lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найнебезпечніші країни світу для життя і подорожей жінок

5 найбільш небезпечних країн світу для жінок

Все ще вважаєте, що вам не пощастило з місцем, де народилися? Повірте, могло бути набагато гірше. Наприклад, життя (якщо це можна так назвати) в одній з наступних країн.

Сомалі

Одна з найбідніших країн світу, відома практично повною відсутністю яких би то не було законів. Серед проблем, з якими стикаються місцеві жінки, перші місця займають насильство, примусові хірургічні операції, ранні шлюби, висока смертність при пологах.

Всього 9% жінок народжують в прийнятних умовах. Вони більше бояться вагітності, ніж війни, оскільки кожна 14-я помирає під час пологів. Представництво прекрасної статі в державних установах мізерне, менше 10%. Доступ до освіти мають одиниці (менше 1%), а 86% недоїдають. Важко уявити, щоб таке було в 21-у столітті. І це лише перша держава зі списку найнебезпечніших.

Індія

У цій країні дискримінація для жінки починається ще до її народження. Багато батьків, дізнавшись, що буде дівчинка, роблять аборт, щоб уникнути традиційних витрат на весілля і придане. Кількість абортів вражає - 12 мільйонів в рік. Доступ до освіти мають менше 10%, а майже 45% дівчаток змушені виходити заміж, не досягнувши 18 років.

Велика небезпека Індії - торгівля людьми та сексуальне рабство, учасниками якого стають майже 100 млн чоловік. У країні налічується близько 3 млн повій, 40% з них - неповнолітні. Величезна секс-індустрія нерозривно пов'язана з криміналом. У минулому столітті безвісти зникли 50 мільйонів дівчат.

Корупція і відсутність нормально діючих правоохоронних органів призводять до того, що більшість злочинів, жертвами яких є жінки, майже не розкриваються.

Пакистан

Наступна з небезпечних держав відрізняється надмірним насильством і дискримінацією. Більше 90% представниць слабкої статі піддаються щоденним приниженням, близько 1000 щорічно стають жертвами «убивств честі». При цьому, чоловіки, які вбили дружин за зраду (або навіть просто підозра), не несуть практично ніякого покарання. Багато з них вважають за краще більш «гуманний» спосіб провчити невірну дружину - облити їй обличчя кислотою.

 

У цій країні жінки фактично є безправними істотами. Якщо їм вдається влаштуватися на роботу, то їх заробіток буде на 80% менше, ніж у чоловіка на аналогічній посаді. 83% не мають доступу до освіти, вони не мають права власності на землю або нерухомість.

Конго

Рівень сексуального насильства в Республіці Конго є найбільш високим у світі. Згідно Американському журналу охорони здоров'я, тут кожну годину йому піддається 48 жінок, або 1 152 в день. Причина тому - постійні війни і конфлікти, мимовільними жертвами яких стають, в першу чергу, жінки. Рукоприкладство в сім'ї - також не рідкість.

Доступ до освіти та медицини тут дорівнює нулю. Дружини не мають права розпоряджатися майном без згоди чоловіка. Фактично, відсутні будь-які державні механізми, що дають мешканкам небезпечної країни можливість відстояти свої права.

Країни світу небезпечні для жінок

Афганістан

Найнебезпечніша країна світу для жінок - Афганістан. Побої, бідність, хвороби - постійні супутники його мешканок. 1 з 11 афганок вмирає при пологах, за даними ЮНІСЕФ, 80% дівчаток змушені виходити заміж неповнолітніми. Поширене сексуальне і фізичне насильство, якому піддається 91% жінок, популярні «вбивства честі».

87% мешканок Афганістану неграмотні, тут один з найвищих в світі показників жіночої смертності. Після падіння режиму талібів в 2001, ситуація трохи покращилася. Але, судячи з прогнозів, держава ще довго перебуватиме на першому місці в подібних рейтингах.

П'ять країн світу, небезпечних для жінок-туристок

Якщо вам пощастило, і ви не народилися в одній з перерахованих вище держав, то не поспішайте радіти. Жертвою цілком можна стати і в якості туриста. За даними організації Human Rights Watch, найбільше шансів на це в Індії, Бразилії, Туреччині, Єгипті та Мексиці.

Те, що доходи від туризму становлять важливу частину ВВП цих країн, нітрохи не заважає їх жителям проявляти агресію по відношенню до жінок. Поки ви перебуваєте на території готелю або в людних туристичних місцях - боятися нічого, але хто знає, що чекає в темному підворітті?

Навіть наявність великої кількості місцевих жителів нічого не гарантує. Це доводить випадок, що стався навесні 2015 го з 26-річною громадянкою України в Шарм-ель-Шейху. Перебуваючи в заповненій місцевими маршрутці, вона мала необережність посваритися з одним з них. Очевидці, всі як один, стверджують, що після цього вона, засмутилась і викинулася з автобуса на повній швидкості.

Якщо вищеописані жахи на вас ніяк не вплинули, і ви все-таки збираєтеся відвідати одну з небезпечних для жінок країн світу, постарайтеся хоча б дотримуватися максимальної обережності.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар