lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найбільш небезпечні страви світу | Світ туризму

Найбільш небезпечні страви світу

Вирушаючи в подорож до екзотичної країни, ми, природно, хочемо скуштувати страви місцевої кухні. Тим більше, що деякі з них мають приголомшливий вигляд - в широкому сенсі цього слова. Але не всі заморські страви корисні для здоров'я. Знайомтеся, найбільш небезпечні страви світу.

Ми склали підбір з 10 найнебезпечніших страв світу, після поїдання яких розлад шлунку - найбезневинніший наслідок з усіх можливих. А після прочитання - вирішуйте, чи варто куштувати ці делікатеси.

1. Риба фугу (риба-куля). Прекрасна мешканка японських водойм, отрута якої спочатку викликає параліч усього тіла, а потім вбиває. Називається вона тетродотоксин і є однією з найбільш небезпечних отруйних речовин природного походження в світі. Перший випадок отруєння цією рибою було зафіксовано ще в 1774 році, і до цих пір щорічно в Японії вона стає винуватицею не менше 10 смертей. Кухарі, які вміють правильно готувати фугу, вважаються віртуозами.

Навіщо їдять цю рибу, якщо вона так небезпечна? Як кажуть японці: «Хто їсть фугу - дурень, а хто не їсть — ще більший дурень». Про її неземний смак складають легенди. Крім того, гурмани-екстремали цінують рибу-кулю за гостроту відчуттів під час трапези, адже немає ніякої гарантії, що доживеш до десерту ...Небезпечні страви

2. Жаба-бик. Величезних розмірів жаба, що мешкає в Намібії. Дорослі особини досягають 25 сантиметрів у довжину і важать до 600 грам. Для місцевого населення вона щось на зразок нашої курки. Жаба-бик також містить отруту, саме тому в Європі готують тільки її лапки, в яких отруйних речовин немає. Особливою популярністю жаб'ячі лапки користуються у Франції. Аборигени вживають в їжу всі частини цього створіння, крім внутрішніх органів - в них концентрація отрути найбільша. М'ясо жаби-бика можна їсти лише в сезон дощів - в іншому випадку вас чекають великі проблеми з печінкою і нирками.

3. Бузина. Несподівано після перших двох екзотичних попередниць, правда? Тим не менш, вона теж входить в список найнебезпечніших страв світу, адже у складі бузини міститься ціанистий калій. Правда, є він тільки в не дозрілих ягодах, стиглі безпечні. З них, до речі, готують алкогольний напій самбука. А в Угорщині є особливий алкогольний напій - бренді з бузини.

4. Павук-а-пінг. Повернімося до екзотики. Цей павук мешкає в Танзанії і є одним з отруйних типів тарантула. У місцевого населення цінується приблизно так само, як у нас ікра. Від отруєння цим павуком, розміром з долоню дорослої людини, помирає по декілька чоловік за рік, переважно, це необізнані туристи. Отрута міститься тільки в зубах павука, місцеві умільці смажать його на повільному вогні в часниковому соусі і насолоджуються ніжним м'ясом павука-а-пінгу.

5. Фрукт блігія (акі). Росте на Ямайці. За зовнішнім виглядом і формою нагадує грушу, але відрізняється насиченим червоним кольором. Отруйний тільки до моменту дозрівання. Після того, як блігія розкриється, можна пробувати м'якоть, якою оточене її насіння. Готують акі вельми незвично в нашому розумінні - цей фрукт варять з цибулею і рибою, додаючи в цю гримучу суміш ще й помідори. З іншого боку, ніхто не казав, що найбільш небезпечні страви світу повинні бути ще й смачними ...

6. Кассава. африканська тропічна рослина, з якої роблять борошно і готують різні страви. Якщо кассаву не помити перед подальшою обробкою або порушити технологію її приготування, виникає смертельна небезпека. У листках і коренях рослини міститься велика кількість ціанистого калію.

7. Сир Казу Марцу. Одна з найнебезпечніших страв планети, сир з овечого молока, продаж якого заборонено у всьому світі. Проте любителі гострих смакових відчуттів все ж знаходять можливість його придбати. Після приготування в казу марцу спеціально підсаджують личинок сирної мухи. Личинки мають довжину до 1 сантиметра, вони підвищують швидкість ферментації і забезпечують м'яку консистенцію сиру. Смертельної небезпеки вони не мають, але не перетравлюються і можуть викликати отруєння. А ще ці личинки можуть стрибати на відстань 10-15 см, тож бережіть очі під час їжі.Небезпечні страви

8. Гнійний гриб. Мила назва, правда? На смак гнійний гриб нічим не відрізняється від своїх побратимів. Небезпечний він тільки для людей у стані алкогольного сп'яніння — речовини, які входять до складу гриба, мають високу чутливість до алкогольних парів. Також негативну реакцію викликають парфуми - так що не варто духатися перед вживанням цього учасника рейтингу найнебезпечніших страв світу.

9. Восьминіг «Сан нак джи». Восьминіг, який подається із зеленню, приправлений різними соусами. І подається він ... живим. Сан нак джи не отруйний, але, продовжуючи звиватися в горлі, він може призвести до того, що людина вдавиться. Щорічно після його поїдання позбавляється життя більше 6 людей. Батьківщина цієї «страви»- Корея і Японія.

10. Риба-камінь. У спинних плавцях цієї риби знаходиться сильна отрута. Простий дотик здатний вбити людину. Але якщо плавець видалити, риба придатна для споживання - її використовують для приготування сашамі.

Тепер ви знайомі з найнебезпечнішими стравами світу і зможете вирішити для себе, куштувати їх, чи краще не ризикувати. А ми хочемо побажати вам захоплюючих подорожей, безпечних і неповторних смакових відчуттів!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар