lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найбільш небезпечні країни світу для туристів | Світ туризму

Найбільш небезпечні країни світу для туристів

Учені з Великобританії, проаналізувавши 60 тисяч коментарів, у співпраці зі страховими компаніями склали рейтинг, до якого увійшли найбільш небезпечні країни світу для туристів. Критеріями для відбору курортів стали: високий рівень аварій, отруєнь, крадіжок, шахрайств і погане обслуговування.

Мета дослідження - проінформувати мандрівників з усього світу про можливі труднощі, пов'язаних з їх перебуванням або транзитом в тій чи іншій країні, і які небезпеки можуть підстерігати там туристів. Цікаво зауважити, що всі люди, чиї голоси було враховано, зажадали компенсації від страховиків за ті випадки, які зіпсували їм відпочинок. Ще дивніше те, що більшість з них таку компенсацію отримали.

Але це «у них». А нам залишається лише бути напоготові і не шукати пригод на свою п'яту точку. Адже, погодьтеся, лежачи під гарячим сонцем і насолоджуючись теплом і прохолодним коктейлем, легко забути про все. Так що, аж ніяк не зайвим буде ознайомитися з рейтингом країн, в яких необхідно бути особливо уважним і обережним, якщо взагалі ризикнете туди поїхати:

Таїланд

Вирішили поїхати до Таїланду на кілька днів? Ну що ж, будьте готові до того, що до всіх заброньованих екскурсій ви зможете ще й стати жертвою обману, побувати в аварії, отруїтися продуктами харчування і бути обікраденими.Найбільш небезпечні країни світу для туристів

Але, якщо виходу немає, і це єдине місце, яке вам подобається, фахівці радять дотримуватися основних правил перебування в цій досить небезпечній для туристів країні:

- не сідайте до таксистів, яких ви не знаєте і з якими не домовлялися про вартість та кінцевий пункт поїздки;
- не погоджуйтеся на екскурсії (навіть якщо вони недорогі), які вам запропонували безпосередньо на пляжі;
- не пийте воду з-під крана. Не мийте нею фрукти та овочі і ні в якому разі не здумайте чистити нею зуби. Краще користуватися бутильованою водою, яку безкоштовно надає готель;
- виходячи з номера, необхідно завжди брати з собою картку свого готелю, в якій тайською мовою записано адресу;
- не купуйте напої та їжу на вулиці.

ПАР

Як відомо, злочинність в країнах Південної Африки досить висока. Тому страхові компанії взагалі не рекомендують подорожувати в такі небезпечні для туристів міста цієї країни як Йоганнесбург, Хіллбро, Соуето, Кеттлхонг та Олександра.

На вулицях варто бути гранично обережним, адже місцеве населення може пограбувати навіть із застосуванням зброї. По дорозі в готель уважно стежте за багажем, тому що ваші валізи можуть легко опинитися в чужих руках. У ПАР досить поширені різного роду шахрайства з кредитними картами. Наприклад, при оплаті бензину або рахунку в ресторані у вас можуть запозичити трохи більше, ніж потрібно, тому треба уважно стежити за руками касирів.

Не тільки люди, але ще й природа може становити небезпеку для туриста в цій країні. Якщо вирішили сходити на пляж, не дивуйтеся, якщо поруч буде плавати акула. У прибережних водах поблизу містечка Гансбааї плаває одна з найагресивніших і великих в світі популяцій небезпечних акул.Найбільш небезпечні країни світу для туристів

Острів Зміїний (Кеймада-Гранді), розташований в океані біля берегів Бразилії

Вже з назви зрозуміло, що на острові багато змій. З цієї причини неважко зрозуміти, що за небезпека може чекати тут туриста. Будьте особливо обережні, адже саме там проживають найнебезпечніші змії континенту. Наприклад, якщо людину вкусить змія сім'ї списоголових - вона може тут же попрощатися з життям.

У деяких місцях близько 5-6 отруйних змій проживають всього лише на одному квадратному метрі площі цього небезпечного острова. Через це офіційно відвідування цього місця заборонено. Але, незважаючи ні на що, сотні туристів-екстремалів з усього світу намагаються сюди потрапити.

Барбадос

Найвідоміший курорт Карибських островів теж потрапив до списку найбільш небезпечних місць для туристів завдяки величезній кількості комах і недружніх жителів морських глибин. Інших перешкод для відпочинку тут немає. Якщо не боїтеся отруйних тропічних комах, обіцяєте купатися тільки на цивілізованих пляжах і притримуватися туристичних маршрутів, то небезпечного на цьому острові місця бути не повинно.

Індія

Миролюбна, на перший погляд, Індія, насправді є чи не найнебезпечнішою для туристів країною. Тут спостерігається постійна смертність мандрівників через вживання місцевої води і купання в річках, які занадто забруднені різного роду нечистотами. Сюди можна їхати тільки тоді, коли зроблені всі щеплення з метою захисту від вірусів, інфекцій та отруйних комах.Найбільш небезпечні країни світу для туристів

Категорично заборонено в Індії купатися у водоймах, пити з-під крана воду, вмиватися нею, митися і полоскати фрукти.

Куба

Численні небезпеки, які можуть назавжди зіпсувати туристу довгоочікуваний відпочинок, таяться в цій країні. Тут на кожному кроці продають наркотики, тому кожен турист має можливість до кінця відпочинку стати наркоманом. У підсумку, можна заразитися різноманітними венеричними захворюваннями або ж стати жертвами шахраїв.

Останнім часом страхові компанії до основного списку найнебезпечніших країн світу для туристів додають ще кілька цілком благополучних, на перший погляд, але де мандрівники також можуть зіткнутися з різного роду проблемами. Це Єгипет, Італія, Австралія, Туреччина і Фінляндія.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар