lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найкрасивіші міста Іспанії | Світ туризму

Найкрасивіші міста Іспанії

Країна, що має багатовікову історію, славиться теплим кліматом, прекрасними морськими пляжами, унікальною архітектурою, чудовою природою, оригінальними святами, незвичайною кухнею та смачними винами. Щоб охопити її велич, потрібно, як мінімум, відвідати найкрасивіші міста Іспанії.

Мадрид

Це прекрасне іспанське місто розташоване в центрі країни, і є її столицею. Милуватися його пам'ятками, що поєднують в собі сучасність і середньовічний колорит, можна нескінченно. Найбільш відомі - Плаза Майор, Королівський Палац, Парк Ретіро, похилі хмарочоси на знаменитій площі Кастилії, музей Прадо, футбольний музей Реала. У місті є багато виставкових і концертних залів, театрів, завдяки чому культурне життя одного з найкрасивіших міст Іспанії настільки привабливе і різноманітне.

Барселона

Популярною серед багатьох туристів є Барселона - надзвичайне і гарне іспанське місто. Вона вважається центром мистецтв і, за сумісництвом, є одним з найбільших індустріальних і торговельних міст країни. Тут прекрасно поєднуються старовинні храми і палаци з сучасними будівлями. Дуже гарний вигляд міста з вершини розташованої поруч гори Тібідабо, на якій знаходиться статуя Христа і Храм Святого Серця. Туристам буде цікаво подивитися один з найкрасивіших храмів світу, Собор Святого Сімейства, а також міський акваріум, вежу Акбар, спроектовані відомим архітектором Гауді будинки. У Барселоні майже безперервно проходять різні фестивалі. Це місто - ідеальний варіант для відпочинку молодих пар і закоханих.Барселона, Іспанія

Гранада

Гранада - одне з найкрасивіших міст Іспанії, Європи, і навіть світу. Вона розташувалась серед гір Сьєрра Невада, на трьох пагорбах, в оточенні мальовничої природи. Поїздка в Гранаду припаде до душі любителям лижного відпочинку. Найбільш відомими її пам'ятками є палаци Генераліфе і Альгамбра, Королівська капела і Кафедральний собор, художні галереї та численні музеї.

Валенсія

Ще одне красиве іспанське місто - Валенсія. У ньому вдало поєднуються кілька стилів: римська архітектура, бароко і готика. Символом Валенсії вважається Собор Санта-Марія, з дзвіниці якого прекрасно видно не тільки всю панораму міста, але і всі його околиці. Крім того, гості міста мають можливість подивитися та інші пам'ятки Валенсії, як міські ворота XIV століття, палац Хенералідад і будівля «шовкової біржі» та багато інших. Місто відоме фестивалем «Лас-Фальяс», що проходить щорічно з 12 по 19 березня. Під час нього в місті спалюють великі фігури з пап'є-маше, які уособлюють різноманітні людські пороки.

СевільяСевілья, Іспанія

Великим туристичним центром і одним з найкрасивіших міст Іспанії є Севілья. Батьківщина знаменитої кориди і фламенко, які дарують романтичну і красиву атмосферу. Відомі пам'ятки міста - вежа Хіральда, Кафедральний собор, дванадцятикутна Золота вежа, палац Алькасар та інші. Багатьох туристів, що відвідали це місто, порадують прогулянки на екіпажах і кінна їзда.

Салоу

Це красиве іспанське місто припаде до душі шанувальникам пляжного відпочинку. Особливо вона популярний серед молоді, яка приїжджає сюди за насиченим і бурхливим нічним життям. Красиві пляжі, багато сонячних днів, неглибоке і тепле море, комфортабельні готелі, численні магазини, кафе, ресторани, сувенірні лавки і нічні клуби ваблять до себе численних туристів.

Жирона

Це прекрасне місто знаходиться в північно-східній частині Іспанії. Розташована на східному березі річки Оньяр, стара частина міста відкриває погляду численні пам'ятки різних століть: Кафедральний собор, арабські лазні, фортецю Герунда, музей Сальвадора Далі, єврейський квартал. Якщо ви подорожуєте в травні, зможете побачити Свято Квітів - вулиці Жирони в цей час прикрашають різні квіткові композиції.

ТоледоТоледо, Іспанія

Красиве іспанське місто з давньою історією, в якому сплітаються три культури - християнська, єврейська і мусульманська. Величні храми і собори, вузькі вулички, архітектурні пам'ятники і старовинні будівлі зацікавлять любителів історії.

Бенідорм

Від інших міст Іспанії це відрізняється красивими висотними будівлями. Його вдале географічне положення (з боку материка місто оточують високі гори, що захищають від погодних змін) дозволяє цілий рік приймати гостей. Бенідорм - це один з найбільш веселих курортів. У місті є багато різних розваг - ресторанів, нічних клубів, кафе, боулінг-центрів і т.п. У перервах між відпочинком на пляжі гості міста можуть відвідати численні парки, це Терра Натура, Терра Митика, Акваландія, Мундомар (Морський світ).

Найкрасивіші міста Іспанії багаті своєю культурною спадщиною і традиціями, тому, подорожуючи країною, ви можете дізнатися багато цікавого. Одного разу побувавши тут, через деякий час у вас виникне бажання повернутися в прекрасну країну знову.

1 відповідь

  1. Цікаво,хороша стаття.

Залишити коментар