lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найбільш отруйні змії світу | Світ туризму

Найбільш отруйні змії світу

На сьогодні в світі налічується більше 3000 видів змій, майже чверть з них є отруйними. Якщо збираєтеся на відпочинок - переконайтеся, що обраний вами райський куточок в тропіках не є ареалом проживання однієї з героїнь нашого рейтингу найнебезпечніших отруйних змій світу.

Досить складно виділити найбільш небезпечну змію - побачення з будь-яким з цих отруйних плазунів навряд чи залишить приємні спогади. Всупереч розповсюдженій думці, зміїний укус спровокувати досить легко. Навіть людина, що випадково зачепила гілочку на землі, яка потім торкнула плазуна, може накликати на себе небезпеку. Тому будьте надзвичайно обережними, гуляючи степами, джунглями та будь-якими іншими незнайомими місцевостями.

Тепер же розповімо вам про найбільш небезпечних та отруйних змій, укус яких - це найгірше, що можна уявити.

Люта Змія або Тайпан

Цей вид ми не даремно назвали найпершим у списку найнебезпечніших змій. За науковими даними, це найбільш отруйна змія в світі. Вона виділяє настільки токсичну отруту, що від її укусу можуть загинути відразу 100 дорослих людей. Цією ж дозою можна вбити 250 тисяч мишей. Довжина її зубів досягає 1,3 см. Середня доза отрути, яку виділяє ця змія, складає трохи більше 40 мг, проте зафіксовані факти до 100 мг. Оскільки сила отрути настільки велика, цю змію варто боятися всім. Вона в 180 разів більш отруйна, ніж кобра, і в 10 разів - ніж гримуча змія.Отруйна змія

До виведення антидоту смертність від укусу тайпана становили 90% випадків - вона наставала протягом 45 хвилин. Благо, на сьогодні при своєчасній допомозі можна уникнути летального випадку, але період все одно буде дуже болісним.

Плазуни даного виду мешкають в сухих рівнинах і полях Австралії. В основному це Східний Квінсленд і північні суміжні штати.

Малайський синій крайт

Цей вид отруйних змій сам по собі дуже агресивний. Вони полюють на собі подібних і навіть можуть убити іншого члена свого ж сімейства. Ці змії ведуть нічний спосіб життя, тому саме в цей час стають найбільш небезпечними. Токсичність їх отрути в 16 разів більше, ніж у кобри.

Від укусу крайта з'являються судоми, швидко розвивається параліч. Буквально за 6-12 годин після цього може настати смерть. До виведення протиотрути майже 85% випадків завершувалися летальним результатом. Хоча на сьогодні навіть при введенні сироватки та наданні лікарської допомоги ймовірність одужання становить 1:2. Це дуже малий і страхітливий показник.

Найчастіше цього учасника рейтингу найнебезпечніших змій світу можна зустріти в Індонезії та Південно-Східній Азії. Там вони досить поширені, тому будьте обережні в кожній із країн цих регіонів.

Чорна Мамба

Опис цього виду отруйних змій просто наводить жах. В першу чергу, вражає те, що це найшвидша змія в світі (вона може пересуватися зі швидкістю до 20 км/год). До того ж, вони надзвичайно жорстокі і агресивні - за один напад Чорна Мамба може завдати до 12 укусів.Отруйна змія

Ці небезпечні змії наносять удар з надзвичайною точністю. Їх отрута є швидкодіючим нейротоксином, тому відразу ж дає наочну симптоматику. Мало того, що присутній біль в місцях укусу, так ще й можуть початися судоми, запаморочення, поколювання в роті і навіть піна з нього. Якщо ж своєчасно не надати лікарську допомогу, додадуться й інші, менш приємні симптоми (нудота, блювання, можливо навіть кома). Без введення сироватки з протиотрутою майже 100% випадків закінчуються летальним результатом, який наступає протягом 20-30 хвилин.

Чорні Мамби поширені на Африканському континенті: в основному, це регіони від Ефіопії до Південно-Західної Африки, а також від Сомалі до Сенегалу.

Мулга або Коричневий Король

Ці отруйні змії мають характерний коричневий колір, можуть сягати довжини до 3 м. Найцікавіше, що ці змії отруйні навіть у статевонезрілому віці. Мулга прославилася своїм непередбачуваним характером, оскільки відомі випадки, коли вона переслідувала жертву довгі години. Хоча, незважаючи на свою агресивність, цей вид змій не завжди виприскує отруту. Іноді вони можуть просто напасти і не кусати.

За один укус такий вид змій може виділити до 150 мг отрути, що є смертельною дозою для людини. Частка летальних випадків досить висока, тому обов'язково звернення за медичною допомогою.Отруйна змія

Мешкає Мулга в Австралії, майже у всіх її штатах. Виняток можуть становити Тасманія та Вікторія. Пустелі, пасовища, світлі ліси - це основні зони, де можна зустріти цю одну з найбільш небезпечних змій світу. Однак відомо, що при цьому краще завмерти і не рухатися - в основному, вони реагують на рухи.

Зелена гримуча змія

Самі по собі «гримучки» і так користуються поганою славою. Однак ця змія є найнебезпечнішою серед них. Основними причинами її страхітливого образу є те, що вона відмінно маскується і, крім цього, вміє лазити по деревах. Зазвичай гримучі змії мають не дуже велику довжину, але характерний звук відразу відлякує можливих агресорів. Однак Зелена гримуча змія може бути довжиною і більше 1 м. Її отрута смертельно небезпечна для людини - основна її руйнівна сила в тому, що вона розріджує кров.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар