lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найнебезбечніші тварини планети - фото, відео

Топ 10 найнебезпечніших тварин в світі

Ми боїмося акул, тигрів, крокодилів та інших «важковаговиків». Але істоти, що представляють загрозу для людини, не обов'язково повинні бути найбільшими і сильними.

Людина доклала чимало зусиль для безглуздого знищення тварин, чим заслужила собі повне право вважатися найнебезпечнішою істотою на Землі. Однак, природа відчайдушно чинить опір і залишилося ще досить створінь, здатних поставити на місце «вінець творіння». А результати нашого топ 10 найнебезпечніших тварин в світі, можливо, стане дещо несподіваними.

10. Ведмідь

Ведмеді - небезпечні для людей, фото

Образ ведмедика Тедді зруйнується на очах, якщо ви зустрінете справжнього ведмедя. Самі вони нападають рідко, але у них надзвичайно сильно розвинене почуття території. На щастя, їх ареал проживання рідко перетинається з людським, тільки тому кількість смертельних випадків в рік не перевищує 20. Найнебезпечніший вид - грізлі. Захищаючи дитинчат, їх самки атакують всіх, хто порушить кордони володінь, які вони вважають своїми.

9. Акула

Акула - убивця людей

Якби не Спілберг зі своїми «Щелепами», можливо, ми сприймали б акул не більше негативно, ніж, скажімо, дельфінів. Безсумнівно, акули - небезпечні хижаки, але реальну загрозу вони представляють лише для тих, ким звикли харчуватися. Для того, щоб ця тварина сприйняла вас, як їжу або загрозу, потрібно неслабо постаратися. Саме тому в світі за рік фіксується всього близько 100 нападів акул на людину, і лише кожне п'яте з них стає фатальним.

8. Медуза

Небезпечна для людей медуза, фото

На вигляд ці желеподібні істоти здаються нешкідливими. Особливо ті, якими так люблять грати діти на пляжах Чорного моря. Однак, медузи - чи не найдавніші жителі планети. Думаєте, вони змогли б протягти 650 мільйонів років, якби не володіли механізмами для захисту?

Кінчики щупалець деяких медуз містять сильнодіючу отруту, що викликає задуху, судоми і зупинку серця. Причому, щупальця продовжують жалити навіть через деякий час після смерті медузи. Найнебезпечнішою в світі вважається Морська Оса. Її отрути досить, щоб протягом декількох хвилин вбити 60 осіб. Всього ж від щупалець медуз гине близько 100 чоловік щорічно.

7. Бегемот

Вони здаються нешкідливими і незграбними, проте подібний образ не заважає їм займати почесне місце в топ 10 найбільш небезпечних тварин в світі. Бегемоти поводяться вельми непередбачувано і агресивно, спровокувати їх напад можна, просто проходячи або пропливаючи повз на пристойній відстані.

Паща бегемота відкривається на 180º і може, як тріску, перекусити човен або людину. Щорічно їх жертвами стають понад 100 людей. На суші вони можуть розганятися до 30-35 км / год. Варто тверезо оцінити свою фізичну форму, перш, ніж дражнити бегемота, розраховуючи потім втекти.

6. Слон

Ще один здоровань, який «страшний в гніві». Атакує як в спробі захиститися, так і в нападі безпричинної агресії. За рік ці небезпечні тварини вбивають від 300 до 500 осіб, іноді накидаються на працівників зоопарків. Зустрічаються навіть слони-вбивці, які цілеспрямовано полюють на людей. Відомий випадок, коли слон протягом 5 років періодично нападав на індійське село, трощачи все на своєму шляху. Перш, ніж маніяка спіймали, він встиг убити 30 чоловік.

 

5. Крокодил

Цей терплячий мисливець здатен цілодобово нерухомо лежати у воді, вичікуючи необережну здобич. Найчастіше нею стають жителі африканських сіл, які через потреби у воді змушені терпіти настільки небезпечних сусідів. За рік в щелепах крокодила гине понад 600 осіб, а найбільш агресивними серед них вважаються нільський і гребінчатий.

4. Коти-переростки

Леви, тигри, леопарди і ягуари щорічно скорочують людську популяцію приблизно на 800 осіб. Їх швидкість і вроджені мисливські інстинкти не залишають шансу для людини, що опинилася один на один з цими небезпечними тваринами. Слід уточнити: для беззбройної людини.

3. Скорпіон

Скорпіон - небезпечна тварина

Володіючи значно меншими розмірами, ніж попередні учасники топ 10, цей мешканець пустель становить велику загрозу для людини. Як і більшість інших тварин, скорпіони атакують тільки для самозахисту. Біда в тому, що вони часто заповзають в найнесподіваніші місця, включаючи взуття, одяг і навіть посуд. Взуваючись, краще спочатку заглянути всередину. Не виключено, що ваші улюблені кросівки скорпіон вже вважає своїм житлом, а тут ви зі своєю ногою ... Один укол смертоносного жала - і ви поповните щорічну статистику з 2000 таких же неуважних.

2. Змія

Змія - отруйна тварина, фото

У світі існує понад 450 отруйних змій, з них 250 вважаються смертельними для людини. Їх гнучке тіло здатне здійснювати блискавичні ривки, завдаючи смертельний укус всьому, що становить загрозу. Кровоносна система людського організму робить його вкрай уразливим при нападі, оскільки отрута практично миттєво поширюється по всьому тілу. Від укусів змій гине понад 120 000 людей на рік.

1. Комар

Комар - найбільш небезпечна тварина

Так-так, саме це дрібна комаха з величезним відривом обійшов жахливих крокодилів і бегемотів і зайняла перше місце в топ 10 найбільш небезпечних тварин в світі. Статистика вражає: близько 3 млн смертей щорічно трапляється через хвороби, переносниками яких є комарі і москіти. В основному це малярія і різновиди лихоманки. Причому, на відміну від попередніх учасників рейтингу, комарі водяться на всіх широтах, за винятком полюсів.

1 відповідь

  1. Велике спасибі!!!!!! Мої родичі були в захваті!!! Якщо буде можливість, відповідайте!)))

Залишити коментар