lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найдорожчі вулиці світу в різних країнах - Топ-10

Топ-10 найдорожчих вулиць у світі

Прогулятися по цих вулицях - справа нехитра. А ось гаманець з кишені краще не діставати, інакше ціни в тутешніх закладах спустошать його вмить.

Тут зосереджені найдорожчі ресторани і бутіки в світі. Їх ціни продиктовані не тим, що навколо живуть виключно багаті і знамениті (хоча це теж правда), а неймовірно високою вартістю нерухомості. Причому, як для купівлі, так і для оренди. Саме останній показник і став основою для підбірки, в яку увійшли найдорожчі вулиці світу.

1. Пік-роуд (Гонконг)

Вартість оренди квадратного метра: 105.000 євро в рік. Вулиця потопає в пишній рослинності, що не зовсім властиво для подібних мегаполісів. Напевно, саме тому вона забудована, в основному, приватними резиденціями місцевих мультимільйонерів.

2. П'ята Авеню (Нью-Йорк)

П'ята Авеню, Нью-Йорк, найдорожчі вулиці світу

Empire State Building, Музей Метрополітен, Рокфеллер-центр - всі вони розташовані на П'ятій Авеню. Квартал між 59-й і 96-й стріт, з видом на Центральний парк, називають «мільйонерським». Завдяки прекрасним ресторанам і бутікам з одягом від кращих дизайнерів світу, П'ята Авеню тривалий час займала першу сходинку ТОП-10. Зараз вона на другому місці, орендувати 1м² тут можна за якихось 99 000 €.

3. Knightsbridge (Лондон)

Ціна за 1м² - 95 000 євро. Переважно, це торговий район, в якому можна знайти, наприклад, улюблені ресторани Леді Ді. Середня вартість нерухомості тут - 80 млн євро.

4. Авеню принцеси Грейс (Монако)

Авеню принцеси Грейс, Монако, найдорожчі вулиці світу

Найдорожча вулиця Монако присвячена пам'яті актриси і принцеси Грейс Келлі. Перебуваючи біля узбережжя, вона приваблює тисячі туристів, охочих насолодитися виглядом цього ексклюзивного району. Орендувати 1м² тут можна за 92 000 євро.

5. Chemin du Semaphore (Сен-Жан-Кап-Ферра)

Невеликий середземноморський острів на Французькій Рив'єрі - місце з унікальним кліматом і природою. Саме тому тут знаходяться вілли найзнаменитіших мільйонерів світу, а вартість оренди становить 62 000 €.

6. Уолселі-роуд (Сідней)

Дорога, що розтягнулася на цілий кілометр уздовж пляжу, вражає не тільки своєю красою, але і цінами. Зняти 1м² тут обійдеться в 50 000 €.

7. Quay d'Orleans (Париж)

Quay d'Orleans, Париж, найдорожчі вулиці світу

Столиця всіх закоханих має сотні ексклюзивних місць, проте саме цей район на березі Сени став уособленням місцевої розкоші. Вартість квадратного метра - 38 000 євро.

8. Les Parcs (Сан-Тропе)

Ще один представник Франції в списку найдорожчих вулиць світу також розташований на Лазурному Березі. Оточена приватними пляжами, Les Parcs є ідеальним місцем для мільйонерів з багатьох країн. Ціна 1м² - 36 000 €.

9. Молочний провулок (Москва)

Короткий провулок на Остоженці увійшов до списку, не в останню чергу завдяки будинку №6, який вважається найдорожчим в Москві. В основному ж, провулок забудований елітною нерухомістю. Вартість оренди - 28 000 євро.

10. Ардмор Парк (Сінгапур)

Ардмор Парк, Сінгапур, найдорожчі вулиці світу

Панорамний вид на місто, близькість до центру і сучасна архітектура зробила цю вулицю найпопулярнішою серед місцевих (і не тільки) мільйонерів. Орендувати 1м² на ній можна «всього» за 22 000 €.

Якщо вам сподобалася екскурсія по перерахованим місцях, варто звернути увагу ще на кілька вулиць, що вважаються одними з найдорожчих у світі. Це Via Veneto в Римі, Kurfurstendamm в Берліні, Keizersgracht в Амстердамі, Paseo de Gracia в Барселоні, Chemin de Ruth в Женеві ...

Коментарів ще немає.

Залишити коментар