lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найнебезпечніші дороги світу | Світ туризму

Найнебезпечніші дороги світу

Хто не любить проїхатися з вітерцем по рівному і прямому шосе, вдавивши в підлогу педаль акселератора? Так, це захоплює, але штраф за перевищення швидкості - хіба це ризик? Інша справа - найнебезпечніші дороги світу, відео яких може шокувати навіть бувалих екстремалів. Запам'ятайте ці місця, і коли будете збиратися в автомобільну подорож, постарайтеся, щоб їх не було у вашому маршруті.

Дорога в Fairy Meadows, Непал

Якщо, подорожуючи Непалом, вам запропонують прокататися в долину Чарівні Поля, не ведіться на гарну назву. Пейзажі в долині на любителя, а от дорогу туди будували явно не феї. Її протяжність всього 10 км, однак вам здасться, що всі 100. Звивиста доріжка настільки вузька, що будь-який необережний маневр може закінчитися на дні глибокої прірви.

Ущелина Тароко, Тайвань

Якщо ви любите американські гірки, то тут вам точно сподобається. Правда, тутешня «гірка» трохи зависока - 3 282 метри. А так, траса цілком жвава і облаштована: є відбійники, розмітка і навіть дорожні знаки. Однак постійні зміни напрямку і обмежений огляд роблять цю дорогу однією з найбільш небезпечних у світі. Не додають спокою і багатотонні брили, що нависають над головою, та знаки, що попереджають про можливість обвалу.

Шосе Далтон, Аляска

У туриста, що потрапив сюди вперше, може скластися враження, що це дорога в нікуди посеред нічого. За вікном тільки сніги і запустіння, а вітер часом досягає такої сили, що камені і льодяні брили літають у повітрі і запросто можуть розбити скло. За іронією долі, протяжність шосе складає рівно 666 км, уздовж яких розташовано всього три селища з кількома десятками жителів. Якщо ви ризикнете проїхатися цим шосе, то не забудьте захопити з собою «набір виживальника» і запас провіанту. Оскільки охочих їздити тут не так багато, допомоги можна чекати довго.

Проспект Співдружності, Філіппіни

Здавалося б, що небезпечного може бути на звичайній вулиці, недалеко від центру Кесон сіті? Адже немає ні стрімких скель, ані глибоких ущелин ... Справа в тому, що правил дорожнього руху тут теж немає. Вірніше, вони є, але ніхто їх не дотримується. От і уявіть собі вулицю, якою хаотично рухаються автомобілі, мопеди, велосипеди, пішоходи і тварини. Вже не знаємо, якому гумористові прийшло в голову дати таку назву проспекту, однак серед місцевих він більше відомий як «Траса Вбивць», оскільки тут майже щодня хтось гине.

Тунель Guoliang, Китай

Навіть якщо ви найбільш акуратний водій у світі, ці 1200 метрів стануть непростим випробуванням. Назва тунелю перекладається, як «дорога, яка не прощає помилок». Його своїми силами побудували мешканці села Голіань для зв'язку із зовнішнім світом. Оскільки робили «для себе», використовуючи підручні засоби, то не особливо задумувалися про інженерні премудрості та техніку безпеки. Хто ж знав, що тунель стане однією з визначних пам'яток регіону?

Середня ширина однієї з найнебезпечніших доріг світу - близько 4 метрів, навіть два легковики тут насилу розминаються, не кажучи вже про екскурсійні автобуси. Туристи обожнюють робити селфі та знімати відео на тлі одного з 30 «вікон», ризикуючи опинитися на дні ущелини.

Каньйон Шкіперів, Нова Зеландія

Щоб зрозуміти, що ця дорога заслужено вважається однією з найнебезпечніших у світі, досить того факту, що для проїзду по ній потрібен спеціальний дозвіл від влади, який видають лише досить досвідченим водіям. Вузька проїжджа частина розташована в зоні сильних вітрів, насичена небезпечними поворотами, затяжними спусками і крутими підйомами.

Дорога Північного Юнгаса, Болівія

Найнебезпечніша дорога світу розташована в Болівії. Вона по праву заслуговує звання Дороги Смерті, хоча місцеві називають її Дорогою Диявола. Тут лише за офіційними даними щорічно гине близько двохсот чоловік.

Здавалося б, класика жанру: з одного боку крутий обрив, з іншого - прямовисна скеля. Проте тут все ускладнюється перепадом висот (від 4600 м до 1200 м) і погодними умовами. Найменший дощик перетворює дорогу в глиняно-кам'яне місиво, а часті тумани скорочують і без того обмежену видимість.

Ширина дороги не перевищує 3,5 метри, тому місцями вантажівки проїжджають, буквально висячи одним колесом над прірвою. А про те, щоб роз'їхатися або розвернутися, не може бути й мови. Лобове зіткнення, яке вважається найнебезпечнішим, тут називається «відбутися легким переляком». Це краще, ніж з'їхати в кювет, глибиною 600 метрів.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар