагу, світло горить завжди - і вночі, і вдень, оскільки життя настільки жваве, що не дає спокою. Але для кращого молодіжного відпочинку це тільки на руку.

За одну ніч можна відвідати відразу кілька барів або нічних клубів, що обов'язково залишать море емоцій. Хоча місто наповнене настільки величезною кількістю розважальних закладів, що і за кілька місяців їх всі не обійти. А це відмінний привід повертатися в це безсонне місто знову і знову.

Барселона (Каталонія)

Якщо хто не знає, Каталонія - це автономна область в Іспанії. Тому іноді Барселону називають філією тієї самої відомої Ібіци. Це місто отримало назву «вічно танцюючого», адже туди щодня приїжджають різні зірки, щоб зарядити відвідувачів нічних клубів новими емоціями. Всі провідні діджеї планети хоча б раз, та побували в цьому прекрасному місті. Молодіжний відпочинок в Барселоні не перестає залучати людей абсолютно різного віку, адже що там роки, якщо в душі ти молодий і любиш хорошу музику. Кожен має можливість потрапити у світ розваг, що пропонує місто веселощів.Молодіжний відпочинок за кордоном

Республіка КаZантип (Крим)

А хто сказав, що молодіжний відпочинок за кордоном краще, ніж вітчизняний? Казантип - це давно вже культова розвага, яка запрошує до себе туристів кожне літо. Та й, в принципі, це відмінна заміна для тих, у кого немає можливості поїхати на справжню Ібіцу. Раніше це був звичайний фестиваль електронної музики, але після свого бурхливого розвитку він запросто перетворився в самостійний популярний курорт.

Через політичну ситуацію Казантип був змушений переїхати до Грузії, проте в перший рік проведення не виправдав очікувань. Замість 60000 очікуваних відвідувачів, приїхало всього 12000. Будемо сподіватися, що скоро ситуація налагодиться і все повернеться на круги своя, а Казантип буде збирати такі ж масштабні майданчики.

Так, і до речі, вирушаючи за кордон у пошуках найкращого молодіжного відпочинку, не забувайте і про своє здоров'я. Безсонні ночі - це прекрасно, але потрібно давати організму і відпочивати!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар