lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найбільш спекотні міста світу | Світ туризму

Найбільш спекотні міста світу

Ми не знаємо, куди подітися, якщо в середині літа кілька днів тримається температура більше 30 градусів. Жителі наступних куточків планети тільки поблажливо посміхнулися б, адже для них це навіть не квіточки. То які ж вони, спекотні міста світу?

10 - Афіни

Столиця Греції вважається досить комфортним містом, яке туристи люблять за безліч історичних пам'яток. Однак, влітку Афіни нагадують, скоріше, добряче розігріту пательню, коли спека може досягати 48°С.

9 - Каїр, Єгипет

Каїр, розташований на так званому «жаркому» поясі Землі, - наступний у списку. Два мільйони його жителів рятує тільки близьке розташування Нілу, який додає хоч трохи прохолоди в посушливий пустельний клімат. Температура тут часом сягає 49°С.Каїр - одне з найспекотніших міст світу

8 - Фенікс, США

Місто відоме своїми хмарочосами, піщаними бурями і, звичайно ж, високими температурами, що досягають 50°С. Не дивно, адже Фенікс також одне з найбільш сухих і сонячних міст світу, опади тут - велика рідкість.

7 - Мельбурн, Австралія

Мельбурн тішить своїх мешканців стабільно прохолодним кліматом майже цілий рік. Майже. Влітку температура різко зростає через сухі повітряні потоки з півдня, а також через часті лісові пожежі, які щороку «підігрівають» Австралію. У найспекотніші місяці температура в Мельбурні може досягати 51°С.

6 - Куала-Лумпур, Малайзія

Малайзія завжди була «гарячою штучкою», але в найбільш спекотні міста світу ми включили тільки один. Куала-Лумпур, великий рибальський і туристичний центр, «славиться» практично повною відсутністю пляжного відпочинку. Справа в тому, що сухі вітри, змішуючись з морською вологістю, підвищують атмосферний тиск до критичного максимуму, а температуру - до 52°С.Куала Лумпур - одне з найспекотніших міст світу

5 - Гонконг, Китай

Гонконг більше відомий, як економічний і промисловий центр, проте, мало хто знає, що він є одним з найбільш спекотних міст світу. Причому, виною тому навіть не клімат, а перенаселеність і все та ж промисловість, що загрожує регіону екологічною катастрофою. Дійшло до того, що влада Китаю в 2013 році ввела смертну кару за забруднення навколишнього середовища. Однак, стовпчик термометра все частіше піднімається до 54°С.

4 - Мехікалі, Мексика

Місцеві жителі називають Мехікалі не інакше, як «місто в сонячному полоні». Розташований у спекотному каньйоні, на висоті всього 8 метрів над рівнем моря, Мехікалі являє собою одну з найбільш «гарячих точок» планети. Температура тут сягає майже 57°С.

3 - Лас-Вегас, СШАЛас-Вегас - одне з найспекотніших міст світу

Відоме своїми казино і розкішними готелями, «Місто гріха» - досить спекотний куточок. Вологе повітря з Каліфорнії потрапляє в пастку оточуючих Лас-Вегас гір, де до нього додаються сухі пустельні вітри, що часом піднімає температуру до 57°С.

2 - Бангкок, Таїланд

Тайське літо збігається з нашою весною. Протягом трьох місяців температура часто піднімається до 50 градусів, офіційний рекорд - 57,4°С. Вже саме по собі це здається неймовірним, а якщо сюди додати ще жахливу місцеву вологість - то ви зрозумієте, що значить «пекло на Землі».

1 - Сан-Луїс-Ріо-Колорадо, Мексика

Найспекотніше місто в світі розташоване в мексиканській пустелі, його населення - трохи більше чверті мільйона чоловік. Тут зафіксовано абсолютний температурний рекорд серед великих населених пунктів - 58,5°С. Сан-Луїс-Ріо-Колорадо знаходиться в епіцентрі жаркого поясу Землі, на одній широті з пустелями Північної Африки, Саудівської Аравії, Іраку, Кувейту.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар