lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найхолодніші країни світу | Світ туризму

Найхолодніші країни світу

Мабуть, холод ми любимо лише за гарну природу і можливість зігрітися біля каміну з чашкою гарячого шоколаду. Ну, ще через сніг, лижі та санки. Одягайтеся тепліше, сьогодні ми вирушимо в найхолодніші країни світу.

10 Монголія

У зимові місяці тут стабільно тримається -20 і нижче, в решту часу температура рідко піднімається вище 0. Додайте до цього часті дощі, які долітають до поверхні Землі наполовину замороженими краплями і досить відчутно хльостають по щоках. І це тільки перша серед країн з найбільш холодним кліматом.

9 Естонія

Якщо в Монголії вам здалося холодно, що б ви сказали про Естонію? Здавалося б, що їй робити в нашому топ-10, адже тут рідко бувають екстремально низькі температури. Всю картину псують часті проливні дощі, які миттєво опускають стовпчик термометра нижче нуля, причому, навіть у теплі місяці.

8 ФінляндіяФінляндія - одна з найхолодніших країн світу

Мало того, що взимку фінський світловий день триває всього 6 годин, а сніг не сходить по 4-5 місяців. Так ще й морози до -25 градусів - зовсім не рідкість. І після цього у них ще вистачає нахабства запрошувати дітей до Лапландії, яка вважається найхолоднішим регіоном країни.

Читайте також: 10 найвеселіших міст світу

7 Ісландія

За назвою можна судити, що саме Ісландія - найхолодніша країна у світі. Але ні, «крижана земля» всього лише сьома. Ну, правда, влітку 0, взимку - якісь «жалюгідні» -30-35 - хіба це мороз?

6 Казахстан

Взимку, в холодній частині країни, нерідко температура падає настільки, що просто неможливо показати носа на вулицю, без ризику його відморозити. А надзвичайно сильний вітер не дає відкрити двері. Принаймні, саме такі розповіді часто можна почути від тих, хто не вийшов взимку на роботу.

5 СШАСША - одна з найхолодніших країн світу

Та годі, скажете ви. США, з її пустельним Техасом і пляжної Флоридою - серед найхолодніших країн світу? Так і є, причому такій статистиці вони зобов'язані завдяки всього одному штату - Алясці. Температура тут сягає -62, а зима, здається, не припиняється ніколи.

4 Канада

Північна сусідка США не могла не потрапити до нашого рейтингу. Величезна територія Канади продувається всіма вітрами, які рідко вщухають, а температура часто падає нижче -40.

3 РосіяРосія - одна з найхолодніших країн світу

Нарешті Росія хоч у чомусь випередила «клятих америкосів». Різниця клімату на її території здається просто неймовірною. У північних регіонах влітку температура рідко буває плюсовою, а взимку може досягати -70.

2 Гренландія

Практично вся країна покрита снігом, який відбиває яскраві промені сонця, не даючи прогріти повітря. Найвища зареєстрована тут температура - 5 градусів тепла. Як вони можуть називати це літом?

1 Антарктида

Антарктида - найхолодніша країна у світі. Точніше, цілий континент, який здається суцільним шматком льоду з рідкими вкрапленнями не замерзлої води. Температура може досягати 90 градусів нижче нуля, людині тут просто не вижити.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар